Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beta İlk İzlenimler

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
sifkal said:
Cuce said:
olunce gidiyo olm itemlar!!!

+1
yanı ne dıyoruz nerde cokluk orda bokluk yok burda ne kadar kalabalıksak o kadar ıyı.

valla duzensiz bir boluk dusmana verdgi kadar kendinede zarar verebiliyo. unutmayin oyunda fof yok salladin kilici yanindaki adamin kolunu kesebilirsin.

Ben hala pvp loota karşıyım. Gerçi item kalitesi D@rkwish'in söylediği gibi UO'daki gibi olursa çok problem olmaz. Ama olurda WoW'daki itemlar gibi itemlar olur ve ölünce bunlar cesedinizde kalırsa ozaman çok acıtır. Millet hiç ağız tadıyla kullanamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

devlerin dediklerine göre uo dakinden bile basit olucak item sistemi ve her item üretilebilecek oyundaki oyunda pve bazında sanırım gamemasterların oynayacağı demigod lar olucak 5 taneydi yanlış hatırlamıyorsam işte playerlar öldürmeye çalışabilir ama kolay değil ölüncede gene üretilebilen baya sağlam silahlar düşüreceklermiş ama dediğim gibi 1) her şey yapılaibliyor 2)itemlar öyle çok abartı sağlam değil yani senin itemın adamınkinden iyi diye aranızda öyle çok bi fark olmayacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bi incapacitated kaliosun bi süre yerde acı çekerene o sırada res atabiliolar sana. belli bi süre sonra veya biri gelip sana son vuruşu yapınca ölüosun ölünce de önceden belirlediin yerde canlaniosun galiba bütün itemlarını da mezartaşında bırakiosun öldüün yerde. Die biliorum.
Sosyal ağlarda paylaş

en yakın clan taşı felan değil mortis in dediği gibi önceden nereye bağladıysan kendini orda doğuyorsun ve cesedine gidiosun esyaların hala duruyormu diye görmek için. Clan stone lar limitli olucak atıyorum 30 kişi olucak bağlı olabilen yani guild 200 kişiyse anca 30 u oraya bağlı olabilicek ve ölüncec canlanabilicek orda hemen tabi rakam sallama tahminen 50 olucaktır ve duyduğuma göre şehirde evler yaptıkça bu rakam artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz kötü değilmi bu sistem? Yani mesela çoook uzak bi dancına gittik, hard pro bi ancient wyrmn tırnağıyla ezdi bizi teee taşın dibinde mi doğcaz? Kale ve kale etrafından ayrılan pek fazla olmaz gibime geldi sanki :S Veya kaleden uzaklaşan itemlerinden ayrılacağından emin olarak çıkar gibi bişiy ¿¿¿
Sosyal ağlarda paylaş

Youtube ta %100 saf oyun içi görüntülerin hepsini izledim.
Oyundaki grafik animasyonları konusunda inanın tatmin olmadım...
Ayrıca detaylara da hiç dikkat etmemişler mesela farklı factionların gemileri yanyana gelio ikiside aynı yani bi dekor bişey yok farklı olabilirdi... artık yeni bişeyler ekleyin nolur klon gibi hep aynı mmorpgler çıkıyo, tamam grafik herşey değil ama oyunu oyamak için bişey...
Sosyal ağlarda paylaş

Gemiye bi bayrak çak yeter benim için :) ayrıca oyunda faction yok ırklar var ve ırkların düşman vs oldukları ırklar var ama öyle wow gibi hordemus alliance mıs öyle bir durum yok. Grafiklere gelince zırhları ben çok beğeniyorum patlama ve alex grafikleri hoşuma gitmiyor fakat grafiği pek umrumda değil oyunu oynamak içinde gerekli değil zaten adama attığın büyü aboo çok "cool" diyincemi zevk alıyorsun yoksa adam öldürürken onunla kapışırkenki eğer ilkiyse DFO yu oynama beta bile girme derim :)

Bu oyuna clone diyen zihneyetide tebrik ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

patlama efektleri aşırı boktan, karakterlerin yürüme animasyonlarını da beğenmedim. ama gameplay bazında iddia ettiklerini verebilirlerse, açıkçası çok da umrumda olmaz.

ayrıca betada oynayanlar "screenshotlar yanıltıyor aslında grafikler oldukça tatmin edici" diyorlar. o yüzden oyunu görmeden de bi kanıya varmamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada. ben de dahil, çooook fazla kişi bu oyunu bekliyor. ama mmorpg'ler ilk çıktıklarında 5-6 ay boyunca bug dolu, hata dolu, dengesizlik dolu oluyorlar. bunları düzeltmeleri dediğim gibi 5-6 ayı buluyor.

o yüzden beklentileri hafif düşürmek lazım bence. umarım bugüne kadar çıkan mmorpg'ler içinde en hazır çıkanlardan biri olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...