Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Druid rogue iyi de büyük plate classları üzüyor malesef.
Ben de casual oynamaya devam ediyorum holy paly rogue la 1500'e çıktık bugün. Hafta bitmeden 2k lara gelip orada bırakmayı düşünüyoruz.

Bizim için tam tersi geçerli, healerli takımları farmlıyoruz ama pri-mage, lock-rogue, rogue-mage, rogue-priest gibi takımlar çok üzüyor. Özellikle lock-rogue ve pri-mage'e çare bulamadık.

Lock'a gidiyoruz bu sefer priest ciyuv ciyuv mana burn atıyor, 2sn rangeinde dursam 4-5k manamı eritiyor saçma bir şekilde. Aynı şekilde wotf nerfiyle beraber locklar da i has fear diye gezdiklerinden benim rogue'u dağlara taşlara yolluyorlar fearlayıp. Zaten feardan çıksan blind yiyorsun, çıkmasan da birşey farketmiyor, o arada ben yatıyorum.

Ama dk-druidden daha zevkli, çok iyi cc yapıyoruz; burst ve switchler falan da güzel, eğer setup izin verirse 2k olmamız zor olmaz herhalde. Tabii rogue'a gear lazım, yeni 80'ledim kankam totc10'a aldı gearı var masq.ta asdaf
Sosyal ağlarda paylaş

Healer-Dps girenlerin nasıl dayanabildiklerini merak ediyorum her maçın en az 40 dk olmasına.Ağustos ayında gaza gelip tauren druid kastım stormda.900 resil 2500 sp(normal formda) var.Warrior-r.druid ve ret pala-r.druid girdim çok yakın arkadaşlarımla.Her maç en az 40 dk.Hele ret-r.druid vs r.shaman-warlock maçımız var ki anlatılmaz.rahat bi 8 kere falan innervate açtım.Sonu kayıp tabii.Warlockun 3 tuşla fear spam+dotlarına dayanamadık bir süre sonra.Paladin çarşı pazar gezdi aksiyonun çoğunu zaten.

Hangi bünye hepsi en az 40 ar dakikadan 300 maç atar çok meraktayım.Hele bir hunter gördüm ki anlatılmaz yaşanır.SS i silmişim,adam r.druidle birlikte 1860 maç atmış 960 win-900 loss.Rating yerlerde tabii.Azimle etmişler ama dağları delememişler hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Oooo tbc'deki maçları hatırlıyorum rogue druid olarak.

En uzun 2 maçımız Warrior druid ve rogue druid'e karşı 1,5 saat sürmüştü. 700k dmg yapmıştık karşılıklı. Artık 45 dk sınır var :/

Bir de Wishy'nin druidle warlock'a karşı 4,5 saat süren maçı vardı house m.d. izleyerek ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Tbc yi hatırlamak istemiyorum zaten özellikle s4 ü.R.druid-Rogue girdik bizde.Auchindoun serverındaydım.20 maç attık bıraktım dayanamadım.Hele bir maç ben öldüm druidim le karşının priestı kaldı.Gittim serverlarına rolledik kaybettim lol.Her maç 45 dk olurmu be kardeşim.

S5 te Rogue-Mage oynarken sürekli ben ölüyordum karşının dps i kesip.Bizim mage healerla sürekli 1v1 kalıyordu.Allahım böyle bir işkence yok.Çocuk 45 dk kapışıp ''abi git rolle dayanamıcam'' diyordu bana skyptan hahah.Hakkını vermek lazım bazen kesiyordu healerları binbir güçlükle.Ama çocuk oyundan soğudu lol.

Umarım Expansionda arena sevmeyen hardcore pvperler için yeni bir seçenek sunar blizz.Bıktık ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
S5 te Rogue-Mage oynarken sürekli ben ölüyordum karşının dps i kesip.Bizim mage healerla sürekli 1v1 kalıyordu.Allahım böyle bir işkence yok.Çocuk 45 dk kapışıp ''abi git rolle dayanamıcam'' diyordu bana skyptan hahah.Hakkını vermek lazım bazen kesiyordu healerları binbir güçlükle.Ama çocuk oyundan soğudu lol.

Al işte aynı benim partner. Henüz healer'a 1v1'de kaybetmedim yanlız, kayda geçsin. Özellikle Blade's edge'de druid'e karşı yaptıgım bir 1v1 var, destansıydı.

Ama evet sogudum oyundan. Abv. 11 kere spellsteal atıp sadece bir lifebloom almıştım innervate'i almaya çalışırken. Sinir harbi.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Barkskin varken innervate araklamaya çalışıyo olmasın lo?
11 kere ne gudubetmi yoksa benim char gibi seninkide :)
BE bikere baştan kayıp

Yok canım deli misin. Barkskin'i zaten deep freezede harcar akıllı druid, kendine buff dizip attı işte, alamadık üzücüydü.

Ayrıca o canlı topik harikaydı wissy. Güldürmüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 de Rogue-Mage iz.Bu sefer ben mage im.Disc pri-aff lock geldi karşıya.Aksiyon başladı ben comboyu koyarken benim hp yarıya inmişti bile.Üstümde mage armor var.Noluyoz lan dedim skyptan hehe.Relentless daggerı al çöpe at o sahneden sonra.

Bu arada partnerimin hiç görmedim healer 1v1 kaybettiğini arenada.Ben rollde kaybedersem çıkıyorduk anca.Frost Mage healera kaybederse kayda geçirilsin zaten.Blizzarda spellsteal ve 6.6k koruyan(test edildi) ice barrierim için teşekkür ederim.

Frost Mageimle oynadığım hergün,birkez daha bukadar büyük defansı olan bir cloth'a hayretler içinde bakıyorum.Blizzard'a teşekkürler.Arenada 1k hp den ice barrierimi çekip,novaladığım warriorun novayı kırıp,yanıma gelemeyip beni kesememesi,evo ile hpmi fulleyip bide üstüne adamı kesmem vs.Çok fena şeyler bunlar lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...