Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Adamlar takımı yeni kurmuştur ama mmrları fazladır, mmrlarına gelmeleri için fazla fazla veriyordur rating sistemi o sırada. O yüzden 47, 28 puan falan almışlardır sizden.

Siz de eğer arka arkaya maç kaybetmeye başladıysanız mmr'ınız team ratinginizden aşağı düşmüştür, mmr'ınıza çekmek için sistem sizden fazla puan kırıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue-dk cleave deniyoruz, 1250'yi görebildik en son, 1300 denerken 1150'ye düştük en son. paladinli herhangi bir setup ıstırap oluyor bize, sapleriz öbürüne burn yaparız, direk trinket açar heala devam eder, blind atarız, bubble açar yine heala devam eder. e benim rogue eriyor direk zaten, strangulate zart zurt ara sıra kesmemiz haricinde patlıyoruz. zaten soktuğumun ring of valor sağolsun, ne los çekebiliyoruz dpsi ne de bizim rogue sap atabiliyor adam gibi. ne önerirsiniz, neredeyse her şeyi denedik. maksat zaten 1300'ü görüp, relentless offgear almaktı, onu da yapamıyoruz ya, 1300 görmek ne kadar zor scrublar için. 500 resilli, toc 5 polearmi olan bir dkdan bahsediyorum ama =) bir de koskoca stormscale'da, yeni başlayan, classını bilen healer yok, olanlar da en az t1 silah veya 2.2k achievement istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

@ -all, çok zor dk-rogue hele gearınız yoksa. 2v2 gibi setup based bir ortamda adamlar sizi aoe farmlar rogue'a cd'lerini yaktırıp.

Setup'ınız gereği single target çalışıyorsunuz, rogue cd'ye bakıyor ve birbirinize yakın olmanız gerekiyor. Atıyorum sprintini, evasion'ını harcamış bir rogue'a dk'ya yakınken sweeping + bladestorm açtığımda ekranda double kill! yazar. Bir de 500 resi diyorsunuz ki işler daha da zorlaşır.

Yapabileceğiniz en iyi şey, gold farmlayıp 500 golda falan 1250-1500 boost istemek olur. Hiç uğraşıp çabalayıp canınızı sıkmayın bulun bir mage ya da lock yarım saatte 1500 olursunuz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar =) WoW'u lvl70 de bırakmıştım. Geçen hafta tekrar başladım PvE için hc'lerdi basit 10men raidlerdi ufaktan toparlıyorum gearı ama PvP için ne yapsam bi türlü karar veremedim.
Öncelikle shaman'la pvp yapmak istiyorsam hangi spec üzerinde kalmalıyım. Gördüğüm high rating oyuncuların çoğu Elemental'di yeni jenerasyon bu mudur?
karakter bir hafta önce 80 olduğu için üzerimde 70 zamanından kalma pvp trinketi dışında pvp itemi yok. item olarak nasıl başlamalıyım eski tarz honor kasıp honor ile alınan itemlerle mi başlamak lazım yoksa farklı bi yöntem var mı?
Son olarak kendime partner olarak hangi class'ı seçmeliyim?

Pve'lerde resto takılıyorum tahmin ediliceği üzere.

Race:Troll Server:Burning Blade (eğer alakalıysa)

Birde sormayı unuttuğum ama benim için faydalı olucağını düşündüğünüz birşeyler varsa söylerseniz sevinirim =)

ps:Evet evet biliyorum en doğrusu wowu bırakmak ama biz diğer cevaplara odaklansak biraz daha iyi olur sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

2v2'de resto harici pek fazla tercihin yok sanırsam, belki elemental olarak destro warlock partner ile iş yaparsın veya disc priest+enhance shaman olarak iş yaparsın. shamanın asıl kendini gösterdiği setup 3v3 ve 5v5 oluyor genelde, özellikle özellikle 3v3'te neredeyse shamansız setup yok yani, her spec ile 3v3'te pvp yapabilirsin. beast cleave, RLS, wizard cleave falan, var baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Feral cat pvp için (BG yapıyorum sadece) tavsiye edebileceğiniz bir off-hand varmı? Gold ile alınabilecek veya rep ile alınabilecekler tercih edilir. Veya kolay ulaşılabilecek 2Hlerde olur.
Elimde bi tane Tankard O terror var ama yanına ne off hand bulamadım.

Marrowstrike mı ne var, trial of champion 5m hc'den her run düşüyor nerdeyse, polearm. toc 10m öncesi en iyi polearm sayılır ulduar 25 saymazsak.
Sosyal ağlarda paylaş

/Violin

Şu an takım arkadaşım Stormscale'den Hydra'nın eski partneri Soon, adam s1,2,3,4,5,6 rank 1 var farklı bir sürü hesapta.

Mage priest girdik, adam lock priest'e karşı oynarken felhunter'a fearda mindcontrol atıp bildiği buglı bir yere götürdü, oyun boyunca spelllock yemedik.

Wat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...