Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Ya hedef rating kasmak ise elbette mage. Ama amaç zevk almaksa DK ya da paladinle çok daha zevkli olur sizin grup bence.

RPM'den çok zevk almazdım ben. Hoş ben mage PvP'sini pek sevmiyorum ondan da olabilir bu yaklaşımım.

rating kasmak sonucta hedef ha sıralama degil 2000 leri görsek yeter bize 2200 luk silahlarda gözümüz yok
Sosyal ağlarda paylaş

incoming noobie questions:

3 tane noobie olarak arenaya başladık
ben lock,resto drood ve pala.

1)nereye kadar yolumuz var bu setupla?

2)yeni sezon geldi diye furious weapon alamıyor muyuz? sadece relentless weaponları mı var?

3)rogue lu hiç bi takım alamadık(850 rating var(54 maç yaptık)
hadi rmpyi geçtim onu kimse yenemio da,rogueun ve diğer dpsin beni kitlemelerini nası aşarım?
drood cyclone atsa ilk burst te yatıyorum,e fearda bi yere kadar kımıldayamıyorum bile sap + charge vs vsden sonra.
ilk sapta trinket kullanılmalı mı?

4)arena add-onlarını alabilir miyim? işte elemanları söyleyen low hp falan

5)şu priestı çözemedim ben bir türlü kendine shieldı var damage absorbluyor değil mi? bunu damage yaparak mı kırabiliriz feara immune oluyor bazen falan hiç bilgim yok priestın ne yaptığını bi yazarsanız çok sevinirim =)

daha çok sorular gelicek gibi görünüyor çok eğleniyoruz =)

şimdiden teşekkürler cevaplar için
Sosyal ağlarda paylaş

Gladius + enemy cast bar arena için.
Gladius statüs gösterir, ECB de ne cast ediyolarsa onu haber verir.

Priest discipline oluyor ve işin absorb ve dmg reduction üzerine evet. Normalde clothie ye önce açılmak mantıklı armor classment bakımından.(melee varsayıroum palayı yada druyu) Mesela siz priye yüklenirseniz, canı hızla düşmeye başladığında pain supression kullanacaktır ki, bunun bitiminde shieldı indiğinde anında gg demektir.

Genelde roguelar açılırken iki kere stun kullanıyolar. Bu yüzden ikinci stunı beklemekte fayda var açılmadan önce. Ama tabi overheal yapabilirseniz. Ki şuan farkettim palanız varmış. Palanız nedir? Retrimi? retri palan varda eğer o rıgue u üzmüyorsanız çok şaşarım.
Holy bile olsa rogue açılır açılmaz judgement of just atsın ki, deli fişek gibi dönmesin etrafınızda.

Feardan sonra seni freedom ile desteklicek pala ki, dotları rahat dizebilesin.

Bunun dışında eğer pala cidden retriyse çok rahat olmanız lazım setupta aslında. E tabi bide skill faktörü var tabi :S

Bi sorularımı yanıtla ona göre cevap verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler sağol abi yardımlar için, drood resto,paladin retri ama işte skill bakımından hiç birimiz çok iyi değiliz,healerımızda overheal yapabilecek kadar iyi değil ondan zorlanıyoruz muhtemelen.

1vs1 de paladinimiz rogueları alıyor da arena da beni kitledikleri zaman kurtaramıyorlar genellikle.

şöyle bi taktik mi geliştirmemiz lazım acaba?

ilk hayvani damagedan kurtarsa palayla drood beni,sonra droodla anlaşmalı cyclone-fear(1 dpse) dönüp diğer dpse burnst mü yapsak?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet beklediğim gibi çıkmış.

Abicim retriniz varsa o kendini geliştirsin. Siz arkadan dottersınız. Çaktırmadan burst yapacaksınız. Dotlarınızı dizim hauntı çakana kadar senin işin.

Retri bikere bakıcak, aha dicek atıyorum warrior, yada rogue, yada başka bi melee. Onu hemen bi alıcak aşşağıya güzelce. Ondan kopmıcak. Freedom'u tam yerinde kullanıcak.

Bak teker teker anlatıyorum yapması gerekeni.
Eğer healer destekliyosa daldığı elemanı. Onu cc yapıcaksınız, hemen o clothie healerı panikleteceksiniz. Yükleneceksiniz ona. O dotları siliyim, overheal yapıyım diyene kadar kendini ya ölecek, ölmesse hemen SWAP yapıp o meleeye dönüp healer toparlanana kadar indireceksiniz. Çok basit.

Senmi dara düştün? drood hot dizse yeter çünkü iş gene senin retrinde. Bi açıcak bubble ı, üstüne çakıcak HAnd of sacrifece sana yada direk en iyisi divine sacrifice açıcak. Artık dmg almıyosunuz, dmg yok üzerinizde. Droos da sende yardıdrcaksınız, o rakip ölecek arkadaş. Olay retride biter. Retri oyunu izlicek. Instant flash ları kaçırmıcak. Ben 2v2 oynuyorum ve healerlık bile yapıyorum. Rerri olmama rağmen. Deidğim gibi. Druid zaten kendini koruyacak. O takımın zayıfı sensin. Clothie sin, her daim hem dotlarla can yaktığın için hem armor classın için sen ilk hedef olacaksın. Eğer pala burst yapar, onu indirelim hemen diyen bi takıma denk gelirseniz, ki geleceksinizdir, hiç aldırma. CC den çıkıp palanın targetına assist ver.

Daha çok yazarım, sen yeter ki sor, deidğim gibi, pala bi burst yaparsa o charın kurtuluu yok, tek işiniz onu desteklemek, onun da sizi koruması...
Sosyal ağlarda paylaş

valla kardeş ben palanın şeylerinden anlamam bu yazdığını aynen kopyaladım arkadaşa bi 10 maç falan girdik 2-3 kere yenildik o taktikleri aynen uyguladı çok sağolasın valla çok işimize yaradı bu anlattıkların bakalım nolcak 964 olduk 1k da bırakmayı düşünüyoruz.

şimdi 1k olunca 2 tane furious mu alabiliyoruz? tabi arena points için 1 hafta beklememiz mi gerekicek?
bu 1 hafta oynamasak mı ?

şöyle bir tablomuz var =) :
ahanda

ps: ayrıca linkten bakarsan specime destroyum ben :/
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili metket: biraz alışkanlık işi
ayrıca,

cheste 20 resi encant. bilekliğe sp enchant
eldivene sp enchant.
pantolona sp + sta ya da resi sta encant
cloaka spell penetration
ayakkabıya enchant
edit: kemere buckle :)

yapmamışsın.

bu kadar şey birleşince bence büyük bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

o enchantleri falan halledicem tabi en yakın zamanda da işte bu iş biraz karışık oldu yani ben öyle raid için sıra bekliodum bi anda girek mi girek oldu ondan çok uğraşamadım bu aralarda vaktim yok pek kasamıyorum :D

ama o enchantleri yapıcam,
cloaka spell penetration demişsin o niye? haste falan olmaz mı?

bi de öyle çok pvp tecrübem ve karekter tecrübem olmadığı için bazı classların şeylerini yeni yeni öğreniyorum,mesela priesttan hiç çakmıodum artık öğrendim gibi bişiler.

of noob olmayı seviyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten oynadıkça Chain cc, işte survival gibi şeyler oturacak. Partnerlerini ezberleyeceksin. En büüyk avantaj hem karşında olanı hem kendi takımını iyi bilmek zaten. Neler yapabilir. Hangi hamleden sonra kaçmak için ne yapacak? Sonra sen ona ne yapacaksın? Sorularbunlar arenada... AKıllıca kullanan kazanır.

Bu arada, tekrar soruların, sorunların olursa o setup ile ilgili burdan sor. Cevaplarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy Pala - warrior oynayacağız kısmet olursa da bişey sorcam;

Prot-holy mi daha iyi olur yoksa deep holy mi? Bir yanda holy shock falan diğer yanda çılgın survival burst ve cc var. Kararsız kaldık.

Bir de basitçe nedir nasıl oynanır? Warriorla çok acemiyim, paladin de öyle healer olarak. Daha survival işini falan yeni yeni kotarıyorum, stance dance olayını yeni kaptım gibi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Holy Pala - warrior oynayacağız kısmet olursa da bişey sorcam;

Prot-holy mi daha iyi olur yoksa deep holy mi? Bir yanda holy shock falan diğer yanda çılgın survival burst ve cc var. Kararsız kaldık.

Bir de basitçe nedir nasıl oynanır? Warriorla çok acemiyim, paladin de öyle healer olarak. Daha survival işini falan yeni yeni kotarıyorum, stance dance olayını yeni kaptım gibi bişey.
survivala güveniyosan prot oynasın her türlü çılgın pressure var
Sosyal ağlarda paylaş

Yok işte ona güvenmiyorum :P daha adam gibi kullanamıyorum cdleri, yeni yeni shield blocku, shield wall'u falan kullanmaya başladım ve bir kaç parça pve epic takıyorum o yüzden 502 resi var sadece, onu 700 falan yapsam güzel olacak gibi.

Btw warrioru olan varsa beklerim twistinge 3x furious 2x deadly setli full relentless resto druidim yatıyor kenarda :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...