Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Rmp belli bir yere kadar cleave gibi setup. Target'ı seç, CS+sheep+blind atarak birini indir şeklinde. Gayet kolay.

İleri seviye rmp oynamak biraz kasış. Daha zor setup yok mesela ileri seviye oynamak gerektiren.

Wissy'yi anıyorum, druid warr rogue rmp'den daha zor derdi. Yüzümüzde gülücükler açardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

sen mage armor açınca druid ne kadar başarılı olacak

Mage armor'un sana batan bir kısmı yok. age armor yine magelere ve warlocklara sinir krizi geçirtir, druid'in mana sorunu yok ki resist görünce arada oyununu bozsun.

Rica edicem tek tek peki ya şu deme. Aklında ne varsa hepsini bir posta sıgdır ben cevap vereyim kapansın bu konu.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Rmp belli bir yere kadar cleave gibi setup. Target'ı seç, CS+sheep+blind atarak birini indir şeklinde. Gayet kolay.

İleri seviye rmp oynamak biraz kasış. Daha zor setup yok mesela ileri seviye oynamak gerektiren.

Wissy'yi anıyorum, druid warr rogue rmp'den daha zor derdi. Yüzümüzde gülücükler açardı.

RWD, RMP´den cok daha zordu mid-TBC´de cunku. Bir ton antisi vardi falan filan ama yetersiz RMP oyuncusu olarak israrla kabul edemedin RMP´nin imba oldugunu ama sizin yetemediginizi.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Longshanks said:

sen mage armor açınca druid ne kadar başarılı olacak

Mage armor'un sana batan bir kısmı yok. age armor yine magelere ve warlocklara sinir krizi geçirtir, druid'in mana sorunu yok ki resist görünce arada oyununu bozsun.

Rica edicem tek tek peki ya şu deme. Aklında ne varsa hepsini bir posta sıgdır ben cevap vereyim kapansın bu konu.
druidin nasıl mana sorunu yok ya
Sosyal ağlarda paylaş

Sprint'i ben oh shit button olarak kullandım yıllarca, kitelanırken ya da survive için kaçarken kullandım hep. Ama bakıyorum günümüz rogueları sap atmaya gelirken bile sprinte basıyor. Anlam veremiyorum. Gerçi spesifik durumlar olabiliyor ama zamanla alışırsın hepsine zaten.

RMP'de bence kilit nokta mage dude, rogueu yakalayabiliyorsun ama mage öyle değil, boşta kalıp cast etmeye başladı mı kaybetmeye meylediyor takım. Hiç rmp oynamadım gerçi ama bence, priestiniz ve mage mage'i cc'lerken bir yandan roguea dalmanız bir yandan da karşı takımın priestini cclemeniz lazım. Gerçi anlatırken komik oldu ama, işte mage'e sheep fear sheep sheep giderken, healere sap (eğer rogueda baskı kurduysanız trinket) + blind (kuramadıysanız kesinkle burda) + sap yaparak sen tutabilirsin. Rogue garibim zaten stundan çıkmadan ya da çıkıyorsa dismantle süresi bitmeden yatmalı.

Yanlış olabilirim tabii, rogue, mage ve priest oynadım ama rmp hiç oynamadım; priestle de neredeyse hiç pvp yapmadım asdaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage etrafında dönen bir setup. Priest'in nukelandığı durumlarda mage'in dps yerine priest'in heallarını boşverip mage'in frost tree'sini CSlemesi lazım, rogue snarelemesi/stunlaması lazım. Bir çok insan farklı gitse de ben genelde rogue yerine açılışı mage üzerinden yapmayı tercih ediyorum.

Çünkü mage nukelanırken karşı takımın rogue'u cooldownlarını cc'lerden kurtulmak için çok hızlı patlatmak zorunda kalıyor ve hızlı bir switchle anında iniyor.

Ayrıca Mage'in coutnerspell'ini böyle piest'e saklayabiliyorsun çünkü çok zor poly hariç birşey cast etmesi focus target olan mage'in. Kite yaptırmaya zorlamak da bir crowdcontroldür.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

senin kankan girecek roguea yoksa dayanabilemezsin sanırsam.

bugün MRP yapmaya devam ettik çok zevkliymiş ya =D warriorlar falan nasıl patlıyor harika bişi

Biz Pri / War rakibimiz paladin / rogue. Paladin benim partnerimi tanklarken ben rogue tanklayamıyorum. Burda ne yapılmalı ? Cevabınız için teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

BoF dispelingden sonra o warrior'ın rogue parçalaması lazım. Birkaç tane de mana burn yedirirsin arada o setup sizinkinden daha iyi olmasına ragmen sizi alamaz. Baya baya yemeniz lazım onları.

Biz warrior / priest onlar paladin / rogue. Karşımıza 2 dps çıkarsa benım dps kesiyor herkezi. 1 dps 1 healer çıkarsa, dps benı kovalıyor benım dps de karsı healera baskı kuruyor. hangı healer sag kalırsa artık. Fakat rogue'a karsı duramıyorum fazla, paladin warrioru tanklayabıldigi halde. Benım warrior partnerın rogue'a mı focus yapması lazım ? O kadar nubuz yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...