Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Slacker mateimle 1300 yaptık geçen gece :P , biz hatefuluz olduğu gibi, nonsetler furious-deadly işte. Conq. itemler falan da var şansa voadan düşen falan da, resim hala 800ün altında olduğundan cesaret edemiyorum.

Açıkçası haftada 20 30 maçtan fazlasını yapsak 1.8k'ya gelirdik heralde ama haftada 1-2 gece oynuyoruz sadece. Karşımıza gelen tüm takımlar deadly-furious karışık, 28k hpli warriorlardan, one shot %50 paladinlerden falan geçilmiyor ortalık.

Bir de şu prot healer palaların ta..

Açık ara tokatlıyoruz rogue'suz ve prot paladinsiz takımları. (Warrior takımlarında warrior'u iyi cc'leyip switch işini yüzümüze bulaştırmazsak gg)
İlk iki hafta yeşillerle oynayıp çok fazla düşürdük mmr'yi şimdi 1350'lere falan çıkardık anca 11-12 puan alıyoruz kaybedince 10 puan kaybediyoruz genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şu işi tam çözemedim bir bilgi verebilecek olan var mı her kafadan bir ses çıkıyor.

Şimdi yeni sezon geldikten sonra yeni itemler gelicek ratingle alınan onu geçtim tamam,honorla deadly alınıp,conqla da mı deadly alıncak?

şuanda honorla hatefull,conqla deadly alınıyor. o değişmicek mi?

furious neyle alıncak o zaman o da mı rating+honor la alınıcak yeni gelen item gibi?

of çok karıştı kafam yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu anki hala çok rezil.

priest, druid'e 2200 düz vuruyor. crit özürlü bir spec unholy zaten blood, frost'a göre. crit vursa bile 5k göremiyor şu an.

tamam 7k falan çok abuk da, şu anki halide çok kötü. talented bir ability'nin obliterate gibi trainable skillden kötü vurmasının neresi logic.

ayrıca warrior da çılgınlar gibi vuruyor. hamstring, mortal strike, bleed up, pop up bladestorm gg hf.

bir de 1500 rate'de gelen full furious takım mı olur yav. kaldırılsın şu voa oyundan. aldığım tek item furious glove, o da deadlyden upgrade oldu. millet set diziyor 1400-1500 ratede geliyorlar 30k hp warrior, 25k+ hp tank paladin.

ha tank palalara da ayrı sevgiler. shield spamlarınızı alıp gidin arenadan. hala da hotfix atmıyorlar. bilmem kaç ay sonra gelecek patchle düzeltmeye lütfetmiş blizz. şaka gibi. herifler tank talent ile arena heallıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Haha nerdrage'e girdi adam, ama haklı. DK-Druid'i öyle bir nerflediler ki ağzımız yüzümüz döndü. Zaten 2v2 top10'dan da düştü druid-dk setuplar. Artık innervate+barkskin gg diyemiyoruz, anında dispel geliyor, pillar yapsam kaçsam innervate doldursun diye bu sefer de biricik mate'imi parçalıyor warriorlar. Ortası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@Longshanks

23k hp, 850 resil, 1950 heal up druidin rogue'a karşı ayakta kalması mümkün değil gibi pek galba. Anlamıyorum pek druid itemizationdan. :D

yeni sezonda armor setleri furious, non set parçalardan 3-4 relentless alsak ciddi anlamda survive kazanırız galba ki şu an üzerimideki itemların yarısı hatefull..
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ha tank palalara da ayrı sevgiler. shield spamlarınızı alıp gidin arenadan. hala da hotfix atmıyorlar. bilmem kaç ay sonra gelecek patchle düzeltmeye lütfetmiş blizz. şaka gibi. herifler tank talent ile arena heallıyolar.

Sırf bu yüzden bıraktım oynamayı, midemi bulandırıyor blizzardın yapmacık balanceı sağlama çabaları.

Rogue'lar Priest'ler, hotfixlensin
Paladin 2 sezon ortalıgın ebesine tükürsün.

Prot'a gelen fix ne zaman ? S7'de. S7=2v2'nin önemsiz olacağı sezon. Prot=2v2'de dominanttı.
Ağır nerf yani mates

Ağzını doldursunlar senin Shitcrawler
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

@Longshanks

23k hp, 850 resil, 1950 heal up druidin rogue'a karşı ayakta kalması mümkün değil gibi pek galba. Anlamıyorum pek druid itemizationdan. :D

yeni sezonda armor setleri furious, non set parçalardan 3-4 relentless alsak ciddi anlamda survive kazanırız galba ki şu an üzerimideki itemların yarısı hatefull..
bende de o kadar hp 900 resi 2360 SP var. belki SP den kaynaklanıyodur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...