Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

burning legion horde alliance?

benim warriorla aynı battlegroupta olacaksınız :P Argent Dawn dan Caroll'u görürseniz bi /wave atarsınız artık. (nerdeyse 79 um, 60 k honor, 40 küsür WG mark topladım 80 olmadan)

ha bu arada sorayım; 80 olana kadar rahat 50 yi geçerim WG marklarıyla. 2x trinket almayı düşünüyorum. resi+1000 ap chance on hit ile resi+700 küsür ap on use olanları. human warrior için bu yatırımı nasıl buluyorsunuz? yoksa trinketlerden sırf birini alıp diğer marklarla chest/belt/boot a mı gitsem. 1000ap chance on hit wintergraspın verdiği yerine, heroic badgelarla olanı mı alsam.

honoru hateful kafalığa harcamayı düşünüyorum direk, meta gem için. leg+gloves VoA dan gelir diye umuyorum. ring olarak 2xJC resilience ringi aldım şimdilik. bi kaç pug raid yapıp iyi bir pve ringi alırsam iyi olacak, deadly-furious alana kadar. (furious için önce bir healer bulmak lazım tabi arena için) weapon olarak titansteel den nefret ediyorum, o yüzden HoL heroic (lol) axe ini alcam şimdilik. ulduar axe'i çok cazip, ama ne yazıkki bir guildde düzenli raid yapacak zamanım yok :( ve bizim serverda guildsiz ulduar 25 pugu yapılabileceğini sanmıyorum.

QQ :(
Sosyal ağlarda paylaş

equip: 1000 AP on proc. + battlemaster trinket en iyi seçim olur sanırım human warrior için. Use trinketleri sevmiyorum ben.

Diğer marklarla da hit veren wg itemi hangisiyse onu alırsın. PvP gearda çok hit yok ve PvP için bir miktar lazım.

Allyız bu arada.

@Hozceri, bekleme süresi ve win ratio sordum bu arada. Hordeları dövüyor muyuz? Durum nasıl? :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dan sabaha karşı izlemeye kastım 1mbitle de çekilecek çile değil. Maçlar başlayana kadar adamların mouseu yalamalarını falan gayet akıcı izliyorum, maç başlıyor gg. Dün anlamadım o rmpde hunter nasıl 3 kere yardı priesti.
Yayın donuyor adam full hp, geri geliyor, ensidialı çocuğun ağlamaklı suratı adasfsa
Sosyal ağlarda paylaş

hmm mantıklı, battlemaster + badge 1000 ap trinketi alıp. WG marklarıyla hit chesti ve belti alınabilir.

işin zor kısmı takım bulmak olcak. 6 sezondur 1 kere bile takım aramışlığım yok, 2v2'de zaten hiç eş değiştirmedim, diğer bracketlerde de vasatın üzerinde gearlı bir resto druid olduğumdan sürekli olarak arenaya çağırıldığım için arena takım bulmak sorun olmadı.

warriorla biraz zorlanıcam gibi. ne diye pure RP serverında karakter açtım ki, hay kafama... transfer düşünüyorum gerçi, healerlara duyrulur :P ya da resto druid diyerek daha da daraltıyım.

- yanlış anlaşılmasın RP ile bir problemim yok :) kendimi idare eder bir RPer sayarım ama full RP serverı PvP olarak baya tatsız. Elwynn de bir sürü horde görüp saldıramamak sinir bozucu ^^ bi de cahil pvper sayısı
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

equip: 1000 AP on proc. + battlemaster trinket en iyi seçim olur sanırım human warrior için. Use trinketleri sevmiyorum ben.

Diğer marklarla da hit veren wg itemi hangisiyse onu alırsın. PvP gearda çok hit yok ve PvP için bir miktar lazım.

Allyız bu arada.

@Hozceri, bekleme süresi ve win ratio sordum bu arada. Hordeları dövüyor muyuz? Durum nasıl? :P

eos cogunlukla bizde av aynı sayıda baslarsa ortada ama buyuk cogunlukla biz 20 onlar 40 kişi baslıyor ab ally da mal cok 1990-1900 ab de 1 bayrak bizde 4 bayrak hordeda yapılacak tek olay bayragın oldugu yerde beklemek ne oldu bayragın ordaki 5 arkadas baska yere gitti bayragı aldılar adamlara 2000-1990 kazanma alc ini yaptırdık yeni yerde ortada wg de attack yapan alıyor coğunlukla
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ulduar 10'da tek melee dps olduğum için elime zorla relentless edge verdiler, şöyle ki silah çok hızlı ve ms damage'ı düşük. ama ondan önce armageddon vardı, o da çok yavaş değil ama biri 3.20 diğeri 3.40, şimdi sword spec armageddon mu tercih edersiniz yoksa 3.20 polearm mı? negzel betrayer of humanity için bekliyordum ya
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten damage aralığı aşağı yukarı aynı =), ama polearm kullanmamdaki sebep arms warriorlarda ne yazık ki poleaxe spec en iyisi, 5% crit+5% increased crit damage falan veriyor. arp stackleyip mace gideyim dedim ama onu bir ihtimal 1850 ratinglere çıkarsam yaparım artık =P
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Şu anda oynadığım dwarf disc priest ile 2v2 de arena yapmaktayım, ve 3v3 içinde aynı priest'i shadow yapıp dps olarak oynamayı düşündüm.

3v3'de shaman-rogue-ve benimle shadow priest olacağız. Size sormak istediğim acaba shadow priest yapacak olursam "hit mi?","crit mi?","spell power mı?" yada bunları hangi sıralama ile en optimal düzeyde tutmam lazım.

Disc priest olarak şu anda full hatefull set ve titan forged ile 962 resillience a sahibim.

acaba 962 res'i 750'ye indirip yerine bu yukarıda saydığım şeylerden hangisini eklesem.

karakter çok adam gibi olmasa da link'i aşağıdaki gibidir.

Priapus

Not: talentler ve glyp'ler konusunda yorumlarınızı dinlemek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...