Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:
evet baglantıdan dolayı roguela birbirimizi gordugumuzde hep o rogue ilk sapı atıyo
ki elim tab-2 spamde

sap macrosu daha kolay olmazmı tab basmaya kascana (:P)

macro

#showtooltip Sap
/console targetNearestDistance 10.000000
/targetenemy [noharm][dead]
/console targetNearestDistance 41.000000
/cast [harm,nodead] Sap

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada desto lock durdurmanın en kolay yolu ona karşı koycak başka bi lock, şahsen ben affliction oynuorum ve destoyu cc'den çıkartmadan 2v2/3v3de rahatca kesebiliorum..

3v3 daha kolay oluyo 3kişiye dot yağdırınca healer afallıo yetişemio o kadar çabuk, 2v2de yine full dot,fear,spell lock baktım trinket basıyo howl of terror+teleport+dot+fear gidiyo böle :P
Sosyal ağlarda paylaş

aynısını CoE için kullandım kendimde, 2 3gün önce deneyim dedim demekki ondan çalışmadı :P çünkü druid/rogue adamı görüyom ama CoE atmıyodu ^^

#showtooltip Curse of Exhaustion
/console targetNearestDistance 15.000000
/targetenemy [noharm][dead]
/console targetNearestDistance 41.000000
/cast [harm,nodead] Curse of Exhaustion
/dismount [target=target,exists]

Sosyal ağlarda paylaş

Dün huntard/elem shaman geldi, biz resto shaman/rogue oynuyoruz, daha orgazm arenadan yükselirken, heroism açtılar, tam çıktığımızda earthbind totemle earthgrab attılar (hayvan gibi rangei var bu arada totemin talentle, neredeyse bütün arena boyunca ccliyor xD) sonra nukea bir başladılar bana aklım hayalim durdu, 20sn kendimi healledim ama adamlar hiç kıpırdatmadan kestiler beni. Herhalde şu an hunter ve elem shamanın 2v2 yapabileceği tek mantıklı setup. Healer ne olursa olsun indirirler aşağı çünkü (holy paladin hariç belki)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler druidler sonunda nerflenmiş.

Blizzard sonunda druidlerin son durumlarında bütün 2v2 ve 3v3'ü domine edeceklerini anlayıp duruma müdahale etmiş.

Innervate artık druid cycloneluysa mana vermeyecekmiş.

Bu son nerf'in druidleri tekrar en düşük representation'lı healer yapması bekleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de paladinin olayının tek sezonluk olduğu biliniyordu zaten s1'den, ki s1'de yeterince ağlanmıştı paladin-warrior setupları yüzünden. Ayrıca s6'da druid'in kendini toparlayacağı da biliniyordu, gerek resi, gerek 3.1'deki yancı buffları sayesinde druid dolaylı olarak da bufflandı.

Son olarak söylemek gerekirse, druidin şu an saçma olma nedeni bence tree formdur, hem deli gibi armor, hem mobility. Caster form bufflansa tree form pvp için nerflense druid skill based adam gibi bir class olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
bu hafta yaptığımız maçların nerdeyse hepsi rogue-priest e karşı. bizim bg de hala ilk 100'de rogue priestler > druid warriorlardan.

bu tabii ki bizim druid-warrior ların kötü oyuncular olduğunu gösterir. nerf druid warrior more.

Nerf druid warrior "more" kısmına bayıldım.

3.1'de bir tane resto nerf'i var mı ?
3.1.2'de gelenler:
Innervatin verdiği mananın saçma derecede artması
Drink buff, druidin en rahat içebilen class olduğunu düşünürek
Rocket boots nerf, istediğiniz söyleyin, bu da druid'e doğrudan olmasa da buff'tır. Priest'in belki de tek fear şansını aldı blizzard.

Gerçekten ağır nerflemişler ya, çok duygulandım : (

Sezon 6'nın ilk haftasında herkes bakıyorum SK gaming top100 listesini linkliyordu. Neden artık linklenmiyor ?

16.3 War druid
15.6 Dk Druid
14.6 DK paly
11.5 Disc Priest Rogue,
6.3 Ret Druid

Hmmm 38.1% Druid takımları bayağı ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...