Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben anlamadığıma göre; başarısız bir sarcasm olmuş^^
ya da çok fazla arena'da bugün rogue/priest takımlarının getirdiği bezginlinlik ile algılarım kapandı.

bu araa, evet resto druid-warrior oynuyordum (bu geceye kadar) sezon 1 den beri aynı partner ile.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de wotlk ile resto druid oynamaya başladım, önceden rogue dum. sezon 5te dk druid oynadık 2020 ye ulaşıp düştük anca deadly off handi alabildim. şimdi warrior dru takılıyoruz da pek deneyim yok ikimizde de ne bileyim tavsiye falan şu setup zorlar tarzı bi önerin olur mu. mesela healerlı setuplarda paso target switch yapıyo musunuz? gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
ben anlamadığıma göre; başarısız bir sarcasm olmuş^^
ya da çok fazla arena'da bugün rogue/priest takımlarının getirdiği bezginlinlik ile algılarım kapandı.

bu araa, evet resto druid-warrior oynuyordum (bu geceye kadar) sezon 1 den beri aynı partner ile.

olabilir pek başarılı değil.

yok ya
rogue partnerim yok.
DK ve Hunter partnerlerim var. gayet mutluyum. biraz da op olsam ben tatsam o duyguyu derken nerf geldi ona şeyettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
ya ben de wotlk ile resto druid oynamaya başladım, önceden rogue dum. sezon 5te dk druid oynadık 2020 ye ulaşıp düştük anca deadly off handi alabildim. şimdi warrior dru takılıyoruz da pek deneyim yok ikimizde de ne bileyim tavsiye falan şu setup zorlar tarzı bi önerin olur mu. mesela healerlı setuplarda paso target switch yapıyo musunuz? gibi.

sezon 5'in son 3-4 ayı arena yapmadım ben de. altlarla eğlendim, druidle arena harcadığım çabaya değmiyordu, heryerde DK-pally *QQ*

o yüzden, deadly weaponum ve deadly set itemım bile yok ^^

en çok zorlandığımız setuplar priest-rogue şuanda. warrior'um a tunnel vision yapıyorlar ve kurtaramıyorum bir türlü.

switch tabii önemli, healing debuff(MS) ve heallemeyi/heal almayı engelleyen(cyclone) özelliklerimiz sayesinde doğru zamanlama ve guzel kominikasyon ile çok iyi baskı kurulabiliyor. glyphli insect swarm ile moonfire dan da baya memnunum. bu switchler şimdi daha da can yakıyor juggernaut ile warriorun switch ile gelen burstu arttığından. eskiden her 15 saniyede intercept, heroic strike, MS, WW yaparken. Şimdi, her 12 saniyede bir charge heroic strike, MS(crit), OP(crit), sudden death etc yapabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla en çok zorlandığım setuplar:

-retri pala-disc priest(genelde retri paladin pve setli oluyor, disc priestte de inanılmaz yüksek resil oluyor, retri açıo avenging wrathi benim partner gg)
-dk-holy pala(malumunuz)
-feral druid-holy pala(druid'e dalsam paladin çok iyi heallıyor, healera dalsam root/cyclone spam, ne yapacağımı şaşırdım, 1-2 kere mi spell reflect ettim rootu da hand of freedom sagolsun pek etkilemedi adamı)
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

http://www.wowhead.com/?talent#fhecoxMoiroGzZ0xZebfbh0db

ve

http://www.wowhead.com/?talent#fhxbZhxVb0bZe0ddhhddVzAco

arasında kaldım

elimde silah olarak
omen of ruin
anarchy
crimson steel
knife of incision
Avool's sword of jin var

disc priestle arena yapıcam
hangi spec daha uygun olur ve glyph olarak tavsiyeler nedir?

hadi benim classım eziliyo senin classın OP, L2P diyiceginize yardım edin
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yani druide gidiyorum ben adam priestin üzerindne hop 20 yard intercept, koyuyor hamstringi sonra hop priesta charge seke seke daldan geçiyor.

Bladestorm da ne kadar saçma bir ability'dir abi, 50% HP ye getirince herhangi bir targetı neredeyse free kill, peel de edemiyorsun yok böyle bir damage.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir resto shaman olarak resimin 900'ü gördüğü şu günlerde 2.7k civarı ms yiyorum, ama problem olmuyor genelde, bladestorm açtığında kurt ol koş koş yapıyorum, hamstring falan varsa o an üstümde problem oluyor tabii ama çok da abzürd rakamlar görmedim şimdiye kadar. Ama eskisine nazaran 50 kat daha iyi warriorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben diciplin pri arkadas blood dk dk 780 resi var 21400 hp dire bana giriyorlar zaten 2 dpsleri alıyoruzda 1 dps 1 healerlar yamultuyor nasıl bi taktik izlememiz lazım direk bana giriyorlar daha yeni basladık arenaya http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Pinar char bu talent de veya glyplerde yapmam gereken bi sey varmı yoksa bırakalım mı arena yapmayı
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Yok yani druide gidiyorum ben adam priestin üzerindne hop 20 yard intercept, koyuyor hamstringi sonra hop priesta charge seke seke daldan geçiyor.

Bladestorm da ne kadar saçma bir ability'dir abi, 50% HP ye getirince herhangi bir targetı neredeyse free kill, peel de edemiyorsun yok böyle bir damage.

druid'e neden gidiyorsun ki? warrior'u tunnel vision yapmak varken. dismantle'ı sword+board'a saklayıp druidden cyclone yemezsen imkanı yok warrior kurtaramıyor kendini. şu ana kadar rogue'un bana saldırdığı maçların 90% ını biz almışızdır.

ayrıca blade storm biraz overrated bence. bazen shapeshift ile kaçmak yerine olduğum yerde uninterupted nourish spam'e başlıyorum MS e rağmen. imkansız öldürmesi. ki priestin penance ve flash healleri druidinkine göre çok daha güçlü. ama bilemiyorum, ToL'da olmam da farkediyodur belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Priestin 3 katı armora sahipsin, bladestorm gıdıklıyordur druidleri kanımca.

Sorun şu, warrior isteidği kadar sword and board takılabilir. Rogue'un sonuçta 2 tane evasionu var o kadar. Amaç priesti oomlatıp, shadowfiendi cyclonelamak zaten..

Welcome back to S3-4. İşin kötü yanı bu sefer warrior druidin karşısında rogue druid gibi bir setup yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ama şu var, druid herhangi bir fiziksel damage'e karşı hayatta kalabilmek için ToL'a muhtaç. caster formda iken tartışmasız oyundaki en kırılgan sınıfız leather armora rağmen. priest tüm savaş boyunca warrior'un damage'ini oom olana kadar tanklayabiliyor cloth giyerek. o yüzden blade storm'un da çok farkedeceğini sanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Cuce said:
işte bladestorm'u iptal edip interupt atmak gibi bi durum yok, bundan yararlanmak lazım birazda

Denemedim ama pummela falan /cancelaura Bladestorm eklendiğinde çalışması lazım ama ne kadar efektif olur tartışılır tabi =P

bi ara debuff'dı sonra tekrar buff yaptılar, biraz dikkatle zaten 8 attaği birden yemiyebilirsin, e gerisinide outheallanabiliniyo, cıkıp pummel atmak atmamakdan farksız oluyo genelde.

bide şey oluyo işet, diğer warrior atlıyo iceri retal acıp sen 8 attack yapıyorsun o artık talentına göre (ki furyse cok daha acı verici oluyo) 8 attack+ms/bt+ww+ms/bt+ 2 white/2 offhand white(hatta berserker acıp, dolup aşıcak rage'le heroic)
anlatabildim sanırım katlıamı.

haliyle anam anam diye cıkıyosunuz bladestormdan, hem peal edilmiş oluyosunuz hem ragesiz oluyosunuz hem bs nın cd'sinden oluyosunuz falan fişman.

cok efektik bir skill değil yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...