Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

said:
Now that Arena Season 6 is on the horizon, we wanted to share some details regarding upcoming changes to the arena rating system in Arena Season 6. With Arena Season 6, arena teams will start at 0 rating instead of 1500, which will allow teams to have more continuous progression throughout the arena season. In addition, we reevaluated item purchases and felt many of them were too difficult to obtain so we will be altering the rating requirements needed to purchase the latest arena items. For example, items with a rating requirement will now be obtainable starting at 1250 rating.

Daha detaylı bilgi ve Furious itemlere gereken ratingler için burdan buyrun.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
git gide insanlar ilgisini kaybediyor wowa hem pvp de hem pve de. yeni sezon item linkleri bundan bi sene önce 10 sayfa post cıkartırdı. şimdi çoğu adam iplemiyor bile. class tartışması dönüyor arada o kadar.

Abi aylardır 3 dungeon ve 2 class(dk-paladin) çevresinde dönüyor oyun.Çok normal ilgisizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Bornakk said:
We are nearing the end of Arena Season 5, which is currently scheduled to end with or shortly after the release of the next major content update, patch 3.1. A more specific date will be announced as we draw closer to the release of the patch.

As a general reminder, all Arena points will be reset with the start of Arena Season 6, but honor points will remain.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=15443194120&sid=1

Benim gibi düşük ratingle arena puanı biriktirip yeni sezon geldiğinde pvp itemlarımı alırım diyenler yalan oldu. E şimdi napıcam bu arena puanlarını? Üstüne oturayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Mecbur gelecek freedom bu tip birşey.Vanish rogue un 2 dakikada 1 kullanabildiği en önemli skillerinden biri.Sen bunun her atılan şeyle bozulmasına göz yumarsan en sonunda isyan çıkar ki offical forumda çıkmaya başladı zaten.

Dk'nın peti vanishlesen bile arenada 30 yardtan gelip buluyor seni.Okadar saçmaladı artık bu bug.Acil fix lazım.

Rogue'un top notch vs olabilmesi için damage'inin ve içi boşluğunun düzeltilmesi lazım önce.Full deadly mage e çıkan damage 1900-1800 muti ve bu 60 energy.2 atıyosun bakıyosun sonra.Clotha böyle çıkıyosa s6 da kimseye vurmaz muti aynı s2 den s3 e geçiş gibi.Full deadlyim diğer classlardan neler yediğimi bi Allah bide ben biliyorum.

Shadowdance daggerın damage i çok güzel deniyorum bu aralar.Backstap çok vuruyor mutiden.Ama büyük bir energy sorunu var bariz.Tekrar elimde sword hemor vurmak istemiyorum ya.En büyük duam dagger kalabilmek.

Son bir şey eklemek istedim.Rogueu geçtim Warrior yani Savaşçı savaş meydanlarından kalktı abi.Önce bunu düzeltsin blizz.Sonra baksın Rogue a razıyım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...