Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Benim shamanda 600e yakın resi var hala 2x dps nukeleyince ayakta duramıyorum (birisi rogue ya da magese özellikle)

Hani yapabileceği bir şey de yok shamanın, stun yiyorsun ks bekleyip trinket basıyorsun, çat mage ağzına counterspelli veriyor, silence effecti gitmeden ölüyorsun.

Yeni arena sistemi çok saçma ayrıca, 1400 ratingde flawless victor adamlar geliyor, yensen bile 8-9 rating alıyorsun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

priyi disiplin yaptımda normalde pve de sp yim 674 resi oldu stam buffla 20500 hp 16-17 k mana oluyor uzerimde deadly veya digeri hangi ise ondan yok insan bu kadar mı sanssız olur 3 veya 4 voa kacırmısımdır. Hatta girdigim voalrda tek pri oldugumda oldu düsmüyor.Simdi 16-17 k mana normal mi uzerimdekiler hateful mu ne honorla alınanlar + 2parcada honor set parcası var.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
1400 ratingde nerden gördünüz flawless victor?

Ben sahşen izledim 2 arkadaşımı ikiside flawless victor. 2side migrate ettikleri serverda yeni 2v2 kurdular. Direk 2000+ ratingdeki adamlar geldi 50 maçta 2.2k rating yaptılar.

Flawless Victor adamın gizli ratingi 2k üstüdür bence.
belki adamlar 3v3te flawless olup 2v2 ye başlamışlardır falan?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Benim shamanda 600e yakın resi var hala 2x dps nukeleyince ayakta duramıyorum (birisi rogue ya da magese özellikle)

Hani yapabileceği bir şey de yok shamanın, stun yiyorsun ks bekleyip trinket basıyorsun, çat mage ağzına counterspelli veriyor, silence effecti gitmeden ölüyorsun.

Yeni arena sistemi çok saçma ayrıca, 1400 ratingde flawless victor adamlar geliyor, yensen bile 8-9 rating alıyorsun vs.

600 res. bile az healer için, eğer çok iyi spell power'ın yoksa 800 civarı bi res. yap. Ayrıca 600 res toplayabildiysen hp'n de azdır..
Sosyal ağlarda paylaş

Flawless victor derken lafın gelişi, deadly gladiator setli vs. adamlar geliyor sürekli karşımıza, ayrıca Mardz mıdır nedir lock var 2.3k ratingli onla da karşılaştık, bir kaç kez duel attığım için biliyorum onun da ratingini.

3v3'te falan bişey yaptığımız yok hem :P

Bir de evet 600 res. az, özellikle shaman için, onu aentenin 180 resi ve 357 resiyle failbot olduk yazısına ithafen yazmıştım.

2.2k sp var pvp gearımda, 370 civarı haste vs. işte, 17k hp'm oluyor fakat shamanla 20k'yı geçmek gerçekten zor. 1200 mü ne stam up varmış üstümde xD
Sosyal ağlarda paylaş

peki, dk olarak shamanı bırak pala healer al ya da priest al dorood al ya da insan ol git lvl 71 druidini 80 yap be adam gibi öneriniz var mı?

priest biraz daha kolay kesiliyor gibi geliyor bana, üstünde bubble yokken dibine girer 2 crit çakarsan yumuşayıveriyorlar.

2v2 de resto druid hala eskisi kadar iyi mi, önüne warrior takıp kıra döke ilerleme şansın var mı misal? varsa druidimi kasıp arkadaşımın voryorla oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Moonkin hybrid talentli druidler yardırıyor arenada şu an. Aynı şekilde feral-resto'lar da gayet iyi. DK yanı resto olanlar da ağaç oluyor anladığım kadarıyla. Ama eskisi kadar laylaylom değil olay.

Paladin-DK da s6'da bitecek sanırım. Dün akşam bir miktar arena yaptık da, outlast savaşına döndü iş yine, uzun süredir 300k heal atmamıştım arenada, gelecek mana nerfiyle beraber tüm healerlerin manaları shamanla aynı hızda bitecekmiş (blue post) hedef böyleymiş. Böyle olunca paladin eskisi kadar avantajlı olmayacak tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid
http://www.arenajunkies.com/rankings/2v2/Druid/

Shaman
http://www.arenajunkies.com/rankings/2v2/Shaman/

Paladin
http://www.arenajunkies.com/rankings/2v2/Paladin/

Priest
http://www.arenajunkies.com/rankings/2v2/Priest/

4 classı kıyaslarsak, fena değil. Tree formda şu an set statları kötü olduğu için normal çok da iyi işler yapamaması ama bu da geçici bir durum.

Hoş orda moonkin hybrid yok ama o playerlerin beceriksizliğidir. xD
Sosyal ağlarda paylaş

Dk'nın Hotları haşırt diye kaldırması sona ermediği sürece drood healerlar için üst ratingler rüya gibi bişey malesef. 3v3'de drood-retri pala-warrior giriyoruz.Dk geliyor te başına droodi öldürüyor sonrasını malum. 3.1'de bu hot removal'ın kalkıcağını duyar gibi oldumeğer olursa resto drood tekrar üst ratinglerde yer bulabilir rahatlıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçte salak değil bence. Senden güçsüz takımı yenince az puan geliyor. Kötü takıma yenilirsen çok puan kaybediyorsun. Herkesin item leveline göre bir gizli ratingi var. Bu gizli ratingler takımları karşılaştırıp puan alışveriş olayını sağlıyor. Kötü adam yenilince çok puan gidiyor, yenince az puan geliyor. Mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...