Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

talenttan gelen dispel resisti hiçbişey düşürmüyo
spell pen sadece bufflarla aurayla falan gelen school resistancelarını düşürüyo

bu arada mage'de de var dispel resist talentı. yani o adam da resistliyosa sonuçta RMP oynarken sizin takımda da mage var o adam da resistler. priestte de dispel resist var sonuçta.
siz tek yönlü düşünüyosunuz. sizin de dispel resistleyip yendiğiniz maçlar vardır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam 5v5te attım mesela lichborna shackle.

Olay o değil anlatmak istediğim şeyden başka yere geldi olay, hani mantıklı birşekilde okusanız göreceksiniz. TSGlerin hata yapma resistlenme şansları var ama rmpde bunlar oyunu döndürüyor dedim ve örnekledim. Haftada 100e yakın maç yapıyoruz kaybettiğimiz yarısında resistler yüzünden ya da ufak tefek hatalar yüzünden oluyor. Ama mesela tsgnin strangulatei resistlese cdsi dolana kadar oyalama şansları oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Elf'se DK 2% şansı var resistlemek için.

Şu oyunda iceblock'a, bubble'a atılan mass dispelin resistlemesi kadar gerizekalı başka bir şey yok. Ne warrior damage, ne hunter damage ne de başka bir şey bu saçma sapan dispel mekaniğinin yanında hepsi solda sıfır kalıyor.

Priest'de oynamıyorum bu arada, ama gerçekten çok saçma 3 tane MD'nin arka arkaya resistlediğini görmek
Sosyal ağlarda paylaş

Biz priest'imize spamletiyoruz, "Açılınac biz sana haber veririz kanka" modunda.

zaten md atan priest anında skype'tan barıyor, "IS IT OFF YET? >:("

Pvp'de resist olmamalı bence. O kadar gereksiz ki. Yani hiç kimse çıkıp bana resist lazımi çünkü şu yüzden diyemez.

Bir kere de kazayle deterrance, shield, ice block delinsin anasını satayım.

Double deterrance'a yakında Ice block'a gelen nerf gelir zaten, hypothermia kafası.

Ayrıca Cuce warrior oynayıp, rmp oynarken mage'lerinden kıçından nasıl kan geldiğini bilmediği için sadece skill/CC datalarına göre konusuyor ama çıkıverince karşına TSG, Spell cleave, beast cleave, bak bakalım oluyor mu o cc kolay kolay.

O warrior son buffı lan freedom'ı 5 kerede vermesin, arkasında trollface'li pillar'a yapışık büzün holy paladin.

Hayır şu an oyunda HALA beastcleave var, ret-hunter-resto shaman var.

Koşun, saldırın. ana taktik. Ne bir DR sayma, ne bir switch, ne hp bar, ne mana bar. Micro skill gerektiren tek skill yok ki classlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...