Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

kerim said:

2v2'de bile beastcleave giriyorlar ya, mage priest olarak ÇOK üzülüyoruz çok. Priest furious gear'da oyunu bırakmış, öyle kagıt gibin geziyor.

Bide huntera dalın bence ilk. Çok daha nuke'a açık oluyor ve counter nuke çok pasifize ediyor bu zerg takımlarını.

Bütün oyun momentum olmuş zaten, ne zaman oturup plan yapsak patlıyoruz ne zaman RAGE MODE: ON girsek yeniyoruz, garip iş.

aynı ben :D

priest mage iz biz de shaman+ hutner üzüyor. biz shamanı nukelüyoruz genelde. hunterı cc yapmaya çalışıyoruz fln. o burstün altında da bi deflect açması kötü tabi. shaman en iyis bence. surv ü daha az huntera göre tbh
Sosyal ağlarda paylaş

sp rog mu hm henüz denk gelmedik onlara biz. nedir ilacı ?

henüz druidde 755 resil var mage/rog ya da rog'un sonradan çıktıgı bir setuplar geldiğinde ben genelde benim warriorun hp'si 30k'dan 20'ye düşene kadar çıkmıyorum.
Üstünde wound ya da herhangi bir healing reduce effect olması ihtimaline karşı da çok geç kalmak istemiyorum.

en belalım rog'un iğrenç stunlockı, bu durumda şu an bulabildiğim çözümlerden biri eğer 2 dpslerse rog bana yapışınca warrior gelip üstümdeki adama bladestorm çakıyor onlar kaçışınca hıncımızı alıyoruz fdsgd..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

sap'e rage basıp rogue'u ensesinden tutup ümüğünü sıkmakda cok yasanan bişi.

Ayrıca sap yedin rogue belliki healrına tükürücek, elbette cıkıp gidip tokat atıcaksın adama. bunun trinketi var reflecti var BS'si var, var olu var.

Priest fear'ı aoe, reflect yalan. Trinketi o feara harcarsan adam da seni kidney shotta harcar.

Fearın CD'si düşük, bu yüzden warrior'ın çok iyi kullanması lazım kendi cdlerini, trinket 2 dakika, zerker rage kaçtı hatırlamıyorum 20 miydi otuz muydu?

Sap süresince druid'in kitelasın, işi ne? Stealth kalsın vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Artık stealth olmuş druid büyük yalan da, druid eğer rogue mage değilse 10sn tanklayabilmeli karşısındakileri. Zaten cheetah olup pillar yapsa yine win.

Warrior'un çok ilginç durumlar haricinde sape zerker kullanması saçma. Anca işte sap attıktan sonra yanından geçen rogue'u falan görünce zerkerleyip charge + rend yapılır falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...