Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

dk kolay be abi, runic powerı 130layana kadar SS+PS+CoI falan gidiyorsun, 130'da acıyorsun gargoyle'ı, druidde cc'ye alır dps'i. burada aslında casterı nukelamak önemli zira o kadar cok silence ve interrupt var ki, tam bir anti-mage zaten. sırayla mind freeze, strangulate, ne varsa yardırıyorsun. bu benim gözlemlediğim, ben arenayı yine alt dk karakterimle yapmıstım ama geyiğine yani dk+rogue'du eheh, iyi zamanlama ile baya rating yapmıstık ama =). (hatta baya scrubdı, toc25 zamanı death's bite vardı diyeyim.) bir de genelde death coilleri ard arda kullanmayı tercih ediyorlar, yani runic power dolunca, tekrar cc dönüp, death coil spamliyorlar. frost presence ile başla denmiş zaten, double dps takımlara karşı özellikle, unholy mi blood mu dersen o kişiye ve oyun stiline kalmış birşey, massivez blood presence'de oynuyor, anotherx unholy mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

RMP yeni setler wepler falan tamamlanınca yine yürür gider. Şimdi 2200 eşdeğer weplerle falan geziyor 2 handerlar, 226 daggerı olmayan sebil gibi rogue var; resi bufflandı, mage setleri falan daha ona göre ayarlanmadı. Aynı şekilde priestler de dünya hp, resi + sp alacak, şu an özellikle 2 handerlara karşı çok acınasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Glyph of smite taktım bugün glyph of dispel yerine bakalım ne farkedecek. Glyph of dispelden gelen heal genelde overheal oluyor, pek faydasını görmedim ondan.

smite spec gitmek lazım onun için ya hakkaten offensive oynamak istiosan. dispel kullanıyorum ben gayet iyi nasılsa dispelliyorum yanında versin 700-800 heal fena mı
Sosyal ağlarda paylaş

Smite spec 2v2 için iyi de, 3v3'te de nuke'e yancılık yapıyorum, 600 dmg falan farketti sırf glyphle. %10 dmg için gidip 3 puan versem bu sefer de dispel resist. alamayacağım disc.ten. Sonra herşeyi çatır çatır siliyorlar, manaları bitmiyor.

Dispel glyphi de kağıt üzerinde güzel de, %60 falan overheal oluyor, deneyip görcem bakalım hangisi daha verimli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior druid orada full hotlu çıkın yerden zaten, elinde shieldle def stance çıksın warrior hatta. Eğer karşıda shaman/hunter vs. varsa ya da benzer bir zerg setup'ı hemen pillar arkasına koşmaya kasın, pilların arkasına gittikten sonra shaman atıyorum kurtları çıkartıp üstünüze gelince fearlayın kurtların trinketi yok zaten 10sn kazanmış olursunuz. Sürekli hunter'ın üstünde olun bu sürede, shamanı da cyclonelayın ki purge manyağı yapmasın sizi. Kurtlar 45sn up kalıyor.

Kurtlar dismiss olduğunda hunterı pillar arkasında rootlayabilirseniz ne ala yoksa cyclone atıp shamanı hunter petine götürüp sweeping strike + bladestorm açın.

Elem shaman + herhangi bir class varsa da elem shaman'a yapışıp pozisyon beklemek lazım elde shieldle. Lava burst castin son anlarında reflect açarsanız, baya bir burstten kurtulmuş olursunuz, genelde lock elem shaman falan geldiklerinde lava burst + chaos bolt/frost bolt falan denk getirmeye çalışıyorlar.

Eğer shaman restoysa druid totemlerini kırarken sen de yapış adama, en kolay resto shaman kesme yöntemi. Resto/affli ler falan zorlamaz zaten healeri hot/dot dengesinden; hauntu, UA'yı reflect edin tamamdır. Tabii eğer iyi switch yaparım diyorsanız önce lock'a gidin tam +40'larda cyclonea alın sonra shamana dönün lock'un 10sn full cyclone'u dolana kadar shamanın üzerinde pillara çekin sonra pillar arkası cyclone + charge/intercept hatta intervene healerin pozisyonuna göre maçı kazandırır direk.

WoT kısmı geçersek;

1800 olmak için warriorun yine en az 800 900 resisi olmalı, druidin de 1k üstünde olmalı. Eskiden 1500 1800 arası saçma sapan gearlı adamlar gelmiyordu pek ama biz 1500-2k arasında 3v3'te elinde bonearbiter/zod's bow/shadow's edge/226 dagger olmayan takım görmedik daha.
Sosyal ağlarda paylaş

2v2'de bile beastcleave giriyorlar ya, mage priest olarak ÇOK üzülüyoruz çok. Priest furious gear'da oyunu bırakmış, öyle kagıt gibin geziyor.

Bide huntera dalın bence ilk. Çok daha nuke'a açık oluyor ve counter nuke çok pasifize ediyor bu zerg takımlarını.

Bütün oyun momentum olmuş zaten, ne zaman oturup plan yapsak patlıyoruz ne zaman RAGE MODE: ON girsek yeniyoruz, garip iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...