Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hadi lock tartışası dönsün.

Kısacası Unstable Aids bir class.

Dotla, fearla, pillarla. Ciddi manada skill namına yapabileceğin birşey yok. Outplay nasıl edebiliyor warlocklar? Dogru kişiyi fearladım mı diyorlar, çok merak ediyorum.

Bir class'a bir ability veriyorsun, dot class. Dotlarını dispellemezsen yatıyorsun. Sonra ona gidip Unstable Affliction veriyorsun. Bu Aids'i dispellenemez yapmak yerine, dispellerseniz 15k critler, bide utanmadan silence atar yapıyorsun.

Sonra tek bir dotu kaldırmaya çalışırken patlıyor falan, mehehehehe. Kendi takımındaki CCleri dispelleyemez oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Üstüne de mana drain life drain yapabiliyor casti olmadığı için, ayrıca 10000 yard rangei var bu spelllerin ve pillar arkasına kaçsanız bile channelı bozulmuyor <3

Pro affli lock belli oluyor bu arada o kadar da non-skill bir class değil. Gerçi 2v2, 1v1 için geçerli değil bu dediğim, takip edilecek target ve cc/cd/proc oranıyla doğru orantılı skill gereği.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Hadi lock tartışası dönsün.

Kısacası Unstable Aids bir class.

Dotla, fearla, pillarla. Ciddi manada skill namına yapabileceğin birşey yok. Outplay nasıl edebiliyor warlocklar? Dogru kişiyi fearladım mı diyorlar, çok merak ediyorum.

Bir class'a bir ability veriyorsun, dot class. Dotlarını dispellemezsen yatıyorsun. Sonra ona gidip Unstable Affliction veriyorsun. Bu Aids'i dispellenemez yapmak yerine, dispellerseniz 15k critler, bide utanmadan silence atar yapıyorsun.

Sonra tek bir dotu kaldırmaya çalışırken patlıyor falan, mehehehehe. Kendi takımındaki CCleri dispelleyemez oluyorsun.

bari affli locka nonskill deme yeter lan
Sosyal ağlarda paylaş

Listem: Lock, Warrior, Retridin, DK, Hunter, enchancement shaman. Wotlk'un incileri bu arkadaşlar.

Bunlar diğer classlara haksızlık niteliğinde classlar.

Warr, Ret, Shaman zaten patköte vurayım adam öldüreyim.

Lock bildiğin kanser. Hunter'da gereginden fazla defansif ability var.

Death Knight'a hiçbirşey demiyorum zaten. Ben bile üşendim, düşünün.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

3/3 icin sp nin yanına lock resto shaman dusunuyorum nasıldır ?
yoksa elemental mi olsun shaman

Yok yok, shadowplay çok daha iyi gider. Daha rahat oynaması ve counterlaması zor. Bazen cleaveler zorlayabilir, ama çok baskıya baglı oynarsanız vermezsiniz o fırsatı.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

3/3 icin sp nin yanına lock resto shaman dusunuyorum nasıldır ?
yoksa elemental mi olsun shaman

Bence efsane setup olacak s8'de bu. BG'lerde son 2-3 haftadır sp oynuyorum ve esiyor. Affli lock + sp bloodlust dispellenene kadar multi dot yapsalar karşıda anca paladin bubble açıp üstüne beaconlayıp tutabilir adamları o da ağzına 5sn silence üstüne pet silence yemediğini varsayarsak asasf

SP tek başına pek etkili görünmüyor ama nefes alıp vt mb falan cast etmeye başladığında gol oluyor. Duellerde falan retri paladinleri, hunterları, eğer denk getirebilirsem warriorları ve eğer iyi yerde dispersion açarsam destro lockları ve enhance/elem shamanları affetmiyorum genellikle. Bu dpslerin bulundukları setupların da baya canını sıkıyor zaten sp.

Setup'ın tek derdi rmp ve 2 girl 1 cup setup olur büyük ihtimalle. RMP de şanssız tek bir dispele bakar, min 10k dot dispelden dmg yediği anda r m veya p oyun bitmiş demektir :P
Sosyal ağlarda paylaş

1k resi var benim priestte karambole dispelledim bir kaç kere 12-15k arası giydiriyor. Onun yanında spnin main dotu diyebileceğimiz vt'ninki 4k falan critliyor. Ben eğer çok focus yoksa üzerimde falan vtyi de dispelliyorum çoğunlukla hatta. Ama vt + ua denk gelirse tek dispele instant kill olur xD
Sosyal ağlarda paylaş

Kendimi kuyuya taş atmış deli gibi hissetim yapmayın yazıktır bana bu yaştan sonra :)

Yazılanlardan ve kinayelerden anladığım kadarı ile "afflication" bir talent dağılımı yapmak PvP için daha sağlıklı olacak, hem de beceri gerektirmemesi benim gibi 41 yaşını bu cumartesi tamamlamış birisi için daha da cazip olacak.

Sizden ricam afflication'da nasıl bir talent dağılımı yaparsam pvp'ler de lock'uma küfür yedirebilirim.

Tabi bununla birlikte glyph'ler ve açılış nasıl olmalı ki, bu küfür katsayısı artmalı.

İlgi ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Bu çocuk benim glad aldıgım adamlardan biri, iyi bir warlock, arenajunkies'de guideları falan var, spec/gear uyumu iyidir diye tahmin ediyorum. Ladder şu an olmadıgı için aklıma başka lock ismi gelmedi.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Darksorrow&cn=Bluetorch
Sosyal ağlarda paylaş

Kumadam said:

Kendimi kuyuya taş atmış deli gibi hissetim yapmayın yazıktır bana bu yaştan sonra :)

Yazılanlardan ve kinayelerden anladığım kadarı ile "afflication" bir talent dağılımı yapmak PvP için daha sağlıklı olacak, hem de beceri gerektirmemesi benim gibi 41 yaşını bu cumartesi tamamlamış birisi için daha da cazip olacak.

Sizden ricam afflication'da nasıl bir talent dağılımı yaparsam pvp'ler de lock'uma küfür yedirebilirim.

Tabi bununla birlikte glyph'ler ve açılış nasıl olmalı ki, bu küfür katsayısı artmalı.

affliction basit değil sen bakma onlara
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Kumadam said:

affliction basit değil sen bakma onlara

adsfasdaw
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...