Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:

Atışırken tartışmaya dönmeden önce kendinizi frenleyin arkadaşlar ayrıca WoW Bölümü kurallarını mutlaka gözden geçirin.

Xunn ve Barathrum biraz daha sakin.. Mesajlarınızı editledim bunu bi uyarı olarak kabul edin.

Vanish bugu diye klaslandırılan atıfların 10 undan 9 u Roguenin vanishi yanlış zamanda kullanmasından kaynaklanıyor.

Başarılı şekilde vanish oldukdan sonra petin takip edip çıkarması = Bug

vanisle aynı anda atılan instant kabiliyetle expose olmak,2 kişi+pet vs saldırırken veya silme püsür attack alan etkisi vs altında Vanish olmayı deneyip olmayınca bug demek = Rant

Mesajlarımı editleyip , koymuşsun sadece.Okadar mesajı neden siliyorsun? Arkadaşının forumda ezilmesi hoşuna gitmedimi?

Editleyeceksen noobların mesajlarını editle benim değil.Burada kim ne şekilde millete laf atıyor hepimiz biliyoruz.Alan yetkilisisin tarafsız olman gerekirken benim mesajlarımın hepsini silmişsin.Ayıptır Ayıp.

Benim gibi pvperlara böyle muamele yapmaya devam et.3 tane noob herkeze atar yapsın onlara elleme.

Dahada bu foruma yazı yazmam.Böyle devam edin.Belki bundan 10 sene sonra cyclone a gelirse 1500 rating görürsünüz.Hadi hayırlı işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Regalya said:

Atışırken tartışmaya dönmeden önce kendinizi frenleyin arkadaşlar ayrıca WoW Bölümü kurallarını mutlaka gözden geçirin.

Xunn ve Barathrum biraz daha sakin.. Mesajlarınızı editledim bunu bi uyarı olarak kabul edin.

Vanish bugu diye klaslandırılan atıfların 10 undan 9 u Roguenin vanishi yanlış zamanda kullanmasından kaynaklanıyor.

Başarılı şekilde vanish oldukdan sonra petin takip edip çıkarması = Bug

vanisle aynı anda atılan instant kabiliyetle expose olmak,2 kişi+pet vs saldırırken veya silme püsür attack alan etkisi vs altında Vanish olmayı deneyip olmayınca bug demek = Rant

Mesajlarımı editleyip , koymuşsun sadece.Okadar mesajı neden siliyorsun? Arkadaşının forumda ezilmesi hoşuna gitmedimi?

Editleyeceksen noobların mesajlarını editle benim değil.Burada kim ne şekilde millete laf atıyor hepimiz biliyoruz.Alan yetkilisisin tarafsız olman gerekirken benim mesajlarımın hepsini silmişsin.Ayıptır Ayıp.

Benim gibi pvperlara böyle muamele yapmaya devam et.3 tane noob herkeze atar yapsın onlara elleme.

Dahada bu foruma yazı yazmam.Böyle devam edin.Belki bundan 10 sene sonra cyclone a gelirse 1500 rating görürsünüz.Hadi hayırlı işler.

regalya´nin da herhalde bi umursamadigi adam xunndur su forumda lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Regalya tarafsız davranmamış o konuda haklısın. Onun yerinde bir başkası olsa direk uzaklaştırmış geçmişti seni. Bariz senin tarafını tutmuş, teşekkür edeceğine hala "berserk mod on" takılıyorsun.

Sen takıl pro BG'ende hergün ağla her attığım vanish buglı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

sacma bi soru olcak bu tabi de bugun low level rogue la world pvp deydim level 45 tanaris ftw.. bi paladinle kapisiodum exorcism cast etmeye basladi hp az die vanish bastim yine de kafama yedim.. simdi bu bug mi uzerimde judgement vs. debuff war die adam beni hala goruyo mu bu arada 8-10 yard falan wardi aramizda yani.. nese merak iste..

yeni sezon gelse de gear kassak da aksak arenaya falan.. bu aralarda pve cok agir yuk pvp ye zaman kalmiyo cidden asd =))

working as intented. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Vanish bugu muhabbetindeki ilk mesaj;

Barathrum said:

Roguela aleme döndük vanish bugından klavye kırmaya başladım gene.Milyar dolarlık şirket nasıl düzeltemez şunu,çıldırmamak elde değil.

Xunn'un direk rage şekilde girip ortama kızıştıran mesajı;

Phae said:

Rogueların vanish bug aglaması delirtiyor beni.

Havada spell var, adam senin vanish animasyonun sırasında sana dotu vs vs basmış, bug değil o. Yakalandın sen.

Her instant spell'in gizli cast time'ı vardır, spell reflect, counterspell, bunlar oluyor.

Hiç görmediniz mi reflecti açık olan cyclone'da warrior, cs yemiş druid ama atmış cyclone'u? İkisi de instant, nasıl oluyor bu iş? Aynı vanish "bug"ı kafasıyla.

Yani gidip havada pet boltu, frostbolt, icelance varken vanish atarsan evet "bug"lanır. Çıkartır seni büyü.

İşin garip kısmı bide asıl bug deep freeze atarsın, snare atarsın vanish olurlarken, sadece stealth bozulur cooldown'ın boşa gider.

Az değil sayısı shatter bastıgım rogueların sıfır damage alıp sadece vanishlerinin bozulması.

Tey tey.

Adamın daha giriş nedir abi, ellerin havada iken instant spell yedin, yakalandın sen falan gfgfdh. Olayı proluğa vs çeken zaten direk xunn.
Sosyal ağlarda paylaş

barath

git noobların msjını sil nedir? kim hatalı yazıyorsa, kural ihlal ediyorsa onun mesajı edit yer, silinir.

barath + xunn

ikinizde haksızsınız ve size laflar hazırladım!

biriniz veya birkaçınız hala şunu fark etmiyor;

x kişisi diyor ki cast ediyordu gördüm 1 sn önceden bastım

sen bura 300 adam orda 80 pingle oynuyorsa geç görmüş olabilirsin, hepimiz arada bunu unutup Rrraaage oluyoruz.

evet vanish'in bugı var blizz de bunu biliyor, düzelt(e)miyor

o zaman yok demenin bir mantığı var mı?

burda hiç tanımadığınız adamlara salak, yeteneksiz, low rated noob demenin de bir mantığı yok. nasılsa birbirinizi aksine inandıramıyorsunuz.

gidip backpedal da yapar adam gerekirse bütün oyunu öyle oynar ayırca, class onu buna itiyorsa, yengeç gibi yan yan kaçarak bir şekilde hayatta kalıp karşısındaki adamı alıyorsa yapacak tabi, napsın durup ölsün mü? ne kadar kızsak abi böyle salakça iş mi olur desekte o class böyle diye adamdan farklı oynayıp geberip gitmesini istemek mümkün değil.

önemli olan sizin nasıl oynayıp bundan nasıl zevk aldıgınız.

burda hiçbirinizin oynadığı classın şu andaki halini siz seçmediniz, blizz birinizi 1 patchde boka batırıyor, birinizi oğlu gibi seviyor senelerdir böyle, düzelmeyecekte, her dönem biri op olunca senin classın trollface bilmem ne diye yormayalım birbirimizi.

sevgiyle kalın kuzucuklarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer Barathrum böyle bir ego kriziyle hakaret ettiği halde ban yemezse ben bu topicte yediğim banların hesabını sorarım. Burada wissy bile çıkıp kimseye lol noob demedi, lakin ne döndü topicte bilmiyorum bir ton edit olmuş, ben çıkıp kimsey hakaret etmedim arkadaş gibi.

Hayır agzından köpükler çıkıyor arkadaşın post atarken bariz, ne kırık egon varmış arkadaşım.

Ben vindication'da değil misery'deyimiki aydır bu bir. Sezonun son günü açtığım takım 2300 oldu tek günde bu iki, bunu asla vindicationda yapamazsın takım azlıgı yüzünden bu 3. Bana karşı oynadıgını sanmıyorum, ben gelip sana noob diyemeyeceğim gibi sen de bana diyemezsin, demişsin, şikayetçiyim ve bu bölümden banını da talep edicem zaten bu 4.

Masq bariz okuduğunu anlayamıyor, Barathrum bildiğin internet cafe delikanlsı da sen pek böyle izlenim uyandırmadın bende. Sana bug olmuştur ama her olan bug değildir beyanını anlayamıyorsun bariz. Bug var, ama her vanish bozulması bug değil. Combat logda sen önce attıysan ve o adam senden sonra attıysa ve bozulduysa BUGdır, haklısın.

Bu kadar atarlandınız, umarım pişman olmazsınız ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne sidik yarışıdır arkadaş wow un pvp başlığı olmuş full bok atma birbirine ben daha proyum gibisinden oyun oynuyoruz şurda takılın rahatla ratingin yüksekliğine değil eglencenıze bakın takılın dolaşın oyunda rating yapcam daha iyi olcam die strese giriyorsunuz ama oyun stres atmak için oynanır kasmaya hiç gerek yok takılın dolaşın eğlenın
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en başta dediğim şeyle bütün şu yazdıklarınızın tartıştıklarınızın hiç alakası var mı?
Böyle bir bug var! Bunu kimse inkar etmiyor zaten. Ama bu bug o kadar eski ve bu kadar uzun zaman fixlenmemiş ki demek ki Blizzard bunun böyle kalmasını istiyor.
Şuan bulamicam ama biyerde bi blue post var konuyla ilgili, evet böyle bi bug var ama Rogue'lar gerek pve gerek pvp'de yeterince iyi oldukları için önceliklerimiz arasında bulunmuyor bu diye.

Herkes için geçerli olan bi bug var ortada ve bu sadece Vanish değil. Oyunun mekaniği bu kabul edip ona göre oynuyorsunuz. Ha kabul etmiyosanız oynamayın kabul ediyosanız zırlamayın.

Ne egoymuş arkadaş. Afferin 2200 Rating yapmışsın da bu Blizzard'ın ne kadar kötü bi Arena/Rating sistemi olduğunu gösteriyor senin iyi oyuncu olduğunu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...