Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Phae said:

Abi PvP gelicek diyorum VAY AK'ye.

Blizzard PvE'yi zorunlu yaptı pvp için çok işinize yarıcam ahahah. Haftaya T10 robe'u almış olurum ehehah.

Durotar'da cidden pvp'yle ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum, skirmish de yaparım, gerekirse boost da atarım.

Mage, Rogue, Priest, Feral druid, warlock falan rahat boostlarım 1800 silah alırsınız.

gözlerimin içi parladı lan,ama raiddeki spotumu alma:(
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Blizzard PvE'yi zorunlu yaptı pvp için çok işinize yarıcam ahahah. Haftaya T10 robe'u almış olurum ehehah.

Durotar'da cidden pvp'yle ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum, skirmish de yaparım, gerekirse boost da atarım.

Mage, Rogue, Priest, Feral druid, warlock falan rahat boostlarım 1800 silah alırsınız.

senin var ya
her tarafını yalarım :D
eaaehfahef

çok saol xD
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

gelirsen seni de alip akiyoruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın belli olacak, stormscale'den bir priest + doom squad'ın kurucusu/lideri Soon'un oynayacağı rogue'la gelicem gibi. Takım yanımda geliyoruz yani, alayını boostlarız.

Soon zaten amme hismeti gibi Glad yaptı insanları vindication'da ahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

resto akar screw.Moonkin bende denedim 2800 sp 820 resil.Full relentless dk ret pala vs neler vuruyo görmen lazım.Moonkin druide baya bir ayar çekilmesi lazım cyclone gibi bglerde adam gibi ratingler görebilmesi için.Ele shaman-lock yada mage e göre çok daha fazla cc ve damage yiyor.Stunda %15 az damage yeme olayları vs traş.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun 4 saat falan arena yaptik screwy ve pop ile, once moonkinle girdi screwy, acilar cektim heallayabilmek icin, focusladiklari zaman fol casti airasinda oldugu oldu. Sonra dksiyla geldi biz fenalik gecirmeye baslayinca, bryntrll mudur nedir, elinde onunla, ben "lan hangisine beacon atsam" derken karsi takimin healerini indirdikleri de oldu. Ama pve gearli feral pvp gearli moonkinden hizli oluyor, kabus gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gidisle cidden yeni sezonda resto rolliycam ya da feral e okuz gibi gear kasip oyle oynuycam.. ya da su moonkin'e bi ayar cekin die gidip offical forumlarda agliycam heheheh.. yok moonkin i cidden sevmiyo blizzard.. ne pvp ne pve =)) 3v3 rating imizi de 900 e cikarmisiz gunes hehehehe hadi aslanlarim yuruyun akalim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Olmaz, her warrior, mage, hunter ya da paladinli takım parçalar.

Warriorla falan zaten 2x dk geldiğinde aoe kesiyordum ben, hele bir de karşıda priest, shaman olmadı paladin healer varsa diseaseleri bile dizemezsiniz.

DK'nda madem bryntroll var arkana shaman, paladin, druid healer falan al 1.8k garantili setup.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

bu gidisle cidden yeni sezonda resto rolliycam ya da feral e okuz gibi gear kasip oyle oynuycam.. ya da su moonkin'e bi ayar cekin die gidip offical forumlarda agliycam heheheh.. yok moonkin i cidden sevmiyo blizzard.. ne pvp ne pve =)) 3v3 rating imizi de 900 e cikarmisiz gunes hehehehe hadi aslanlarim yuruyun akalim :P
gearın yoksa resto rollama bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...