Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Barathrum said:

Abi cyclone da 1 dk sıra beklerdik eskiden bglere.SOTA yada isle gelmek bilmiyor resmen.Yeni yaptık alın size bg dedikleri yerler oyunun belkide en iyi battlegroupu Cyclone da bile bomboş.

Arenayı kaldırsalar ne olacak.60 tan beri av-wsg-ab farmlıyoruz baydı yahu.Garrosh'un horde un başına geçmesi ayağına outdoor pvp vb.. koysalar bari.Wg gibi fail olmayanından ama :)
biz bl de sıra beklemiyoruz pek ally olarak ama 40 lik bg ye 20-40 baslamak kötü oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Eve geri döndüm şimdi, böyle beyin kusmugu bekliyordum iyi oynayan rmp'ler tarafından gimplenen insanlardan, hiç kimse saçmalamamış.

2 sezon önce patide rmp skill istiyor deseydin mutlaka 15 saniye içerisinde adam indirememiş bir druid warr rogue oyuncusu gelir aglardı.

Pati ilerlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

sick flame bait deyip yutmuşsun yemi wish.

Dünya şampiyonları RMP oynuyorsa rmp OP'dir gibi bir mantık akışı sürmen zaten çok şey anlatıyor. RMP şu an yukarılarda az var, ama hala harika setup. Sadece birçok insan kolaya kaçtı spellcleave atıyor mage yada priest oynuyorlarsa. Roguelar shaman lock rogue açıyor onu oynuyor.

Skillcap ne kadar düşükse o kadar fazla insan oynuyor artık.

Gidip Hydra rmp oynuyor diye imba mı oldu rmp? Lol logic.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishie's Flow of Logic Chart;

#1: Rank 1 team is playing it, gotta be OP regardless of their immense skill and the fact that they are getting paid thousands of dollars a month for that success.
#2: All setups without my class(druid) are OP.
#3: RMP took out my rogue warr druid. FFS, OP.

Patide bir sen kaldın, zaten oyundan da bihabersin. Maksat troll olsun. Bay bay.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

abi bi setupin skill cap yüksekse oynayınca da imba eziyo karşıyı çünkü skill capin yüksek olması için skill barındıran classlar olması lazım. yani çaresiz CC siz class değil. cleaveler gibi değil. ondan cleavei alıyo diyorum ben. ama daha zor cleaveden de diyorum yani

RMP çok çok iyi setup canım zaten. Çılgın admaların elinde zaten hiç şans vermiyor. Dk indirdiler ya ilk 15 saniyede dk hunter holy pala'dan. Sapıklık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 2 arkadaş için kolay yada zor olsa ne fark eder anlamıyorum. Kim hangi classtan/setuptan zevk alıyorsa onu oynasın.Kime ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

RMP s1 den beri ezdi geçti oyunu.Oynaması zor yada kolay değişen birşey yok.RMP bu oyunun en iyi 3v3 setupı.RMP yada başka setup oynayıp 2600 lerde gezen adamların umrundamı acaba zor yada kolay oynanabilir olması lol.
Sosyal ağlarda paylaş

RMP en iyi 3v3 setupıdır.

Ama OP değildir. Bu önermeyi insan anlayamadığı sürece laf anlatamazsın zaten.

Önlenemez yada durdurlamaz bir setup da değildir. Yeniliyorsanız oturur biz nerede hata yaptık diye düşünüp counterlayabileceğiniz bir setup. Ha ama admalar sizden iyiyse yapabileceğiniz hiçbirşey yok üzgünüm. Ölümüne cc yiyim burstle yatarsınız.

Sonra gelip buraya aglarsınız rmp beni nukeladır böhühüh.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Wishie's Flow of Logic Chart;

#1: Rank 1 team is playing it, gotta be OP regardless of their immense skill and the fact that they are getting paid thousands of dollars a month for that success.
#2: All setups without my class(druid) are OP.
#3: RMP took out my rogue warr druid. FFS, OP.

Patide bir sen kaldın, zaten oyundan da bihabersin. Maksat troll olsun. Bay bay.

alakasi yok da, ingilizce fln kasmissin bozmiyim hadi dediin gibi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...