Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Benim silinse sevineceğim tek karakter hunter. Gerçi hiç gelen 30 hunterın 1ine yeniliyoruz ama böyle aptal bir class yok. DK falan buff öncesi enhance shaman kadar masum adamların yanında.

Backpedalling onlarda, keyboard turning onlarda; adam kaçmak için hiç birşey yapmıyor; yere atmış 3 tane trapi geri geri saydırıyor, açıldıkça geri zıplayıp paraşüt açıyor lol. Üstüne bir de hiç bir ccleri birbiriyle dr paylaşmıyor şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bir arkadaşı boostluyorum 2v2 silah için, hunter druid geldi, nelf hunter. İmkanı yok CC oturtamıyorum.

Racial.
feign death
zilyon tane shot
yok trap
hiç olmadıpillar yapıyor ve bu sürede herhangi bir rogue iki kere ölür.

Hoppaa diye atlamaları zaten absürd, petin moving imparing'e immunity vermesi ayrı şaka sonra zuaa yakaladım diyorsun,

deterence. Haydaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

Bana boomkin pvp konusunda yardimci olucak arkadaslar ariyorum.. resto ol feral ol gibi seyler demeyin istemiyorum ikisini de.. =)) daha geari da yeni yeni kasiyorum emblemlerle falan 2x furious belt ve trinket war okadar yani =))

http://www.wowhead.com/?talent#0EMcdicocdhAuRuZf0Izb:fuj

2 parça da t9 giymek gerekiyor yalnız. Insect swarm ve moonfire 1.2k falan tickliyor ve tickleyen critlerle beraber ciddi dot baskısı kurulabiliyor.

2v2 setup olarak, shadow pri, mage ya da disc. priest iyi olabilir. Ya da biraz daha resto ağırlıklı bir talentle yanına bir rogue alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar arenada 1700 rating garanti.Yeni bir yol öğrendim belki biliyorsunuzdur.Rating konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar için yazıyorum.

Önce 0 dan bir takım kuruyorsunuz.O takımla 60-65 maç sürekli kaybedin.MMR'ınız iyice düşüyor.Sonra 60 maç kaybettiğiniz takımı bir arkadaşınıza devredin ve yeni bir takım kurun.O takımla ratingi 950-990 arası birşey yapıp bırakın.900+ ratingli takımınızı arkadaşınıza devredip,60 maç kaybettiğiniz takıma geri girin.Sonra bir 15 maç daha kaybedin.

Artık herşey hazır.Sonra 900+ ratingli takımınıza geri girin ve rating kasmaya başlayın.MMR'ınız 600-700 arası birşey oluyor.Öyle tipler geliyor ki gülmekten ağladım.2 Moonkin,Moonkin-Ele shaman,2 ele shaman,2 hunter.

Hepsinin gearı full mavi vs.Gülmekten bir maçı kaybedecektik neredeyse.1700 ratinge kadar çıkabilirsiniz güle oynaya.Yanlız tek dezavantajı çok fazla maç yapmak gerekiyor MMR düşük olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey olmaz beyler korkmayın.Millet deli gibi yapıyor Stormscale'de bunu.İllegal birşey yok.MMR düşürüyosun sadece.Gearsız ve noob playerları kesiyorsun yani.Eğer gearınız kötüyse ve partnerinizle anlaşamıyorsanız zaten 1700 falan hikaye yine yenilirsiniz.

Bu arada ben dc yedim bir kaç maçta.Korkulacak ratingler kaybetmedik.No problem :P.Bu olayın en güzel yönü,Arenada strese son.Gülerek,vay be ne nooblar varmış diyerek geçiyor maçlar hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

screwy said:

Bana boomkin pvp konusunda yardimci olucak arkadaslar ariyorum.. resto ol feral ol gibi seyler demeyin istemiyorum ikisini de.. =)) daha geari da yeni yeni kasiyorum emblemlerle falan 2x furious belt ve trinket war okadar yani =))

http://www.wowhead.com/?talent#0EMcdicocdhAuRuZf0Izb:fuj

2 parça da t9 giymek gerekiyor yalnız. Insect swarm ve moonfire 1.2k falan tickliyor ve tickleyen critlerle beraber ciddi dot baskısı kurulabiliyor.

2v2 setup olarak, shadow pri, mage ya da disc. priest iyi olabilir. Ya da biraz daha resto ağırlıklı bir talentle yanına bir rogue alabilirsin.
link de sorun olmus..

super ozaman tek bi parca furious + offset itemlari alsam yetio yani =)).. 2. trinket olarak ne kullanmali hp az diye oyle hp trinketi takiyodum aslanlar gibi dps trinketi mi takiyim? ya da titan-forged biseyler falan war onlardan mi kullaniyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nefret ediyorum o booster takımlardan.

1500-1600 ratingler adeta booster yuvası. Gelen takımın ya healerı full relent oluyor ya da warrior/rogue'u full. Rogue gelmiş 5k Ap, 27k hp nasıl tutsun benim furious/219lvl gearlı priestim onu.

Kestiğimiz de oluyor bazen öyle mal tip oluyor ki boost alan.. (tek heal atmayan disc priest falan) Ama cidden wintrade gibi bu boost olayına bi çözüm lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...