Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Arenada rekabet öğesi var tüm olayı o. BG'de sabahtan akşama kadar oyna 1k killing blow al wsg'de kime ne ki? Kim duyuyor adını?

Bugün bg videolarını kaç kişi izliyor? Herkes yeteneğini arenada gösteriyor, eğer rankları yükselirse isimleri duyuluyor, birşey başarmış hissediyorlar.

Ben mesela feral oynamaya başladığımdan Talbuk Stack'in armorysine 50 kere girip çıkmışımdır rahat. Priest pvp mekaniklerini öğreneyim diye hydra izliyorum açıp açıp. BG'de 100kb alsın adam videosuna dönüp 2.ye bakmam. Skill ve çekişme yok çünkü bglerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla warrior'umun ardına fake cast + interrupt yaparken heal atmayı unutmayan hangi healeri verseler 1.8k olurum.

Ama warrior'umun yanına dk rogue vs. verseler 1.8k bile olamam. İşte skill bu noktada devreye giriyor. Adamlar 2x warrior bile 2k+ rating yakalayabiliyorlar ki zavallı bir setup bana göre. WPL'de farm yapar gibi keser mageler asfda.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası ben kimseleri indiremiyorum şu anda 2v2'de.
Takım arkadaşım holy pala adamda dmg yok zaten. Benim priest bile falan kesmem 2-3 dk falan sürüyor abartı critlemezsem. Druidi Paladini geçtim zaten.

Gerçi furious itemlarla oynuyorum, 600 az AP'm var milletten ama yine de hala warriorlar 2 katı damage koyuyor maç bitiminde
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Wisp arkadaşın rogue ta toc 25 hc dagger,off ta relentless dagger,üst relentless,human olduğu için 2 tane trinket biri darkmoon +90 agi diğeri patlayınca +400 agi.Ben hiç öyle abartı damageler görmedim full pvp gear adamlara karşı. 3.5k main hand mutiyi bile anca normal gearlı adama attım.

Kesememen gayet normal yani.Burada arkadaşlar diyor rogue vuruyo vs acaba diyorum farklı bir oyunmu oynuyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Enteresandır demin Stormscale ogri banka önünde 4-5 tane rogue inceledim 2400-2600 rating aralığında gezinen.Hiçbirinde ne envenom talent var nede silahlarda deadly poi var.Bir kaçı arenaya giriyordu 2 silahtada wound vardı.

Acaba ani target değişiminde cc yi bozar diyemi deadly poi ve envenom kullanamıyorlar nedir.Sonuçta nuketüğü targeti anında blindlayıp diğerine dönme gibi durumlar söz konusu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hani tek target'ı repetence fearla cc'leseniz diğer target'a ikiniz beraber nukeleseniz ve başka birşey yapmasanız yine 1-9'dan daha yüksek bir oran tutturabilmeniz lazım çok çok kötü değilse gearınız.

Pillar mekaniğini kavrayıp diğer classların cd'lerini saymayı öğrendikten sonrası reflex geliştirmeye ve sabretmeye kalıyor arenada. (iyi sayılabilecek bir gearınız ve classınıza hakimiyetiniz olduğunu varsayıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...