Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012

progamer

Öne çıkan mesajlar

Venator said:

Bütün filmlerde yapılmış klişeleri alıp toplasak bir ansiklopedide birleştirsek, bu filmde bir tanesi hariç hepsi var. Onda da yaşlı bir amcanın bi ara çıkıp da "ben bu iş için çok yaşlıyım" demesi yeterliydi.

danny glover'ın demesi cuk otururdu ahah

valla ben gemiye binme kısmına kadar çok eğlendim, kaliforniya sahnelerini mükemmel hazırlamışlar. film orada zirve yaptı benim için, en son dünyalar savaşı'nda tom cruise'un şehirden kaçma kısmı öyle heyecanlandırmıştı felaket filmi olarak.

ama gemiye bindikten sonra çooooooooook gereksiz bir titanikimsi bölüm başlıyor ki filmin geri kalanından çok kopuk olmuş bence.

evet klişelerin sonu yok ve her zamanki emmerich'in "5 tane dünyanın alakasız yerlerinden tip birbiriyle dost olur" senaryosu üzerinden gidiyor ama sırf yıkım sahneleri için izlenir. küçüklüğümden beri felaket filmleri çok eğlendirir beni ki bu açıdan aradığımı buldum diyebilirim.

yalnız bu emmerich yıka yıka yıkmadık şehir bırakmadı resmen filmlerinde, sonraki filminde istanbul'u yıksın bence ahah
Sosyal ağlarda paylaş

yani daha mantıklı sahneler olabilirmiş.illaki kahramanlık olacaktı ama bunları superman tarzı yapmasalarmış daha iyi olurmuş

yani o uçak sahneleri fazla fantastik.sora bizim eleman ilk yanardağın orda cukura düşüyor sora yukarı cıkıo falan.ve sanki öyle bişi ki başka insanalr ölmüo dunyanın sonu değilmiş gibi bi oyunculuk var.filmde olsa biraz hissettirsin arkadaş dunya sonu geldiğini.kendi hayal gucumuze bırakmışlar

biride cıkıp what the fuck demedi arkadaş.heryer cokuyor

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...