Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012

progamer

Öne çıkan mesajlar

kitana said:

sagd

gordon öldü direk unuttu karı gordonu haha

Ahahhahaha bende orda 2 saat kahkaha attım lan.Gerçi sürekli kahkaha attım..Battalgazi gibiydi..

Araba yarılan yere doğru düşüyo adam ordan çıkıyo ahahaha nasıl çıkıyo kimse sormuyo tabi bi el gözüküyo zaten..O adam o arabadan nasıl çıktı falan hiç asdf

Bi de suyun altında kaç dakika nefessiz duruyosun ahahahaha

Her aksiyonda son saniyede kurtulunması kötü olmuş.Uçaktan arabayla iniyolar uçağın arka kısmı dağılıyo sonra falan.

27.01.0001 neden ya asdfsadsaff

Sosyal ağlarda paylaş

gg

kotu..
hemde cok..
efekt fln bekleyenler, trailerdan baska gosterilen bisey yok,
hikaye 0,
oyunculuk eh iste,
aksiyon komedi,
baska bi film daha vardi aynen bole.
verdiginiz paraya acirsiniz yani, biz ettik siz etmeyin dostlar, kocaman bir TIRT film.

lan dunyanin sonu gelecek, adamlar para ile bilet satiyo lan sonra o paralarla g.tunumu silcen??

evde olesine izleyin derim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:

bukadar ucuz bi başka film de wanted dı galiba
her sahnede "deaaaasi..ir" çekiyo insan

adam limoyla uçtu, öh dedim, yetmedi karavanla uçtu ebeeyn dedim, bikere daha olursa çıkıcam filmden dedim, dinlemedi, bentleyle uctu

uhehue wanted ya

"abi bi fikir buldum, böle silahla ateş ederken elle falso verebiliriz" diip bütün filmi bunun üzerine kurmuşlardı.
şöle çakma bi fikir bulup onun üzerine gitmelerine hastayım.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

gg

kotu..
hemde cok..
hikaye 0,
oyunculuk eh iste,
aksiyon komedi,
verdiginiz paraya acirsiniz yani, biz ettik siz etmeyin dostlar, kocaman bir TIRT film.

lan dunyanin sonu gelecek, adamlar para ile bilet satiyo lan sonra o paralarla g.tunumu silcen??

götünü silmiycen

abi parayı o tesisi kurmak ve gemileri yapmak için kullanıyolar zaten. nasıl olcak başka türlü o proje?

Sosyal ağlarda paylaş

Filmin gercekten sacma sahneleri vardi da butunune bakinca -cogu kismini efektler kurtarsa- da bu kadar rezil bir film degildi. Cogu filmde yaptiginiz gibi cok agir elestiriyorsunuz bence.

Sanirim beklentilerinizi cok yuksek tutmanizdan kaynaklaniyor.

Kafanizda kurmadan sadece gidip oturup izlemenizi tavsiye ediyorum.

Son soz olarak sinemaya gidip para vermek zorunda degilsiniz ama ayni atmosferi buyuk ekran TV'niz ile yakalayabileceginizden supheliyim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

neden bu film turkce dublajlı yayınlanıyo bisuru yerde diye dusunuyodum;
cunku cocuk filmi

oturup cocuk gibi hebeeoo diye izleyince iyi olabilir ama okadar rahatsız etti ki filmdeki ipe sapa gelmez tutarsızlık ve mantıksızlıklar.

gelip de dunyanın sonu filmi mantıklı mı olacaadı demeyin, sırf o ekşın sahnelerine gelebilmek için her otu boku sacma sapan bilimsel factlere dayandırmayı biliyolar ama?
filmin problemi bu zaten, ekşın sahneleri iyi hoş ama bakmışlar sırf onları versek film olmicak, bi şekilde baglamamız lazım altından ustunden bu filmi, yarım saatte bi senaryo yazmışlar vermişler, bence
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirdikçe eleştiresim geliyo asdfs

en basidinden; dunyalar basına yıkılıyoken kucuk kızın gayet metanetle ve olgunlukla her olanüstü dramatik olay sonunda hiç aglayıp zırlamayıp gozunden akan iki, sayıyla 2, damla yaşı silip gogogo yapması bile tiksindirdi beni

edit:ayrıca cok antipatik buluyorum kendisini, yoksa aglamayan cocukları tenzih ederim, taparım

Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

reyou said:

gg

kotu..
hemde cok..
hikaye 0,
oyunculuk eh iste,
aksiyon komedi,

götünü silmiycen

abi parayı o tesisi kurmak ve gemileri yapmak için kullanıyolar zaten. nasıl olcak başka türlü o proje?

50 cent

hadi onu anladimda proje dedigin, titanic in ustu kapali versiyonunumu yapmak? bende dedim ulan uzaya cikacaklar heralde ordan izlicekler noluyo ne bitiyo sonra geri gelcekler fln.. meger denizalti gemi bozmasi bisi yapmislar.

Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:

en basidinden; dunyalar basına yıkılıyoken kucuk kızın gayet metanetle ve olgunlukla her olanüstü dramatik olay sonunda hiç aglayıp zırlamayıp gozunden akan iki, sayıyla 2, damla yaşı silip gogogo yapması bile tiksindirdi beni

edit:ayrıca cok antipatik buluyorum kendisini, yoksa aglamayan cocukları tenzih ederim, taparım

Kotu olan "su" dedigin sadece bu var yalniz. Pek de elestiri olmamis, camur atip sivamak olmus =) Otur yaz bahsettigin tutarsizliklari sacmaliklari ki ben de gorebileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

50 cent

hadi onu anladimda proje dedigin, titanic in ustu kapali versiyonunumu yapmak? bende dedim ulan uzaya cikacaklar heralde ordan izlicekler noluyo ne bitiyo sonra geri gelcekler fln.. meger denizalti gemi bozmasi bisi yapmislar.

Star Trek'e gitcektin sen. Yanlis filme gitmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

2012’ye gittim sonunda.Pişman değilim, filme de tapmıyorum, bir daha izlerim ama yaşasın diyerek değil. Yani gerçek hayat düzleminde geçen bir film olmasına rağmen sanki Star Wars izlermişçesine yaklaşmanız lazım. Film efektleri yapımcının cepte 1 lira kalmayıncaya kadar köklemişler ama senaryo, işin mantıksal bölümü, metin yazarlığı konusunda Çiçek Taksi ile Arka Sokaklar arasında bir yerde duruyorlar. Sürekli olarak “böyle şey mi olur yeaaa, ohö ohö saçmolamayın lön! ben biliyorum olmaz öyle şey…” diye izlerseniz filmi bitiremeyebilirsiniz diyim. Beyinden sorgulama kısmınını 1’e getircen, iq’ya da zorla sarışın ol 1.3′ü kuracaksın oldu bitti, süper de eğleniyorsun. Elbette klişeler, izlemeye 30 sn de doyabileceğiniz oyunculuklar var, John Cusack’a olan saygınızı bile sürekli olarak "iyi olan adamın kurtulması rolü"nden ötürü yitirseniz de, işin CGI kısmına olan saygımdan dolayı filmi yerden yere vurmaya niyetim yok. Ha bunu yapan da gördüm IMDB’de review yazan tipler “Worst movie ever” a varacak kadar saçma sapan triplere girmişleri, ki değil yani cidden ben hiç dayanamıyorum o kadar kötü olsa çıkardım, zaten bedavaydı biletim.Sürekli olarak kritize ederim ben dayanamıyorum bu tarz hatalara diyorsanız yapacağınız uzak durmak, salt amaç eğlenmek ise go go go.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Sintisyzer said:

Kotu olan "su" dedigin sadece bu var yalniz. Pek de elestiri olmamis, camur atip sivamak olmus =) Otur yaz bahsettigin tutarsizliklari sacmaliklari ki ben de gorebileyim.

abi oturup uzun uzun dusunmem lazım butun rahatsız oldugum yonlerini yazmak icin ve 2.5 saatlik filmin her anını hatırlamıyorum ama suanda aklıma geldigi kadarını yazim senin için;

ilk aklıma gelen;
haritayı aldıktan sonra ucaga donerken karavanla kırılan yer parçasından daha önce limoyla yaptıgı gibi ucabilmesi. gidip simdi arastırmak istemiyorum ama o eskilikte ve dolulukta(yıgınla radyo yayın ekipmanı) olan bi karavanın top speedi 60 mili gecemez. o hızla da bi ucurumun ustunden tekerleklerin bosaldıgı an örs gibi yere cakılırsın.

iki;
haritayı araçtan aldıktan sonra çıkamadan aracın aşa kayması, araç burnu yukarda kıçı aşada ve kıçı parçalanmış vaziyetteyken ve adam da bacakları aşa bakar halde tutunmaya calısıyoken hangi arada yukarı tırmanıp kapıdan çıkıp da ucurumun kenarına tutunup kendini yukarı cekicek vakti buldu?

üç;
yanlıs hatırlamıyosam deli eleman yellowstone parkında ve arkadaslar da californiada. kus ucusu en yakın noktadan 350km yol var aralarında. aradaki nevada daglarını saymıyorum bile. sen cükündürük bi karavan içine kurdugun mobil radyo ekipmanıyla nasıl 800km lik bi çapa yayın yapıyosun da basroldeki gerzo havaalanında radyoyu actıgı zaman bu adamın yayını alabiliyo hala. açtıgı anda o adamın yayınını almasını gectim bi de tam kilit yerde acıyo programı. bu arada adam AM formatında yayın yapıyo.

dört;
volkan patldıgındaki şok dalgası flmde de gordugumuz uzere koca koca cam agaclarını büke büke ilerliyoken dibinde duran deli amca hehooo diye 2 metre geri düşüyo sadece. agzı burnu kalmaması lazım onun bide tepeden aşa yuvarlanması gerekliyken.

beş;
bahsedilmiş zaten, havaalanından rus ucagını aldıkları zamanki ucagın gayet gercekci bi sekilde ucurumdan aşagı dusme ivmesi ve super kolpa bi sekilde aniden burnunu kaldırıp da kurtarabilmeleri

altı;
gemilerdeki makine ve kapı hidroligi dairesindeki her mini kompartmanda milyonlarca kamera olması ve butun kameraların da adamın burun kıllarını dahi gorebilicek kadar uygun yerlerde bulunmaları

yedi;
ucak duserken bentleye binip dısarı uçtuktan sonra (bak burda itiraz etmiyorum, fiziksel olarak bi mümkünlük var, şansın cok yagver giderse) ve karlara dustukten sonra butun diger araçların labada lubada parande ata ata saga sola savrulmaları ve parçalanmalarını izledikten sonra, cin helikopteri geldigi zaman karların ustunde en azından 2, yanlıs hartlamıyosam 3 tane aracın çift farları açılmış halde bekliyo olmaları.

sekiz;
2012 oto showuna giden arabaların 2006 uretim falan olmaları, ferrari f430, lambo gallardo falan vardı lan ayıptır git bari bitane f458 italia koy daha gercekci olsun be

simdilik bukadar. aklıma geldikce update edicem
Sosyal ağlarda paylaş

dostum uzay gemisi olsa öle olur ama adamlar en azından tutarlı yapıyolar yaptıklarını.

bu bilim kurgu degil fantastik macera filmi olmus yani. illa itiraz edicem diye sacmalamayın

edit: ayrıca hali hazırda uzay gemisi var da "o ne bicim uzay demisi lan uzay gemisi dediginde hipertransformatör hıdıbıdı olur mu hiç" diyemiyoruz

ama adamın kullandıgı radyo ekipmanı belli, onun kapasitesi belli, dunyadaki fizik kuralları belli. olmuyo yani sen gerçekçi bi dunya sonu filmi gostermeye calısıyosan bana ama fizik kurallarını ihlal ediyosan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...