Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala oynamaya değer mi ?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

bence başlama... bağımlılık yapıo... güzel olduundan diil... her yer uzak olduu için bi yere giderken yada bi seti tamamlayım derken zaman su gibi akıo... ben baya bi oynadım. yurt dışına çıkarken kapatmak zorunda kaldım acc... iikide kapatmışım. tabi bu benim görüşüm...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
account satın al başlıyıcaksan. Şuanda woltk cıkacagı için fiyatlar taban yaptı

Ben sevmiyorum account almayı. Şimdi alıcam level 70 oyunu bilmiyorum etmiyorum =)

Level 0'dan öğrene öğrene kasmak istiyorum eğlene eğlene ama yorumlar pek iç açıcı değil
Sosyal ağlarda paylaş

Evet başla desem bi türlü başlama desem bi türlü.
Şimdi oyunu pvp yapmak için oynicaksan çok fazla zaman harcamassın sıkılırsın bisüre sonra zaten ama dersenki ben bi an önce 70 yapıp raidlere katılıcam boss görücem item kasıcam dersennnn iş başka o zman gerçekten çok vakit harcamak gerekiyor ve sadece raide girmek yetmiyor yani bunun potu var yemeği var goldu var yani tam bişiyi bitiriyorsun bişi eksik oluyor o yüzden sürekli seni bağlıyor pc başına. Ben mesela asla zevk alamadım pvp den, sürekli healer karakter oynadığımdan dolayıdımıdır tam bilemiyorum lakin sarmıyor işte :). O yüzden raid kalıyo diğer çare ona başladınmı saatler akıp gidiyor farkına bile varmıyorsun. Ama oyundaki atmosfer gerçekten güzel başlamaya değer. :)
Sosyal ağlarda paylaş

biraz daha kasarsa blizzard lineage serisinin bayıcı grind seviyesini geçicek wow da herşey zaman daha çok zaman daha çok zaman. zamanı olmayan işi gücü hayatı olan adam için çekilmez wow.wowda itemın kadar adamsın oyuncunun bence zerre önemi yok itemın var mı var bitti yoksa kimsenin umurunda değilsin item almak içinde günler ve geceler boyu raid yapman lazım ama ben yarın işe gidicem yok ozamanda raid yapabilen bir guilde giremiyorsun hadi girdin diyelim itemda aldın bu sefer saatlerce itema gemdi enc di onun malzemesi parası farmlıyorsun.

kısaca benim hayattan bir beklentim yok karı kızla hiç işim yok,çalışmak okumak bana göre değil baba parası var bende diyorsan başla bunlar bana ters diyorsan wowda sana ters
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
kısaca benim hayattan bir beklentim yok karı kızla hiç işim yok,çalışmak okumak bana göre değil baba parası var bende diyorsan başla bunlar bana ters diyorsan wowda sana ters

İyide ben çok kişi biliyorum ve tanıyorum gerçek arkadaşlarımdan çalışan iş sahibi olan mesleği olup da wow oynayan yani senin dediğin saçma biraz. Bilinçli oyun oynarsan zaten sorun yaşamazsın ama zaten hayattan bi beklentisi olmayan herşeyini oyuna adamış insanlar gibi oyun oynarsan o zman senin dediğinin doğru olma şansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Var mı şöyle arena title veya son tier set alma şansın falan peki, gelecek yüzyıl içinde? Expansionlara 3 ay kala yapılan nerf vsleri saymazsak tabii.

typo.

nerflerden önce Kael, Vashj keserek BT/Hyjal'e başladık daha sonra gült disband oldu yaklaşan aoc nedeniyle. :)

başka bir guilde girip t6 setimin 5 kısmını topladım. :)

kız arkadaşım da vardı, derslerim de güzeldi.

eee?
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Var mı şöyle arena title veya son tier set alma şansın falan peki, gelecek yüzyıl içinde? Expansionlara 3 ay kala yapılan nerf vsleri saymazsak tabii.

typo.

Adamın 5x t6 rogue'u vardı bu mayıs, haziran ayı gibi :P Pre-TBC gearı da fena değildi sanırım.

Ben WoW'u casual/hardcore oynuyorum, şöyle ki; mesela itema enchant lazım işimi halledene kadar çinli gibi oynuyorum, uykumdan yiyorum. Daha sonra yeni bir item düşene kadar günde 2-3 raidimi yapıp tekrar günlük hayatıma dönüyorum.

WoW'un kendisi değil insanı farma bağlayan, diablo vari grind yapısı. İnsanı açgözlülüğe itiyor.

Edit: 4x yazmışım 5x'miş :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır guilde girip toplamaktan bahsetmiyorum. Haftanın min. 4-5 günü raide çağıran vs. guildler ile progress, boş zamanlarında consumable toplamaya uğraşmak, sonra günde bilmemkaç arena maçı, hatta o maçlara bile çıkabilmek için önce tonla BG falan filan.. Zamanında ben de yaptım da hiç oynayasım kalmadı açıkçası, özellikle WAR'ı gördükten sonra, fazla GW gibi sıfır çaba olayına taraftar değilim de WoW şu haliyle çok fazla grind geliyor bana. Oynamaya hala değer sanırım da bunun büyük kısmı rakibi olmadığından.

Yaptığı da pek etik gelmiyor bana Blizzard'ın. Senelerdir kaplumbağa gibi git, dengeleri oturtama, PvP bile grind haline gelsin. Sonra AoC-WAR çıkınca korkudan hepsinden bişeyleri apar topar alıp güzelce taklit edip sok oyuna, dengelerle oyna falan.. Madem düzeltme kapasiteniz vardı önceden yapsaydınız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...