Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twentyfifthofnovember

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
gerekli encounterlar hazırlanırsa, gayette pve turnuvaları yapılabilirnir, gerek zaman karşı olur gerek birbirine karşı

en basıtında naxx'ı en kısa sürede bitirme olur, daha taktiksel olarak dalga dalga gelen düşmanları öldürme iki farklı arenadaki iki ekibin, öldürdükleri mob'u diğer tarafta spawnlatması olur falan filan cart curt, mümkün böyle şeyler. en az pvp kadarda hype'ı olur böle olayların.

sony nin bütün tarihinde yaptığı tek düzgün iş ve bence yaşadığım en güzel mmo tecrübelerinden biri eq1 deki lost dungeons of norath ile gelen zamana karşı yapılan bu yolla başarılı run yaptıkça puan kazanıp ench vs aldığın kendi ladder ı olan ve insanların birinci olmak için veya fail olmadan en uzun devam etme rekoru için bir taraflarını yırttığı dungeonlardır.

ben yıllardır her oyundan böyle bir zamazingo bekliyorum ama nedense kimse bulaşmadı
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
Evet 23'ü doğru tarih .. 15'i yazıyodu weblebi'den almıştım zamanında 1 hafta ertelendi demişlerdi de hatta aklımdan çıkmış..

Hatta ben o anı ölümsüzleştirmeyi tercih etmişim :)Tam 4 yıl öncesi ..

işte o an :D

yalnız böle bi tesafüd yok .. Oyun avrupa'da 15 Şubat'ta çıkmış ama benim resmin üstündeki tarih Asya, Amerika'daki çıkış tarihi olan 23 Kasım ! lol
Sosyal ağlarda paylaş

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış tam bu topiclik bir laf =P Eski defterler açılmış falan gerek yok bence kim iyi kim kötüye önemli olan kendimizin bir şekilde o bossları görüp kesip item toplamak bana göre world first falan anca bu adamlar gibi para kazanıyorsan bu işten ya da isim yapıyorsan önemli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...