Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticikten öğrendiğim 500 şey

forgiver

Öne çıkan mesajlar

bazı patilerin ayar çekmek için yaşadıklarını, hatta ayar çektiklerini sandıkları bir mesaj sonrası orgazm yaşadıklarını...

genklemek, gief, moar, FTW türü hilkat garibesi terimleri bilmiyorsanız bu forumda papua yeni gine yerlisi gibi kalacağınızı...

2x2 = 4 önermesini verirseniz bile "o öyle değil lan ben onun light novel'ini okudum cahil herif! bana forumda cvp verebilmen için 10 fırın ekmek ye, belki cevap vermeyi düşünürüm. zevklerinin ne kadar dandik olduğunu alem biliyor zaten lol" türü saçmasalak bir ayar (?) yiyebileceğinizi, bu yüzden bu tiplerle muhatap olmak istemiyorsanız bu foruma en baştan beri kayıt olmamanız gerektiği gerçeği...

...ayrıca tüm salak yanlarına rağmen hiçbir forumdan öğrenemeyeceğiniz şeyleri, hiçbir forumda tartışamayacağınız şeyleri tartışabileceğiniz gerçeği...

Forumdaki bazı abilerimizin gerçekten de abiden öte dost, büyük insanlar oldukları...
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:
#108 hiç güzel abla yok burda :'/

edik: yanlış anlaşılmasın sarkıntılık yapılıcak güzel ablalardan bahsediyorum yoksa ablalarımız var tabi burda onlar yanlış anlamasın şey kem küm. aman öf :D

#112: patide kor insanlar bol, malum sitede cok guzel hanim kizlarimiz vardir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...