Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler Death Knight Açacak?

Vioxx

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
Vioxx said:
Penthesilea said:
DK lamer classi, warcraft'a saygisi olan adam acmaz.

bu lafı dıyen Arthas'ı ve butun lore olayını yok sayıp saygısızlık etmiş olur.If Gate seni bekliyorum penth...
(yanlıs hatırlamıyorsam bır penth vardı magtheridon PC guildinde(dagıldı simdilerde) NE bi priest o bumu yoksa bumu o)
he ben ama PC'de degil KR'deydim :)

Arthas'a lamer demiyorum, olay genel olarak lamer yani. Cat diye DK acilir mi lan? gnome dk falan of allahim

Şey kadar boyuyla pembe saçlarıyla lilidan tanklarken iyi ama ?
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
Gnome en iyi dk olucak race bence.Nedenine gelince gnomelerin raicalinden kaynaklanıyor (bkz.Escape Artist) kitelenmeye musait olan dk için böyle bir ability gayet guzel olsa gerek.

ve All Gnoems are Evul! ne kadar şirin görünselerde kötülük kanlarında var.

Every Man for Himself

yeni human racial :)

edit: bu da iyi yani

hem humanda exp bonusu da var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Vioxx said:
Gnome en iyi dk olucak race bence.Nedenine gelince gnomelerin raicalinden kaynaklanıyor (bkz.Escape Artist) kitelenmeye musait olan dk için böyle bir ability gayet guzel olsa gerek.

Every Man for Himself

Every Man for Himself pvp trinketi ile aynı cd de ama escape artis degil. sonuçta sadece pvp düşünüyosan escape artis daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
Dworgian said:
Vioxx said:

Every Man for Himself

Every Man for Himself pvp trinketi ile aynı cd de ama escape artis degil. sonuçta sadece pvp düşünüyosan escape artis daha iyi.

Aslında aynı CD'de olması daha iyi PvP'de PvP trinketi takmamak için bahane oluyor haha

Bir de yanına humanların weapon exp. bonuslarını, perception'ı, spirit bonuslarını (bunu niye ekliyorum bilmiyorum) hedelerini hödölerini eklersek PvP için iyiler xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...