Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler Death Knight Açacak?

Vioxx

Öne çıkan mesajlar

Humanların 'Diplomacy' üstüne Kralını tanımam.
Gnome acıcaktım dk yı sartlar el vermedı.Blood elf Dk ftw artık 'I find your lack of faith disturbing' diyip etrafta dolasicaz

not:espiriyi anlamayanlar için olay BE DK ların seslerı darth vader sesi ile nerde ise aynı olmasından kaynaklanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya gnomedan dk mı olur ya. gnome dediğin gitsin icat falan yapsın abi warcraft lore unda ne güzeldi dk'lar. lich king ile anlaşıp ruhunu satan insanlar ahh ahh. hatta çıkış sesi de "the pact is sealed" idi=( güclerinin kaynağı direkt olarak lich king idi. şimdi bu gnomelar nasıl o gücü kullanıcak onu merak etmiyo değilim madem LK ile bağ kopuyosa =/
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk etapta en mantıklı olanı, main karakteri 80'lemek, daha insanlar bir güzel aglıyacaklar nerf diye dk'ya, sonuçta betada cok görmedik lvl 80'de nasıl bir güçte oldugunu. Hem nasıl olsa woltk çıktıktan 6 ay sonra bile ben dk kasacam deyipte gearlandırmak kadar kolay birşey yok wow'da..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar karısıklık olmasın dıye dk lar nasıl alliance yada horde katılıyor bıraz acıklıcam.Acıklamam arasında aklınıza takılan baska sorularada cevap bulabılırsınız belkı.

Dikkat: Dk Son quest Onceden bilmek istemıyorsanız okumayın!

Dk son quest
Dk karakter actık.Baslangıc yerınız ebon hold hemen epl Light's Hope Chapel in üstü.Ilk karsınıza cıkan NPC Arthas.ilk görevinizi ondan alıyorsunuz boylelıkle maceranız baslıyor.Etraftakı butun q verenler naxx da gordugumuz bosslar instructor razuvious dan noth the plaguebringer e kadar butun herkes orada dıyebılırım onlardan q alıyorsunuz normal devam edıyorsunuz yolunuza.en son q LHC ele gecirmeye gidiyorsunuz basınızda Highlord Darion Mograine, 10000 scourge ye karsı 300 argent dawn elemanı var neyse zamanı gelınce q baslıyor herkes kosturuyor LHC a ustunuzde bole bır buff varkı ölmezine imkan yok 5 haneli rakamlar vuruyorsunuz fln fln.Bi noktadan sonra Tirion Fordring gelıyor dagıtıyor ortalıgı bu arada Orbaz Bloodbane kacıyor sız tabe devam savasa bı anda ortaya The Ashbringer Alexandros Mograine gelıyor (Highlord Darion Mograine nin babası) sonradan babası ıle konusuyor fln bı zamanlar oda lich king e karsı savasmak ıstıyormus babası sen kucuksun buyuyene kadar bekle dıyor.Bir gun gelıcek Ashbringer senın olacak gıbısınden konusuyorlar(duygusal bır bolum buraları) bunun uzerine Highlord Darion Mograine kendıne geliyorki Arthas o sırada ortalıga dalıyor.Konusma fln gecıyor.Darion u bı kendıne cekıp(death grip)bir koyuyor Darion saga dogru ucuyor.Ordan Argent Dawn commander saldırı emrı verıyor o arada Darion Corrupted Ashbringer i Fordringe atıyor.Fordring alınca asıl Ashbringer a donusuyor bunun uzerine Fordring Arthasa dalıyor Arthas Chapel in yakınında olan Ashbringer a karsı hiçbir sansının olmadını bıldıgınden gerı cekılıyor ve soz verıyor birdahakı sefer Fordringle karsılastıgında bu kutsal topraklar üzerinde olmuyacak...

Gecen konusmalara dıkkat ettıgınızde Arthasın aslında LHC in ele gecirilemiyecegını bıldıgı halde butun Death Knight ları Ölüme gönderdigi anlasılıyor bunun uzerine Dk lar Scourgeden ayrılıyorlar.Highlord Darion Mograine komutasında ally ve horde ye katılıyoruz.Gucumuzude Ebon Hold dan alıyoruz

Benim gorduklerım bildiklerim bunlar elimden geldıgınce anlatmaya calıstım umarım yardımı olmustur.

Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Vioxx said:
Penthesilea said:
DK lamer classi, warcraft'a saygisi olan adam acmaz.

bu lafı dıyen Arthas'ı ve butun lore olayını yok sayıp saygısızlık etmiş olur.If Gate seni bekliyorum penth...
(yanlıs hatırlamıyorsam bır penth vardı magtheridon PC guildinde(dagıldı simdilerde) NE bi priest o bumu yoksa bumu o)
he ben ama PC'de degil KR'deydim :)

Arthas'a lamer demiyorum, olay genel olarak lamer yani. Cat diye DK acilir mi lan? gnome dk falan of allahim

gnome dk açacam, betada tek tek bütün raceleri 58e kadar kastım beyaz skin kocaman mavi ışıklı gözler :), diğerlerinin arasında en evil gnome oluyo
ki ölen gnome heroları animate olmuyo mu öyle kural mı var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yenerk85 said:
toggie said:
pve'si zevkli olabilir ama. degisik bir oynanıs sekli var. bu yuzden farklılık isteyenleri oldukca tatmin edebilir. ben baya sevmistim betada. oynamayacak olsanız bile zaten questleri mutlaka yapın, 1 gününüzü almaz.

tam olarak 1:20:00 falan sürüyor

1 saat 20 dk mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...