Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uo single player

Jadger

Öne çıkan mesajlar

UO'ya benzer single player?
Diablo...
hmm iyice içinden çikilmaz yaptin olayi..

Diablo gibi Hack and slash istiyorsan, Sacred var Revenant var Nox var..

Yok "ben RP yapçam, düzgün bir FRP oyunu istiyorum" Diyorsan, seni Baldur's Gate, Fallout ve Planescape Tormen'te alalim..

UO gibi derken, hem yaratik öldürcem, hem de npc'lerden alisveris etçem diyorsan, Morrowind'e bak..

Ama söylüyüm, UO gibi singleplayer oyun yok..
çünkü MMORPG'ler skill kasmaktan ibaret, ayrica orda arkadaslarini görebiliyorsun, ama singleplayerda yok öyle bir olanak..[signature][hline]you did what you did to me, now it's history all you see things will happen while they can, i will wait here for my man tonight, it's easy when your big in japan...
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima'nın Online olmadan onceki oyunları var onları dene..[signature][hline] Ready for your eyes,
Running for your heart

Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

ultima 8: pagan creative multimedia kit ile beraber gelmişti, yükleyip şöyle bir bakmıştım ama pek bişi anlamamıştım. tabii biz cd'yi birinin çocuklarına verdikten birkaç yıl sonra kafama dank etti anlam ve önemi..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

nox'a bakmadan dungeon siege'i deneme bence, dungeon sırf hack&slash. "nox öyle değil mi?" diyeceksiniz, ama onda bir macera havası vardı be kardeşim. karakterler&seslendirmeler filan eğlenceliydi dungeon siege'in aksine. diablo 2'yi geride bırakırdı o açıdan..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

ehem .......
uzman gırısımızıde yaptık sıngle ultıma prof u olarak :P
sımdı ultıma 8 serının en kotu ıkıncı oyunudur fanlara ve UDIC e gore bırıncısı Ultima 9 ascension dır ıkıncı ıse super avatar brothers takma adlı ultıma 8 pagandır serının en ıyı oyunu ıse suphesız ultıma 7 ve ek gorev paketlerıdır (2 paket var) serının yapımcısı rıchard garrıota yanı lord brıtısh e gorede en ıyı oyun U7 dır fakat o en kotu oyunu olarak ultıma 8 ı gosterır sebeplerı soylersek
u7 bıttıkten kısa bır sure sonra Ultıma Onlıne dakı kıvılcımı goren EA Origin i satın alır ultıma onlıne ıle ultıma 8 bır arada gelıstırılır o yuzden grafık bazında cok yakındırlar hatta uo nun textur epakedınde ultıma 8 dekı avatar karakterı de mevcuttur sımdı soruna gelelım
EA satın alır almaz rıchard garrıot a baskı yapar ve ultımaları yıllık bır cızgıde cıkarmasını ıster cunkı EA o zamanlar spor oyunlarıyla daha ılgılıdır ve yıllık oyun cıkarmaya ve basarılı olmaya alışmıştır fıfa serılerını ornek verırsek fakat spor oyununda tema aynıdır ve futbol oyuncusunu tatmın etmek kolaydır ama 1 yıllık bır zamanda bır RPG oyuncusunu degıl tatmın etmek RPG yı bıtıremessın bıle EA hala bu polıtıkayı uygular cogu oyunda neyse sonucta garrıot a baskı yaparlar ve u8 den kırpa kırpa garabet bır sey kalır ellerınde ve bu tamamlanmamıs bıcımde pıyasaya surulur aynı bela ascensıon ın basınada gelmıstır hıkayesı 3 kez degısmıstır ascensıon ın o yuzden bu ıkı oyun ultıma serısının kara lekelerı ve EA nın rezıl bır fırma oldugunun ıspatı olarak durur karsımızda[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

yok vardı ama oyle her seye zırttırıp cıkmıyorlardı mudahale etmıyolardı fazla o donemde sıngle oyunu fıfa gıbı sıradan bır oyun olarak goruyolardı o yuzden fazla adı sanı9nı gecmez EA nın gercı EA o donemler dagıtımcıydı fazla karısmazdı oyunlara sadece deadlıne lara sokardı oyunu :D sımdı ıse cıkan her oyunun seneryosundan oyundakı cımen e kadar karısıyor gorgusuzluk yapıp tasrımında emeklerı olmıyan her oyuna hayvan gıbı logo koyuyorlar :)[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...