Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin konusunda fikirler/öneriler

Spacecake

Öne çıkan mesajlar

İnsanlar ciddiyetsiz olunca ciddiyetsiz mesajlar yazmak daha zevkli oluyor. Konunun paladin konusu olduğunu ve neyle ilgili olduğunu bildiğimiz halde zıt Erenköy bi insanın mesajı benim sinirimi bozar. "I hate retri palas", I hate you then ya, allahım ya, Blizzard ın forumlarında bu kadar zıt Erenköy mesajlar yok.

İngilizce ye takıldığım yok, Nerf tü şuydu puydu her yerde İngilizce kelime dönüyor ben sadece sinirimi Türkçe muhabbeti ile kuvvetlendirip daha ewtkili bir mesaj vermeye çalıştım. Feci şekilde de işe yaradığına inanıyorum.

Gereksiz yerde gereksiz mesaj atılacaksa gidilir garbage de filan I hate retri palas denir, ben nelerden hate ediyorum, yazsam kitap filan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben WoW başladığından beri Paladin charlarla oynadım hep, 3 ayrı Paladin 70'ledim, şu anda da level 42 Blood Elf Paladin ile oynuyorum.

Sana önerim, level 70'e ( Wotlk ile 80 )kadar Retribution-Protection takılman. Özellikle Sealların falan da değişmesiyle çok rahat bir şekilde kasarsın.

Level işi bittikten sonra, talentlar'ın durumu sana kalıyor aslında biraz. Şöyle ki, aslında yapacağın her spec. bir şekilde bir yerde çok işe yarayabiliyor. Paladin'in o yanı çok iyi bana göre. Yani PvP yaparken Holy olduğum dönemleri hatırlarım ben, tamam belki Retribution specli halinin yanından bile geçemiyorsun, ama gene iş yapıyorsun. Yine aynı şekilde bir dönem raidlere Retribution spec. ile giriyordum, doğru bir şey değil belki, çünkü raidde zaten yeterince DPS yapan adam oluyor, Paladin'in haddine değil raidlerde DPS pek fazla, ama gene healını yapıp, damage'ını makul bir ölçüde verebiliyorsun.

Guildlar genel olarak Holy Paladinleri alıyor raidlere, bu da normal bir durum aslında. Zaten duyduğum kadarıyla 2 ayrı spec arasında geçme gibi bir şey geliyormuş yeni eklenti paketiyle, ( ben de uzun süredir oynamıyordum WoW, doğru mu yanlış mı bilemiyorum bunu ) O olay gelirse zaten çok daha rahat olur her şey, Arena-BG zamanları alırsın babalar gibi Protection - Retribution specini, akşam raid olduğu zamanda geçersin Holy'e, güzel güzel oynarsın. Budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
http://www.wowhead.com/?talent=sZa0VA0ugteIRhox

şunu tavsiye ederim prot.

artık sürekli sanc kullanıldıgı için bok yerine str ye de verilebilir avenger shield dmgi artırmak için.

Artent defender tamamiyle gereksiz 5 para etmez bi talent :)
Ondaki 5 puani alıp 2/2 judgement of the just ve 2/2 Imp judgements e yatırdımı güzel olur talent.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
konuyu açan kişi benim.şuanda prot oynuyorum level için acele etmiyorum çünkü ilk charım diyebiliriz oyunu öğrene öğrene kasmak istiyorum.durum bu.
lvl 68
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Hugues

bol bol instance lara giriyorum tank tecrübesi kazanmak için itemlara çok fazla özen göstermedim,araştırmadım kendimce uyduruyorum birşeyler denk geldiği zaman soketlere de kafama göre koyuyorum.onun dışında bs kasıyorum nasıl olsa şuanda acelem yok ve sonra uğraşması daha zor gelir diye.var mıdır tavsiyeler ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...