Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merlin (2008) - BBC One

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

ikisi de deil

yahu zaten "ejderha değil wyvern onlar, ejderhaların uzaktan kuzenleri" diye replik var açıklama var bölümde.

hayır benim dediğim ! bu kadar prim yapmışken kabul etmiyorum faillemeyi :)

Merlin son ejderha lordu ve bu türdeki en güçlü ejderhayı kontrol edebilirken neden kuzenlerini edemesin ki ? Zaten emri altına aldı 2 tanesini. Ama emri altına almadan önce onların dilinde konuşması gerekiyor.

bkz. sezon 2 final sahnesinde ejderha ile konuşmadan önce merlinede saldırıyordu arthurada. Ama konuştuktan sonra ( dragonic ) işler değişti.

Dediğim gibi orad 2 den fazla börtü böcük vardı. 2 tanesi ile konuşmaya ve emretmeye zamanı olduğundan kontrol altına aldı. Ama odada öldürülen ile iletişime geçemediğinden saldırdı.

Uzun uzun yazdırdınız hadi destekleyin beni hoşuma gitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi geriye doğru gittikçe hoşnutsuzluk mesajları sıralanmış ahaha
Aslında bu diziye 2.sezonun cnbc-e de tekrar verilmesiyle ısınmıştım, ne biliim ara sıra eğlendirici bölümleri vardı da..
Şimdi birazcık "olmuyosa olmuyo hacı, bi türlü güzel yapamıyoruz şu diziyi" tadında olmaya başladı sanki.
Ama şu ana kadar izlemişim şimdi bırakmak da pek istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dizi çıtır çerezlik geyik dizi zaten, ortaçağ mit başyapıtı amaçlı değil. How I Met Your Mother'ı Lost beklentisiyle izleyenlerin durumuna düşmeyin :D

ama ara ara ana hikaye koyup ilerletseler güçlendirseler fena olmaz tabii. En baba şovalyeler Lancelot ve Gawain gözüktü. Galahad, Bors falan da ucundan bi gözükse şunlar bi beraber aksiyona girse bayağı güzel bi sezon finali olur.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

ben suna bi baktim da merak edip, nie 3 bölüm sadece alala.
film seklinde mi yapmislar acaba.
http://www.youtube.com/watch?v=9B3h8ttlKSU
burda movie falan diyor cünkü. anlayamadim olayini.
ama helena bonham carter falan oynuyor.

AHAHAHA VIDEOYU BIRAZ IZLEDIM DE BU OYUNCULUK NEDIR (bkz: 1:30)
klasik kotu filmlerimin arasina girecek galiba
*izlemeye devam eder*
lol, o balta neydi oyle.
ama hikaye ilgimi cekti.
*devam*
HAHAHAHA
[spo]
-what can be offered as a reward?
-a kiss!
vay sapik
[/spo]

devam ediyorum:
[spo=filmden alintidir]
-elimde kamisi tuttum, "buyu, buyu" dedim ve buyudu!
[/spo]

ek: film diilmis 3 bolumluk minidiziymis evet, arka arkaya koyunca film gibi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...