Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhtesem Tribun Sovlari !!

resata

Öne çıkan mesajlar

said:
Leopoldin, 05 Nisan 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
Holyman sen körsün galiba veya neyse.
resim buyuk img oalrak koymadım isteyen baksın.
Bu HAGI
http://www.yuruyedur.com/i/04042004hagikoreografi.jpg
BU 3 yıldız
http://www.yuruyedur.com/photos/fotoroman/032.jpg

bunları yapın öle konuşun sinir etmeyin adamı.Ne zaman bir hatam olduysa ozur diledim yenildiysem tebrik ettim ama bu kadar da..

[Bu mesaj Leopoldin tarafından 05 Nisan 2004 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Lol işte görüyoruz resimde HAGI yazısını. Düzgün mü sence o yazı? Bana en baştaki harfi biraz ısıtmışsınızda yayvan olmuş gibi geldi. Neyse ya takılın siz kareografilerinizle.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

HAGI yazısı okunmuyor kesinlikle ama yıldızlar güzel. Sonuçta yazı yazmayı değilde adam gibi taraftarlığı öğrensek önce çok daha iyi olacak. Oraya çıkıp Eşşek kadar takımının adını yazmayı kasana kadar 90 dakika küfür etmemeyi öğrenseler daha iyi olur. Kendine taraftar diyorlar ama takımları onların yüzünden ceza alınca biri çıkıpta eşşeklik biz de demiyor.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmayın arkadaşlar o yazı tv den ve numaralıdan çok güzel gözüküyordu.H harfi biraz problemli o kadar.A orda bariz normal duruyor ama kırmızılık yüzünden iyi görünmüyor.Ben sadece o an sinirlendim holyman sendende özür dilerim bence senin yazdığın gibi bir zuhahaha lık olay yok orda h harfi biraz problemli o kadar.Ben bu kadar büyük lerini bizim maçlar dışında görmedim.Resmi olan varsa koyabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene basında gıttıım ılk fener gs macında ,fenerlıler 4000 kısı eleerındekı beyaz cısımlerle super sov yapmıslardı baska gıden varmı bılmıorum o maca ama hakkaten sahlam tayfa gelmıslerdı adamlar..
tabi onlardan sonra bızım yaklasık 10000 kısılık acık trıbunun yaptıı kol hareketlerı fenerlılerın morarmasına yetmıstı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Rogman, 07 Nisan 2004 00:01 tarihinde demiş ki:
bu sene basında gıttıım ılk fener gs macında ,fenerlıler 4000 kısı eleerındekı beyaz cısımlerle super sov yapmıslardı baska gıden varmı bılmıorum o maca ama hakkaten sahlam tayfa gelmıslerdı adamlar..
tabi onlardan sonra bızım yaklasık 10000 kısılık acık trıbunun yaptıı kol hareketlerı fenerlılerın morarmasına yetmıstı :)

super saglamdık ben gittim o maca gs tribunleri olimpiyattan sonra bitti bizimaraton bagırınca deli gibi ses cıkıo
su sene sonu numaralı bi yapılsn asıl o zaman gorun siz sukru saracoglunu
Sosyal ağlarda paylaş

abi yıldızlar mütiş..hagi tv de rahat görünüyosu.... fotoda olmamış ..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rogman, 07 Nisan 2004 00:01 tarihinde demiş ki:

o kol hareketlerini bütün stat yaptı nerdeyse ben kapalıdaydım
süperdi :)[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 06 Nisan 2004 15:35 tarihinde demiş ki:
HAGI yazısı okunmuyor kesinlikle ama yıldızlar güzel. Sonuçta yazı yazmayı değilde adam gibi taraftarlığı öğrensek önce çok daha iyi olacak. Oraya çıkıp Eşşek kadar takımının adını yazmayı kasana kadar 90 dakika küfür etmemeyi öğrenseler daha iyi olur. Kendine taraftar diyorlar ama takımları onların yüzünden ceza alınca biri çıkıpta eşşeklik biz de demiyor.

öhm..[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...