Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhtesem Tribun Sovlari !!

resata

Öne çıkan mesajlar

kendi yollayıp ilk yorumu kendisi yapan bir tipte az bulunur tabi.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

hakkatten batirmisiz yalniz fotografta :-)) tutamadim kendimi kusura bakmasin taraftar arkadaslar hehe.

yalniz sorun su ki.. sizin tribunde bunu yapacak bile taraftariniz yok?[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 03 Nisan 2004 13:32 tarihinde demiş ki:
hakkatten batirmisiz yalniz fotografta :-)) tutamadim kendimi kusura bakmasin taraftar arkadaslar hehe.

yalniz sorun su ki.. sizin tribunde bunu yapacak bile taraftariniz yok?

bravo ya ne guzel rencide etmişin ne diim...
Neyse bu arada resim yapıstırmayı bilseydim bizim taraftarın yaptıklarını gosterirdim ama bilmiom cahilligin gozu kor olsun :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede adam gibi tribün şov yapılamaz ancak tek düze meşala vs. ama bir gerçek var ki yapılan tribün şovlarının en iyisini gs tribünleri yapıyor bu ülkede. maddi imklan sponsor vs bilmem ben ortaya çıkana bakarım. o yüzden tribünleri dolduramıyorsunuz demek yanlış olur bence. nitekim şükrüsaracoğlunu gençlerbirliğine versen o da doldurur bence
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kargalara 8 bin bilet veriyorlar.
Bıktım kardeşim tamam yavaş yavaş zengin klup olma yolunda ilerliyoruz her önüne gelen bakkala borcunu kapatmak için bizden meded umuyor.

buraya 2km lik bayrağın resmi ile elazığ maçındaki meşale showu koyayımda ama koyamıyorum yauuww :([signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Gördük gs maçında 1-2 aksaklığa rağmen maraton üst tribün tamamen fenerbahçe yazdı kartonlarla
Ayrıca kartonlarla sarı-lacivert de yapıldı
Bunlar tribün şov dur işte
Tribün şov karton,kağıt gibi şeyler kullanılarak bişeler yapmaktır yani bi yazı,bi logo,bi resim
Barcelona yapmış en kalitelisini
Fener yapmış türkiyede yapılabilceğin en kalitelisini şuan için
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Gerçekten size inanmak çok güç ettiğiniz laflar takımlara değil taraftarlara elbet yakınınızdan ailenizdende vardır gidip maç izleyen insanlar yuh diyorum konuşmak için konuşmayın azınızdan çıkını önce kendiniz duyun.Yok amele aciz vs vs..[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Tribünü HAGI yazmaya çalıştı zuahahahahah.
Maçın başındaki HAGI yazma girişimini görenler olmuştur umarım. H harfi yamuk. A harfinin alt tarafındaki kartonları göremedik. G harfinide delmişler sanki bi kaç yerden. I düzgündü bi tek.
Yaptıkları "I" harfi için tüm Galatasaray tribünlerini tebrik ediyorum.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Holyman sen körsün galiba veya neyse.
resim buyuk img oalrak koymadım isteyen baksın.
Bu HAGI
http://www.yuruyedur.com/i/04042004hagikoreografi.jpg
BU 3 yıldız
http://www.yuruyedur.com/photos/fotoroman/032.jpg

bunları yapın öle konuşun sinir etmeyin adamı.Ne zaman bir hatam olduysa ozur diledim yenildiysem tebrik ettim ama bu kadar da..

[Bu mesaj Leopoldin tarafından 05 Nisan 2004 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ameleye karton verirsen tutmaz alır şapka yapari firizbi oynar üstüne oturur uçak yapar sağa sola fırlatır. (bkz. türkiyedeki kareografiler :)) kareografi için bilinç lazım biraz. küçük kareografiyi her kemik tayfa rahat yapar ama işte taraftar değil de seyirciye verirsen zor olur.

bizim türkiyede tribün şov dediğimiz meşale, maytap fln dünya tribünlerinde bu kareografilerin yanında süs duruyor. mesela kartonlarla şekil oluşturuyorlar etrafını maytaplarla belirtiyorlar vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...