Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer Discovery Server

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

Abi freelancer mod manager i yükle versiyon upload ını da indirdikten sonra cift tıkla manager a yüklendikten sonra da aktive et. Xfire dan da oyuna girebilirsin ya da kısayol "C:Program FilesMicrosoft GamesFreelancerEXEFreelancer.exe" -s82.113.48.5:2302 hedef bolumune bunu yazarakta girebilirsin.

Ha bunlara rağmen serverı gormuyorsan benim pc deki aynı bokluk seninkinde de var demektir keza ben çözemedim daha giremiyorum bu yuzden de.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kaç saat evel yükledim oyunu ve bağlandım server a birazda takıldım hatta. Yaptıklarımı sıra ile yazayım ordan bi kontrol et belki bi yardımı dokunur.
*Öncelikle mağlum yerlerin bir adet iso buldum, kurdum
*Freelancer mod manager 1.3 ü çektim, kurdum
*Discorverymodunu çektim, inen dosyaya 2 kere tıklayarak modmanagerda discovery modunun görünmesini sağladım
*Managerdan mod u aktive ettim.
*Xfire dan server ı buldum, oyunu oradan açtım.
*Açıldığında ekranın sağ altında 4.84 yazdığını gördüm
*Multiplayer>>yes>>internet tıkladıktan sonra bi kaç sn beklediğimde sadece discovery serverı çıktı. ona tıkladım ve new character diyip uzayın engin derinliklerine doğru yola koyuldum.
Umarım yardımcı olur.

o değilde bu npcler stock silahlarla baya zor ölüyor. 1 tanenin pişinden 5 dakka koşuşturdum. Haliyle baydım tabi. İlerdede böyle devam mı ediyor bu şekilde. Normali bu kadar zor değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

gün itibariyle 4m'lik "Transport" isimli gemiyi almış bulundum. bir hevesle lathspellin gösterdiği New berlin-new tokyo diamond ticaretine zıplayacaktımki, önceden bilmediğim bişeyi farkettim. gemim, gezegenlere girmek için fazla büyük. bunun üzerine bir süre sistemlerde dolaştım fiyatların kaydolması için. sonunda şu aşağıdaki trade route'ını buldum.

moriQ said:
MacLeod said:

Cardiff mining facility - Berlyium ---> new berlin

Cardiff mining facilitydeyim bende bunu yapayım.

sanırsam burdan 20 dk'lık bir yolculuk sonucu 1,5m gelicek. henüz deneme fırsatım olmadı. malum şu anda saat 6.13 :)
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

o değilde bu npcler stock silahlarla baya zor ölüyor. 1 tanenin pişinden 5 dakka koşuşturdum. Haliyle baydım tabi. İlerdede böyle devam mı ediyor bu şekilde. Normali bu kadar zor değildi.

single da nanobot-shield bu kadar kullanmiyodu npc ler. ama bu serverda baya iyiler. bikaç kez boş anıma getirip mayınlarla patlattılar beni. kısacası daha fazla zorluyo npcler single playera göre ama bence çok yerinde olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada DOCKING RING lerin üstüne MOORING PLATFORM vardır. transportunu oraya koyup gezegene inebilirsin.
edit:
şu servera çağırdınız hep birlikte oynayak dedik bozmayın ya.
iocross total war serverında oynasaydık o zaman hiç sorun olan gormedim böyle köpek gibi milyar toplıcaz diye de ugrasmayız. gram zevk almıyorum tradeden , chatten saga sola sataşmaktan 4-5 düşmanım oldu bile yeer :((Junker player, 2-3 LWB playerı, corsairmı ne sigmada takılanlara da slaf attım da cevap gelmedi,bi tane traderın teki saldırdı admine bile şikayet ettim sonra kafasına ödül koydum)
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi siz counter-strike mantığıyla oynamak istiyorsunuz. ben oyunu oynarken emeğim geçsin isterim açıkcası biraz. öbür türlü 1 oynarsın güzel 2 oynarsın güzel sonra keyfi kalmaz. siz bilirsiniz ama ben discoveryde devam edicem. ayrıca biraz daha sabretseniz çok daha büyük bi kargo gemisi aldım, kısa zamanda iyi paralar kazanıp bölüşüp en sonunda savaş gemisi alırdık topluca korsan olurduk fenamı olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

abi ni battleship alıosunuz ki öyle korsan mı olunur, vurkaç yapamassın.
Tolıcan 3-5 hızlı gemi, trade ringlerin birinde pusucan, bi tane adamın trade ringin girişinde olucak bilgi vericek sana onları yakalıcan çalıcan kargoyu ya da patlatıcan adamları.
Battleship gereksiz bence, kocaman gemi ne ööle =))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...