Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas ın akibeti

Luxor

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
bu adamlar bi daha expansion a işte burning legion realmine portal açıldı diecekler, direk yardıracaz burning legion ı siege edicez, Artık Sargeras falan herkesi kestirecekler en sonunda o olacak gibime gelio

Wrestling kasıyım ben, Sargeras'la güreş tutarım.

*yağlanmaya başlar*
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
SIMSIKI ELF KALCALARIM, DIMDIKK KULAK UCLARIM VE SEHVETLI DUDAKLARIM YALANDI =(

Bu açıklamadan sonra Paticik forumlarında toplu intihar olayları başgösterir, dediydi dersiniz. =P

pronoit said:
hıı starwars'tada obi wan yoda qui gon öldükten sonra tabii ki darth vader da ölsün ama darth vader öldüğü yerde film bitiyor gençler yarina da zor çikar o warcraft 4

Arthas'la Vader'ın konumu bir değil burada. Star Wars'ın hikayesi komple Anakin/Vader'ın hikayesini anlatır. Episode 1'de çocukluğundan başlar, Episode 6'da ölümüyle sona erer. WarCraft serisinde ise sadece WarCraft III Arthas'ın hikayesini anlatır. Haliyle Arthas ölünce WarCraft serisinin bitmesi için bir sebep yok, zira WarCraft evreninde bir figürdür Arthas sadece. Olaylar komple onun etrafında gelişmez, ondan başka da bir sürü etmen vardır. Arthas öldü, kim mi baş düşman olacak? Burning Legion var bak hala. Kil'Jaeden banish edildi ama her an geri gelebilir. O olmadı yeni villain'ler yaratırlar, çok mu zor? Old Gods var sonra bak. WarCraft evreninde kötü adam sıkıntısı yaşamıyor Blizzard kısacası, Arthas gitse bir başkası gelir. WarCraft I'de, II'de Arthas mı vardı diye tekrarlayayım bir kere daha...
Sosyal ağlarda paylaş

Ağaç kurur dalı kalır Baba gider namı kalır...
Arthas olsede kalbımızde herzaman yasıyacaktır.
Ben ölmesınden yanayım Stratholme can veren canlar bizim canlarımız degılmıydı ya uther ya diger katledilen paladinler bunların hesabını kım sorucak arkadaslar.Adalet yerini bulmalı Arthasın yaptıkları yanına kalmamalı.Bugün arthas yarın sargeras bunların sonu gelmez keselım hepsini kötülüğün üstüne güneş gibi doğalım dıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
Ağaç kurur dalı kalır Baba gider namı kalır...
Arthas olsede kalbımızde herzaman yasıyacaktır.
Ben ölmesınden yanayım Stratholme can veren canlar bizim canlarımız degılmıydı ya uther ya diger katledilen paladinler bunların hesabını kım sorucak arkadaslar.Adalet yerini bulmalı Arthasın yaptıkları yanına kalmamalı.Bugün arthas yarın sargeras bunların sonu gelmez keselım hepsini kötülüğün üstüne güneş gibi doğalım dıyorum ben.

Allah allaaah yürüyüün bee...
Beklenen vakit gelmiştir, azerothdan yükselen güneş ışıklarını saçmaya başladı, yetim kalan çocukların , yüreği acılı anaların hesabının sorulma vakti gelmiştir, savaşa hazırlan hey dost gün o gündür zafer bizi bekler,tüm stratholme için tüm paladinler için Uther için.. Arthas yok olana kadar son kanımıza kadar...
:)
Sosyal ağlarda paylaş

outland tamamen wc2 nin olayi idi

ne turalyon cikti karsimiza nede alleria

kaciniz hesap sordunuz huleyn

kaciniz danath a gidip selam caktiniz?
kaciniz kudran a felreaver kitelayip adal in kesemedigi reaver i parca pincik ettigini gorup for wildhammer diye cildirdiniz
kaciniz hordelarla icli disli oluyor diye khadgar a bozuldunuz

haaa HAAAAA?

bu arada arthas da anakin skywalkerdan cok daha saglam elemandir hani dususu filan cok daha mantikli (ben kabus gordum, korkuyorum o yuzden omrum boyunca deger verdigim butun degerlere ihanet edebilirim)

ama azeroth da nerzhul daha vitaminken savas vardi
portal acilmadan once bile yapilabilicek cok sey var yani

arthas bunlarin yaninda harbi harbi fasulye kaliyor ki malfurion baba da en az arthas kadar guclu bir karakter, sirf mantiksizlik olmasin diye adami bu defada emerald dream e hapsettiler buyuk ihtimalde bir sonraki expansionda onu keseriz, bu defa tyrande yardim eder filan xD
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şöyle bişey yapilabilir.
Arthasla girersin kombata phase phase savaşirsin hatta sonlara dogru ( ya da en baştanda olur) loreden kahramanlar fln gelebilir yardıma ya da buff fln atarlar .Arthasta sizlemi uraşcam lan bebeler diyip bi ejderhaya biner gider başka bi ejderhayla combat başlar onu keseriz lootlariz itemleri fln güzel olur.
Zaten warcraft movie yapilirsa arthas'in azerothu işgali olabilirmiş konusu.(tabi kesin değil sadece bi söylenti)
Sosyal ağlarda paylaş

WOW un hatası çok bence, hikayenin girdiği bir yer olmalı ki kimse dönüp eskiden pamela vardı şimdi jack onlar top oynarken mayk vardı hadi onu geçtim kapı açılmadan önce jenifır esiyordu demesin, bir kurgu ve izlenilen bir tema olmalı ama malesef paradan gözü döndü bliizardın diyorki basarım exp istiyen oynar next episodeyu bayarsa tekrar basarım jenifırın kıllı bacakları için oynarlar...Nede olsa malzeme bol...işte bundan dolayı ölmemesi lazım arthasın kaldı ki kendi izlediği yol ve hikayeye göre oldukça kurnaz ve akllı davrandı bu yolda ölmemeli.

Bunlar ile uğraşıcağına düzgün bir item designer alsın işe..herkes bot gibi en kıl olduğum nokta bu, bütün oyuncular sevdiğinden hak ettiği parayı veriyor oyuna birde blizzard verse tam olucak, kaldı ki bu story line ile neler yaparlar neler daha 2 exp sonra adam olur oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sir Clexcier said:
Bilmeyenler için söyliyim deatwing ( ejderhanin günü kitabinda) diğer ejderhalar tarafindan cok pis dövülüyor akabinde ağir yaralar alip kaçiyordu.
oyuna birgün dahil olucak ondan eminim ama pek yakın bir zamanda değil heralde : (

ofş şu an ingilizcesini okuyorum gayet sürükleyici

krasus daha ejderleri bir araya toplamaya çalışıyor

deathwing çok karizma ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...