Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek Bilgisayar'dan Co-op

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Ello,

Buna benzer bi konu açılmıştı fakat orda sorulan iki bilgisayardan oynanabilecek olan oyunlardı. Benim isteğim ise tek bilgisayardan takılalım oda arkadaşında laptop var sadece bi halt kaldırmıyo ezik herif.

Bionic Commando Rearmed'la Obscure II oynadık şu ana kadar. Var mı başka bildiğiniz? Ben klavye mouse takılayım vereyim ona da gamepad oyalansın =P
Sosyal ağlarda paylaş

Worms'u da çok oynadık abi baydı 5-6 kişi felan oynuyoduk zaten onu =)
PES NBA felan zaten oynadık action ya da adventure tarzı bişiler arıyorum ben.
Metal Slug fena olmayabilir.
Ugh da çok eski oyun yav.
Expandable nedir onu bulamadım yalnız?

Var mı başka öneri?
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
NFS nin polisli versiyonları, NFS 4 sanırım, ekranı 2 ye bölüyor, birniz polis biriniz hırsız oluyorsunuz, ya da ikiniz de polis oluyorsunuz adam yakalıyorsunuz. Çok zevkli oluyordu eskiden.

+9999

ayrıca bilimum emülator(mame,neo geo fln) yükleyin sabaha kadar yolu var. snow brostan başlarsınız street fighter, fatal fury, cadillacs and dinosaurs(mustafa), final fight..vs gidersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
NFS nin polisli versiyonları, NFS 4 sanırım, ekranı 2 ye bölüyor, birniz polis biriniz hırsız oluyorsunuz, ya da ikiniz de polis oluyorsunuz adam yakalıyorsunuz. Çok zevkli oluyordu eskiden.

Forumdaki tek NFS 4 delisi ben değilmişim

Alman caddelerini açıp (başkası) hırsız (ben) polis olup sabahtan akşama parti yaptığımız günleri bilirim. Zaten yıllar sonra Kobra Takibi tiryakisi olmuşumdur alman sokaklarında hırsız polis kovalamacası görme ütopyam yüzünden.

99'un bir diğer can oyunu Expendable idi. Hala arşivimden çıkarıp oynuyorum. Grafikler hala efsane.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...