Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Hem son bölüm hem de gelecek hafta için spoilerlı ~~~~

Ben orda öldürürler diye bekledim, resmen cho gelsin yetişsin diye kasmışlar oarada :)

Ron konusu ilginç, gene çıktı karşımıza. Bertram hastaneden kaçarken gözüktü ancak asıl ilginç nokta Reede Smith sorgulanırken koridordan ıslık çalarak geçen kimdi? Ron muydu acaba? Smith'in dikkati fena adağıldı o ıslıkla. Gerçi Patrick olayı farketti ama önemsemedi. Ron'a her zaman dikkat diyeceğim ama sanki Heller'in biraz seyirciyle ufak ufak oynaması gibi de geliyor.

Asıl bomba 8. bölüm promosu. Ortalık yıkılıyor, promo'da RJ belli oldu diye. Ben buradan yazmayayım ismi, merak eden araştırır. Görünen o ki dedikodular gayet mantıklı bugün için. Gene tabii bu da kandırmaca olabilir. Nihayetinde Red John'u haftaya kesinlikle öğreniyoruz. Promo'da böyle bir oyun oynamış olabilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

Bertram olmadıgına %100 eminim ben. Oysa da güzel göt olurdum o ayrı. Brett Partridge sadece kolunu göstermeleri kendi sahte ölümünü yapmıs olma ihtimalini yükseltti. Micheal Kirkland ile Brett Partridge arasında gidip geliyorum ben. Bölümde bok gibiydi bence.

+ Brett Partridge saçlarını kestirip kel olma ihtimali var. Bide bu RJ gittiği psikolog red john tanımlarken kel olduğunu vurgular diye düşünüyorum. Ondan Bertram olduğunu düşünmüyorum saçma da olsa :D

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş buna kötü mü dediniz cidden, bir solukta izledim bölümü. İkinci kere cinayet çözmüyorlar, tamamen bu işe odaklandılar ve bir sürü gelişme oldu. Ben hele yıllarca seyretmiş olsam daha da etkilerdi kesin. Merak edilen, hiç değinilmeyen ne kadar şey öğrendik hem.

süper gidiyor ya, en iyi bölümleri serinin bunlar. Yalnız o bitiş çok pis oldu. İyice heyecanlandırdı.

Ayrıca kanlı külçeyi siz de taşımak istemezdiniz. :p

Sosyal ağlarda paylaş

Patlama sahnesi

Patlama sahnesinde benim kafama yatmayan bir kac olay var. Patlama tam Jane elemanlari baska odaya gotururken oturma odasinda oldu. CBI da gecen bir dialogda bombanin sahislardan birisine yerlestirildigi soyleniyor. Lisbon iceri girdiginden CBI baskani, FBI elemani ve Jane e neredeyse bisi olmamisken, Serif, Stiles ve diger elemanin nallari dikmesi enteresan geldi. Hele serif nasil hayatta kalmadi sasirdim. Sonucta diger 2 supheliyle beraber oteki odaya gitmiyormuydu? Eger serifse havaya ucan, Stiles le oteki eleman olurken, diger uclu nasil bu kadar zararsiz kurtardi kendini?

Sanki o odada bir sahne eksik, yada Jane patlamadan dolayi hatirlamiyor. Polis memurunu sorguya cekerken Jane nin Blake Association ile ilgili butun detaylari bir bir soylemesi beni sasirtti biraz. Kanimca odada olupta yayinlamayan bir kisim var. Gecen bolumde silah sesi duyulduktan cok sonra Lisbon eve geliyor ve patlama oluyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-frc3/1398490_10152013462684861_1768236993_o.jpg
Eğer şu tam patlamadan önce ki ss ise arkada bi olay olduğu kesin Jane, McAllister'ın önünde o durumda onun ölme ihtimali yok gibi bişi. McAllister arkdasındaki kapından kaçmış olabilir RJ olma ihtimali o yüzden güçlü geliyo promoya dayanarak ve şu duruma göre. O bombada büyük ihtimal koltukta patlıyor. Visualize patronuyla muridi ondan param parça olmuş olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patrick Jane bir psychic olarak calisiyordu ve bazi durumlarda polise destek sagliyordu. Fakat bir gun hayatinda en onem verdigi 2 sey bir seri katil tarafindan elinden alininca kendini tamamen bu ise adadi ve California Bureau of Investigation'a(CBI) bir dedektif olarak katildi.
Manyaa teki cinayet çözüyo gibi düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...