Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rapid vs torrent

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:
1mbit bağlantım ile 100-110 kb arasında download ediyorum, gayet yeterli bir hız. :p

e tamam torrent çok yavaş demedim ki , stable değil diyorum. bi yanda her zaman stable olan birşey. siteden indiriyorsun sonuçta, bi anda seederlara bağlı bir hede. prison break çıktığı gibi full hızda çekersin de. oz dizisinin 1.sezon bölümlerinde sakata gelir torrent. memnun olsaydım torrentten zaten rapidsahare kullanmazdım şimdi. tartışmaya gerek yok:)

ha usenet diyenler için, saçmalamayın pls rapidshare deki imkanların yarısı yok usenette. rapidshare yani, millet artık internete ufacık bir dosya bile upload ederken rapidshare kullanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam türklerin koydukları önemli zaten :)

ne lazım oluyor ki zaten internette. atıyorum bi virüs girdi bilgisayarıma geçenlerde, çözümü türkçe forumda buldum adam rapidshare e upload etmiş. çatırt diye indirdim. her zaman tam verim. aşnalı fişneli filmlerde rapidde fasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bende torrent + 1-2 bişi kullanıyorum falan ama dün arşivden dark earth (46272735 yıllık oyun) çıkardım oynayım diye, cd patlamış çalışmıyor doğal olarak,

az önce arattım rapidsearch şeyleri ile direk oyunu buldum ehu, böle eski,bozuk vb 4-5 oyun daha arattım küt diye çıktı hepsi, hoşuma gitti şimdi patide aradım bi rapidshare için tuto felan varmı acaba diye bulamadım gerçi problem deil, ama 1-2 sorum var şimdik:

rapid points nedir? neye yarıor?

günlük 10gb limit var hesapladım gayet yeterli zaten oyun felan için, 90kb ile indirsem zaten günde max 7.7gb ediyor.

bu limitten kullanmadığımız kısmı ertesi güne aktarılıyor doğru anladıysam? dimi?

herhangi bi bilmemkaç gb upload/rating şeyi felan yok dimi?

üye olacam sanırım lol
Sosyal ağlarda paylaş

rapid mi
bunun kolay yolunu da yazın bir ay daha uzatcam

mesela james bond serisi var
aratıyorum
hiç kimse tüm serinin linklerini tek mesajda yazmamış

önce 21 farklı filmin sayfasını açcam
daha sonra her sayfada farklı versiyonları, rar şifresi olan rapidshare linklerini gözden geçirip kopyalıycam
bunu 21 kere yapcam

hadi bu tamamda ardından o kadar rar dosyasını extract etmesi var şifre girmesi var, klasör oluşturması vs.

bir de şu var
mininova ki tamamen sebil bir siteye girip james yazıp, seede göre sırala, versiyonu seç ve dosyayı indirip başlat
Sosyal ağlarda paylaş

Torrent'te de bugüne kadar denk geldiğim çoğu şey part part rar'lar halindeydi, belki bana öyle gelmiştir bilmiyorum. Şu rar, r00, r01 ... rn diye olanlardan.

Bir de 21 filmi (4MBit ve film başı ortalama 850MB diye konuşursak, ortalama 425 KB/s ile yaklaşık 18GB yani) 12-13 saatte indirmek var, Torrent ile muhtemelen yaklaşık bir haftada (+-3 gün) indirmek var. Seed durumu orta ise böyle olur sanırım süre.

Ben birazcık daha uğraşmayı tercih ediyorum şahsen, ama önceki sayfalarda da demişti biri, "ben sabah koyuyorum torrente akşam geliyorum zaten, rahat rahat bitiyo dizi" diye, öyle bi durum varsa tercih sebebi olabilir tabi bedava olmasıyla birlikte.
Sosyal ağlarda paylaş

süper siteler var pack halinde film olan dizi olan
http://www.torrentbytes.net/ gibi gibi

Welcome, pekinduck06 [logout]

UL: 3.51 GB
DL: 0.00 kB
Ratio: Inf

hız derdi yok şekil 1A da görüldüğü gibim
http://img396.imageshack.us/my.php?image=jimcarreyex9.jpg

download'um 30gb ı geçmiştir hatta kesin geçti house m.d 1. 2. 3. 4. sezonları indirdim, grey anatomy'yi indirdim pushing the Pushing Daisies indirdim, tarantino movie pack var 30gb, ve terminator HD pack var 28 gb onları da indircem
free leech

+
dosyaların rar olmasının sebebi bir dosyada sorun çıkarsa kolaylıkla değiştirilmesi sanırım ben bi siteden indirince yarım kalıyorsa başka siteden devam edebiliom :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...