Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rapid vs torrent

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:
Torrent paylaşım işi, herkes 1 upload verse nasıl inidircez dosyaları.

Torrent bence daha iyi. Sadece film dizi için değil her şey rahat rahat bulunabiliyor.

eger quiknet gibi upload dl bagımsız baglantım olsa veririm dandik ttnet baglantısından mümkünse 1 bile vermem kusura bakmasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

para verebilirim dersen

Rapidshare premium + orbit download manager ile internette indiremeyecegin herhangibir dosya kalmaz(altyazılarda ve dosya iceriklerinin sorunsuz oldugunu varsayiyiroum )

Beles olsun dersen

bitsoup,torrentleech,torrentdamage ..torenturkey ..vb yerlerden hesab acip.Hat hızında dl yapabilirsin.Ancak icerik hicbir zaman rapidshare kadar genis olmayacaktir.Sadece guncel dizi ve filmlerde torrent isine yarar bunu unutmamak lazim.

Rapidshare'in eksik yanı
;Dosyalarin iceriginden ve dogrulugundan emin olmadikca cekmemelisin , gunluk 10 gb dosya indirme litimi,parali olmasi bir eksik mi bilemeyecem :D .

Torrent eksikleri;Sadece guncel dosyalarda etkilidir.Ve ratio olayi vardir(dl/ul oranı)
Sosyal ağlarda paylaş

şu konu bile tartışılmış bravo

torrent- bir dizi ayar yapman lazım gerizekalı salak saçma upload download ratiosu var. yok efendim invitation alıcan, cart dı curttu.

rapid- aylık 7 euro, günlük 10gb (on cigabayt anasını satim) download limitin var. IDM ile, linki seçip sağ tıklayıp IDM ile indir diyorsun indiriyor. bu kdar yani. yok efendim upload etmişmiyim, port açmışmıyım, seed var mı yok mu tey tey. çok çok eski şeyler de var. upload eden millet çok. ve bunların hepsini sadece 1 site ile yapıyorum ben, muhtemelen yüzlerce site vardır rapidshare paylaşımı ile ilgili. bana bir site yetiyor. Full hızda dosya çekiyorsun, kesintisiz. daha güzel birşey var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...