Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

tamam, internet acıkken otomatik guncelliyor, cat diye geliyor mail'lerde, heryerde internet'e girebilecek mi ? yani su an blackberry'de oldugu gibi, cat diye sms gibi nerede olursan ol geliyor mu ? blackberry'nin aylık ucreti var, buna da aynen devam etsek ucret konusunda yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun darty'te gittim alıcam telefonu çalışan eleman geldi pili kaç gün gidiyor fln dedim. Başladı şöyledir böyledir pili çıkarılmıyor vs... Sonra dediki iphonelarin pili değişmiyor. Teknik servisede versen yeni pil takamiyorlar. E dedim bozuldu pili nolucak 3 yıl garanti veriyorlar dedi. Peki dedim bozulmadı ama az gidiyo sarj, pilin ömrü bitti o zaman napicaz çöpemi aticaz dedim . Bilemiyorum dedi. İçime kurt düşürdü adam :) Almadim bende(nasil olsa okul yolumun üstünde yarin alirim)

Muhtemelen salliyordu ama ben yinede sorayim dediği gibi yeni pil teknik servis'te taktırabiliyoruz değilmi?

Birde daha önce tartiştik ama kimse kesin birşey söyleyemiyordu.İçine itunes'dan yüklenenler hariç program attinmi telefonun garantisi gidiyor diyor hangi satıcıya sorsam. Telefonu vermeden tekniğe reset atsan bunu anlamalarinin bir yolu varmi ? Yada telefonu açamiyorsun diyelim pili zarar görmüş teknik servise verdin pilini değiştirdiler alet çalıştı programlari gördüler adamlar garanti patlarmi. Eğer gidiyorsa garantisiz 2g iphone almak daha mantikli türkiye'de .Jail Breaklerim mis gibi kullanirim.Ne gps nede paralı programlar çalışıyor türkiyede nede 3g var şuanda. Garantili 3g'nin özelliği ne ironik ki spot 2g'den daha az oluyormuş gibi bir durum ortaya cıkıyor Türkiye'de.Tek farkı biraz daha ince olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada avrupa birliği yeni yasa çıkaracak, "cep telefonu ve benzer cihazların pillerinin son kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebilir olması gerek" şeklinde. Amaç ömrü tükenen pillerin gereksiz risklere neden olmadan kolayca elden çıkarılabilmesi. Iphone halen "ooo pil ömrü bitince servise gelir bu kuşlar, yolarız" mantığıyla tasarlanmış bişey. Yakın zamanda 3G v2.0 çıkarsa şaşırmayın yani. (gerçi eskisi daha eskimeden 3 G çıktı, yine öyle olur ya, neyse)
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
tamam, internet acıkken otomatik guncelliyor, cat diye geliyor mail'lerde, heryerde internet'e girebilecek mi ? yani su an blackberry'de oldugu gibi, cat diye sms gibi nerede olursan ol geliyor mu ? blackberry'nin aylık ucreti var, buna da aynen devam etsek ucret konusunda yani...
15 dakkada bir push yapabiliyorsun otomatik kontrol ediyor.

telefon surekli internette zaten, ama turkiye'de edge var ve edge yavas, gerci blackberry de edge kullaniyordu sonucta ondan sorun olmaz o.
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone 3g'nin kenarları bombeli ve komple siyah olduğu için bir göz yanılması mevcut.

Buyrun bu da specler:

iPhone 2G: 115 x 61 x 11.6 mm 135gr
iPhone 3G: 115.5 x 62.1 x 12.3 mm 133gr

Görüldüğü üzere her açıdan daha irileşti telefon.

http://www.phonesreview.co.uk/2008/07/22/iphone-vs-iphone-3g-specs-and-video-comparison/

Buradan komple araştırma yapılabilir, şaşırma mevcut değil.^^

Edit: Ağırlıklarını da ekledim.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
hayır yükleniyor her türlü mp3.

o zaman şunu merak ediyorum iphone'u karalamaya bu kadar niye uğraşıyorlar. Bir sitede yazmiş şöyledir böyledir mp3'te yüklenmiyor yazmiş.

Afedersin bi taraflarınami giriyor çok tutması, zamanında nokia götürdü parayı değiştokuş kapak ottur boktur kimsenin birşey dediği olmadı felaket bi karalama girişimi başladı şuanda. Karalama için site bile açıyorlar lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Karalama falan yok ortada. Yapılan şey Apple'ın "fazla aklama" çalışmalarının yarattığı yanılgıları silmek. Öyle bir lanse edildi ki, sanki "N96 + Omnia + iPod Touch + Garmin GPS" gibi bişey var ortada. Hatta fiyatı da öyleymiş gibi zaten.

Gel gör ki değil, MMS bile atamayan bir cep telefonu. Menüsünü ve interneti kullanmak çok kolay, MP3 ve video işi güzel, onun dışında çoğu özelliği fason bir telefon. Kullanım şekliniz ve dizayn-rahatlığa verdiğiniz önem doğrultusunda iyi olacak bir telefon yani olsa olsa. Aksi bir yanılgının yayılmasını önlemek isteniyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...