Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

senelik nezle ve grip furya dönemleri

balon

Öne çıkan mesajlar

Voys said:
grip aşısı olmak o kadar zor olmasa gerek yahu, olun kurtulun

e bin bir tane grip çeşidi var .
o kadar aşı çeşidi mi var , zannetmiyorum ben onla kurtulcamı .

ne o öyle ilaç , iğne , ilaç , iğne hem .zarar bi yerde vücuda .
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:
Voys said:
grip aşısı olmak o kadar zor olmasa gerek yahu, olun kurtulun

e bin bir tane grip çeşidi var .
o kadar aşı çeşidi mi var , zannetmiyorum ben onla kurtulcamı .

ne o öyle ilaç , iğne , ilaç , iğne hem .zarar bi yerde vücuda .

grip bakteri,mikrop tarzı bişi dgl,grip virüs,bu yüzden sürekli mutasyon geçirebiliyor sadece dna veya rna dan oluştuğu içn,ee bu da her sene grip aşısını yeniden üretmelerine neden oluyor,istedikleri kadar yenileseler de grip oluyorsun sonuçta yapcak bişi yk,ama zararlı dgl en azndan kısmi bağışıklık sağlıyor,1 haftadır hastayım çekilir çile dgl.
Sosyal ağlarda paylaş

ya saçma sapan konuşmayın allah aşkına, ne zilyon tane gribi ne zilyon tane ilacı. grip olup olup dayıyorsunuz anti-biyotikleri vitaminleri. grip türü evrim geçiriyor bağışıklık kazanıyor bu ilaçlara ertesi sene tekrar dadanıyor. her sene en sonki grip virüsü alınıp biraz ölü virüs, çok az canlı virüs ve vücud direncini destekleyen bilmemnelerle vücudunuza enjekte ediliyor. az miktardaki virüsü, enjekte edilen diğer şeylerin de desteğiyle vücud bağışıklık yaratıyor ve hasta olmuyorsun.

ben bildim bileli grip aşısı olurum. 4 sene önce bi kere olmadım geç kaldım daha doğrusu direk hasta oldum. hayatımda hatırladıgım tek gribim de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl birşey bu? birde benim tam olarak böyle yüzümü 2 ye böl. burunumun sağ yarısı, agzımın dişlerimin sağ yarısı aynı şekilde kafamın sağ yarısı ağrıyor sadece. sağ burnuma 1 fıs yapınca bile geçiyor.

her doktor farklı birşey söylüyor ayar oldum ya. birisi burun kemiği eğri diyor, birisi gerilim tipi baş ağrısı diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...