Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini Copper S

deathshower

Öne çıkan mesajlar

beyler konuyu nereye getirmişsiniz ya !!

kız arabası falan neyden bahsediyosunuz ben sizden rica ettiklerimi yazıda belirtmiştim post kasmak için yer bekliyormussunuz gördüğüm kadarıyla. 25 gün sonra teskere alıyorum ve sizden ciddi samimi görüşler bekliyorum.

Not:herşeyi geyiğe almayan arkadaslar yanıt versin. Sonucta para ile satın alınan birşey ve para şakaya gelmez.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ~25 yaş ortalamasında insanlar olarak post kasmaya çok ihtiyacımız vardı allah senden razı olsun sen olmasan ne yapardık bilemiyoruz.

Burada bizim yorumlarımıza kelime başı ödeme yapmadığına göre senin paranın şakaya gelip gelmemesi bizi hiç ilgilendirmiyor. Yapılan yorum kadarıyla faydalı bişeyler alabilirsen ne ala, alamazsan yorum yazanlarada "herşeyi geyiğe alan insanlar" deyip hıyarlık etmenin alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

deathshower said:
kız arabası falan neyden bahsediyosunuz ben sizden rica ettiklerimi yazıda belirtmiştim post kasmak için yer bekliyormussunuz gördüğüm kadarıyla.

acikcasi bir modeli feminen tarzda bir araba olarak gormekte (her ne kadar yorumun kendisine cok fazla katilmasam da) gayet makul ve okuyucuya arabanin imaji konusunda, satin alinabilirligi konusunda fikir veren bir yorum bana sorarsan.

bir cok arabada baz ozellik olan cogu sey opsiyon olan, pasif guvenligin opsiyon diye satilabildigi, ederinden cok daha fazla para istenen ustelik euro artinca ustune fiyat binmis bir arabayi ancak tipine hastaysan alirsin. dogal olarak tum yorumlarda da bunu goreceksin.

moderator amca, baya kastim ben, simdi kac postum olmus? bir saysana?
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bana da cilası kaldı gibi :

Mesajında yorum istediğini belirtmişsin ve gayet de güzel istediğinin karşılığını almışsın. Ama buna rağmen bunlar seni tatmin etmiyor veya kafandan geçen sorulara cevap bulamadıysan sorun sende. Ya tatmin olamıyorsun, ya da kafandaki soruları net ifade edemiyorsun. İnsanlara yazılarından dolayı irdeleme yapıp nankörlük denen kavramın anlamını düşünmeye zorlayana kadar, teskerini aldıktan sonra gider test sürüşü internet araştırması falan yaparsın.

Bundan sonra bu insanlardan nasıl yardım isteyeceksin acaba?

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...