Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik @ ?

xunn

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Şimdi ben, cüce, phyx, zheld falan aynı serverda oynayalım, pati serverı projesi wotlk'da ayaktaysa Frostmane'e transfer olalım, kasalım diyoruz.

Ama şimdi parayı basıp transfer olduk, orada oynayan pati kalmamışsa hiç transfer olmayalım.

Var mı açıklık getirebilecek delikanlı bu konuya?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tahminimce şöyle,

Şu anda baya büyük bir dağılma mevcut, 4-5 kişi oluyor vay ak oluşumunda maksimum (kanal olarak yani). Bir kısım wotlka kadar bıraktı oyunu, diğer kısım da warhammer a yoğunlaştı da; gördüğüm kadarıyla expansion çıktıktan 1-2 hafta sonra kanalda 10-15 online (ortalama olarak 15-20 aktif, 25-30 casual oyuncu) görülür diye tahmin ediyorum. ben oynamayı bıraktım o arada; belki birisine verebilirim druidimi belli olmaz.

edit: frostmane den bahsediyorum elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Bence hiç para verdim oynamak zorundayım moduna girmeyin. Bakın Phyx'e, guild wars aldı, aoc aldı, hala pişman ikisine de ama dönüyor WoW'a eşşekler gibi.

Yanlış oyunları almış kenke. Bizden dönüş yaşanmaz başka kapıya hadi. Warhammer kuruttu sizleri, bence direnmeyi bırakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
xunn said:
Bence hiç para verdim oynamak zorundayım moduna girmeyin. Bakın Phyx'e, guild wars aldı, aoc aldı, hala pişman ikisine de ama dönüyor WoW'a eşşekler gibi.

Yanlış oyunları almış kenke. Bizden dönüş yaşanmaz başka kapıya hadi. Warhammer kuruttu sizleri, bence direnmeyi bırakın.

Kafan güzel bence senin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...