Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSK beni begenmedi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:
threadin orduya inancı zedeleyen yönü var.
azmo'yu beğenmeyen ordu imajı çok yanlış.
kilitlensin.

aman diyim TSK duymasın bunu, mahkemelerde sürünürsünüz.

azmodai
eger yurt dışı yapmayacaksan ve çok büyük tanıdıkların yoksa hiç kaçmaya çalışma derim. 33 yaşına gelip de askere gidersen ne demek istediğimi anlarsın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

elimde degil valla. su anda almadilar israr etmeme ragmen 1 sene de evde yatip askerligi bekleyip sonra 5 ay askere gidip 1.5 senemi harcayamam. calismak zorundayim artik.

yurt disina da gitmek istemiyorum. Askerligimi yapmak icin yalvardim heriflere, simdi onumde engel olarak duracak yillarca, gicik oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bence şöyle olucak. tam hayallerinin işini bulucaksın böyle aile falan kurcaksın hayallerinin kızıyla...

o anda seni askere alıcaklar doğal oalrak işi kaybetceksin,askerdeykende karın seni aldatıcak,çakallık yapıp evide üstüne geçirmiş olucak muhtemelen sokakta 5 parasız kalıcaksın.

çocukalrında rap müzik yapmaya falan başlıcak, bi milyon varmı karşıya geçcem dicekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
elimde degil valla. su anda almadilar israr etmeme ragmen 1 sene de evde yatip askerligi bekleyip sonra 5 ay askere gidip 1.5 senemi harcayamam. calismak zorundayim artik.

yurt disina da gitmek istemiyorum. Askerligimi yapmak icin yalvardim heriflere, simdi onumde engel olarak duracak yillarca, gicik oldum.

o zaman yapacağın en mantıklı şey master a başlamak. aynı zamanda da iş bulup çalışmak. master bitince de askere gidersin. geldiğinde iş bulman çok kolay olur. master yaparsan kafadan 3 yıl zaten. 2 yıl master, 1 sene de tecil hakkın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
kas ağırlığı>yağ ağırlığı kanka.
askerlikten kaçmamak angutluktur.

Azmodai said:
7 goz numarasi yani...

ya anlamadim ben de, sisko falan da degilim, fazla kilom var yani, gecen sene yemege abandim mezuniyete kasarken, ders calisirken falan ama yani dombalak berbat herifleri yanimda aldilar beni almadilar.

cok sinirlendim... ben de omur boyu bu kiloda kalacam, nasolsa kotu durmuyor alacam curugumu, sonra verecem 20 kiloyu her gun subenin onunden gozluklerle gecip goz kirpacam.

senko said:
abi bırakın onu bunu :) gözlerin kaç olması lazım. 7 yapsam çürük sayarlarmı beni?

Pha said:
Ben de kalpten yırtartım inşallah.
Lan senin gibi adamı neden almadılar arap, tam ağır işçi olurdun işe yarardın.

bLackcha0s said:
askerden kaçma taktiklerini yazalım belki bi nebze yararlanabilirim.
ihtiyacım olabilir gibi gözüküyor :p

senko said:
hazır konusu açılmışken askere gidememek için göz numaramızın min ne kadar olması gerekiyor?

Azmodai said:
Herifler almadi beni :/ 1 yil dinlendirmemi aldim... ve gitmek icin yalvardim resmen, bir an once kurtulayim diye ama almadilar. sisko da degilim, ama gel gor ki kilo boy endeksine aykiri biriymisim...

Simdi beni cok kizdirdilar, curuk almaya kasacacam. Kac kere daha dinlendirilirsem alirim curuk raporumu? :P

kermit said:
valla benim pederde sırf askere gitmeyim diye okulu uzatıyorum tecil felan ettiriyorum diye kızar bana.
askerlik kadar rahat yermi var lan der yani.

Azmodai said:
o zaman 1 sene daha bu kiloda kalip babalar gibi alirim curugumu sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidenler daha iyi bilir tabi ki ama bence askerliği gözümüzde hep bi çilehane olarak görüyoruz yok efendim komutan karısından posta yiycek gelip bana tekmeyi basıcak yüzbaşı onbaşıyı tokatlıycak onbaşı bizi ölesiye dövücek hep hamallık yapıcaz...

Şahsen askerliğe gitme konusunda gayet hevesliyim. Tamam belki çok yorucu geçer günler hatta belki doğuya düşer askerlik heran tetikte geçer ama herşeyden uzak kalırsın yinede (doğuda yapmayıda isterdim hani) hani birazda bana kafa dinleme dönemi olarak geliyo. İlla ki belirli sorumluluklar altına giriyosun hatta bazen çok zorlayabilir ama aranızda hayatını aşırı derecede rahat güllük gülistanlık hiçbir sorumluluğun altına girmeden sürdüren var mı?

Varsa gitmesin harbiden askere falan :)

nacizane görüşümdür saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...