Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Red said:

bende bekliyordum acaba kim gezdiğimiz kızları sorgulayacak diye.hoşgeldin

süper oyunculuk eşit değildir güzellik

güzel bulanlar olabilir ama dizide ondan çok daha güzelleri var.oyunculugu iyi olabilir bişi demedik.

yani şu çakinin büyümüş kız versiyonu kadın için, gezdiğiniz kızlara bakın yorumuna cevap verdiğime inanamyıroum

ilk paragraf; aynen ben de merakla bunu beklemiştim ama daha yukarılarda başka biri demişti zaten.

ikinci paragraf; katılıyorum misal monster filminde charlize theron.

üçüncü paragraf; kadınım ol jessica.

dördüncü paragraf; (tu)

harika post olmuş sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

para bok neden yaptırmıyor dişleri acaba. tamam allah vergisi, kendiyle barışıkta ulan yemek yerken araya giren hububatın, sebzenin, prizola kemiğinin haddi hesabı yoktur insan rahatsız olur.

birde şuna bak ne güzel hanım hanımcık. tak koluna yıl sonu balosuna götür.

http://farm3.static.flickr.com/2579/3849364362_05138f4115_o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

tırt

werewolflar çok tırt çıktılar ya bu ne lan herkes aazlarını kırıyo

ayrıca bölüm başında warcraft 3 gnoll ölme sesi var aşsldfk

Abi zaten

werewolf diye birşey yok dizide werewolflar shapeshifterlar sadece kurda dönüşüyorlar. Bu daha önce de söylenmişti. Bunun yanında bakınız WW2'de vampir kanı emen shapeshifter hayvani bir şekilde güçlenmişti belki o yolla bir vampirle baş edebilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel bölümdü. gene sonraki bolumu bekle simdi pff.

2. bolum

ya kurt adamlar diger lorelardaki gibi degil burda heralde. belki de denildigi gibi bunlar farklıdır. onun dısında bill yeni yetme degil gercekten de. eric kadar olmasa da baya guclu bir vampir.

makerını yaktı ya orda. heralde bilerek getirttiler o kadını. bill e imkan tanımak icin filan. heralde kabul edicek şerifliği.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...