Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bangbros

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Bu açıldı lafı çok saçma nan!?

Sana açıldı da bize açılmadı kardeşim görmeyen illaki vardır açılsın bir daha nolcak yani..

edik: Ayrıca bu video açıldı forumda ben nasıl bulup izlicem gece rüyama aksakallı dede girip ''bangbross nevriyee bangbross nevriye''.. diyicek ben de sabah uyandığımda patiye gelip search mü etcem.

Ahöhohoahaha demek istiyorum ayrıca video süper :))) Türkün gücü..
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Sana açıldı da bize açılmadı kardeşim görmeyen illaki vardır açılsın bir daha nolcak yani..

edik: Ayrıca bu video açıldı forumda ben nasıl bulup izlicem gece rüyama aksakallı dede girip ''bangbross nevriyee bangbross nevriye''.. diyicek ben de sabah uyandığımda patiye gelip search mü etcem.

açmadan önce olabilecek 2 keywordden birini gireceksin aramaya.(bangbus-bangbros)
bangbus girince direk çıkıyor zaten
http://forum.paticik.com/read.php?73,3057716
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Ahöhohoahaha demek istiyorum ayrıca video süper :))) Türkün gücü..

başlığı açan eleman arayacak, baktı başlık var, yeni başlık açacağına yorumunu buraya yapacak, böylece başlıp UP!!! olcak böylece sende girdiğinde "aa buda ne acaba?" diye bakabilceksin herkes mutlu olcak gargamelde şirinlere bidaha dokunmayacak.

bide sanal milliyetçi ergen gazı sahibi arkadaşlardan birisi yine yapmış yorumunu.

...

siz şöyle bi istiklale doğru bi gelin de o 4çekeri ....nüze sokuyo muyuz sokmuyo muyuz .......arı... Bir Türk Dünyaya Bedel...

napıcan lan istiklale gelse? hayır napıcan?? geldi yanında durdu, "arabama binsene" dedi. ne yapıcan? çıkarıp silahını vurucan mı? yumruk mu atıcan adama? ""EJRHEUHRJPEĞÜHÜEÜHÜĞÜĞ FÜÜĞĞ" diye sümüklerini çeke çeke uzaklaşıcan ordan. boş boş konuşurlar ya adamı deli ederler.

Sosyal ağlarda paylaş

başlığı açan elemanda mal değil heralde, laylaylom die topic açmıyor.. bangbros diye aratıp bulamıyınca, aa patide açılmamış lan, ee açayım bari eski bi video ama görsünler eğlensinler diye düşününce dediğiniz gibi olmuyor işte

ama bilmez ki bangbus die açılmış, e bi topic açacak die bilimum bangbros bonus sitelerini bilmek zorunda olmasın di mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...