Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetten alışveriş - güvenli site

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Ya bir arkadaşım için internetten mp3 player alıcaz da; güvenilir bir site arıyoruz.

kriterler:

- haliyle elektronik aletler, bolca mp3 player çeşidi bulmamız lazım
- teslimat konusunda sorun yaşatmamaları lazım
- kredi kartı kullanılacak, çoğu site güvenli artık sanırım ama yine de bir kriter olarak bunu da eklemek gerek
- bu en önemsiz kriter, üstteki 3ü çok daha önemli. garanti konusunda da sorun yaratmayacak bi site olması önemli

eklemek istediğiniz başka bir şey varsa onları da ekleyip cevap verirseniz çok sevinirim.

tenks
Sosyal ağlarda paylaş

hepsiburada, exa, weblebi, ideefixe, inventus. bunlardan 100'ün üzerinde netten alışverişim olmuştur hiç sorun yaşamadım. yarısından çoğunu hepsiburada'dan yaptım, iadeleri falan 1 günde kabul edip parayı karta veya hesaba geri atıyolar, garantide falan sorun çıkarmıyorlar çok iyi.

ancak gigatek'de az ucuz olacak diye 2 3 alışveriş yaptım hepsi de sorunluydu (ah parasızlık =), onu önermem. onun dışında vatan'dan alışveriş yapmadım ama çok kötü ününü duydum.

edit: d&r ile aral'ın siteyi unutmuşum onlardan da 2 3 kere bir şeyler aldım bir sorun yaşamadım ama d&r'a gidip elden almak daha mantıklı tabii, sadece dükkanda yoksa online'ı düşünebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
hepsiburada, exa, weblebi, ideefixe, inventus. bunlardan 100'ün üzerinde netten alışverişim olmuştur hiç sorun yaşamadım. yarısından çoğunu hepsiburada'dan yaptım, iadeleri falan 1 günde kabul edip parayı karta veya hesaba geri atıyolar, garantide falan sorun çıkarmıyorlar çok iyi.

ancak gigatek'de az ucuz olacak diye 2 3 alışveriş yaptım hepsi de sorunluydu (ah parasızlık =), onu önermem. onun dışında vatan'dan alışveriş yapmadım ama çok kötü ününü duydum.

edit: d&r ile aral'ın siteyi unutmuşum onlardan da 2 3 kere bir şeyler aldım bir sorun yaşamadım ama d&r'a gidip elden almak daha mantıklı tabii, sadece dükkanda yoksa online'ı düşünebilirsiniz.

Gigatekten ben de alışveriş yaptım hd4850 aldım hiç sorun yaşamadım. Bir tandığım 2x2gb ram aldı sorunlu çıktı kargoladı hemen değiştirip yenisini gönderdiler.

Ayrıca weblebinin insanları ne kadar dolandırıp kapandığından da bihabersin sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

www.sanalmarketim.com ve www.elmasepeti.com dan defalarca alisveris yapmisimdir, hic bir problemle karsilasmadim.
Urun ithalatci stoklarinda yoksa cogu buyuk magazanin yaptigi gibi urunu icin haber verilmeden bekletilmek yerine telefon eder urunun muadili ile degistirilmesini veya iadesini bizzat onlar talep ederler, en takdir ettigim olaylaridir ikisininde.

Son zamanlarda weblebi.com batmadan yasadigim bir iki problemden sonra urun yola cikmadan kredi kartindan para cekmeme politikasini uygulayan yeterkiiste.com u da baya begeniyorum. Su ana kadar 3 urun siparisim oldu gectigimiz ayda , 2 sinde ellerinde olmadigi icin kampanya fiyatindan bi ust versiyonu yolladilar sorgusuz sualsiz.

Silphatos said:

Bizzat tanidigim bildigim bi mekandir, su ana kadar memnun olmayan insan gormemistim, talihsiz bi hadise olmus. Normalde hem fiyatlari hemde ilgileri hep ust duzeydedir.
Sosyal ağlarda paylaş

estore u bende merak ediyorum aslinda.
Opet den migrosdan fln opet kart ile alisveris yapildiginda paso 10-20 liralik indirimler geliyor, guvenilir olsa gerek diye dusunuyorum ama su son 1 aya kadar benim icin weblebi.com da guvenilirdi. ummadik tas bas yarar hesabi, ugrastirdilarda ugrastirdilar 3 kurus icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...