Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:
Gecen seneki PES rezalet olarak kabul edilirken ona "iyiydi" demek biraz garip.
Geçen sene oynadığım winning veya pes pek ayırt etmem abi takar oyunu bende oynarım ama bu oyun nasıl diyim olmamış ya tabii 2 maç yapıp ahkam kesmek hıncallıktır uluçluktur ama harbi o top sesi nedir ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mallorca'ya transfer oldum 850P.
Çok parlak bir yarı sezon geçirdim. Ama çift forvete alışamadığım için 10P fazlasına Galatasaray'a transfer oldum.
Galatasaray 2011-2012 sezonunda iğrenç bir vaziyette.
Ara transferde kaçmayı planlıyorum.
2. maçta kaptan yaptılar beni. Daha 21 yaşındayım. =)

Bu da ilk golümün SS'i. :)

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu legend modu guzel baslıoda cok bayıyo bi sure soora. ben genoa'daym su anda. geldiğimde ligin en cok gol atan takımıydık ama nedense bi turlu kazanamıorz ya. surekli ilk 11 cıkıorm ama cok bayık geçio maçlar. sanırım biraz yapay zekanın geliştirilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Konami'nin editörü olsam;
- Oyuncu takımı bırakıp gidebilmeli,
- Gol atınca pirim alabilmeli,
- Ücret belirleyebilmeli,
- Hakeme itiraz ya. Yıllardır arzuluyoruz bunu. Vurabilelim şu hakemlere ve kalecilere. Legend mod'da çok güzel olmuş. Belli alanlar dahilinde topsuz pozisyonda adama dalabiliyorsun. Gerçi hakem her ne kadar arkası dönük olsa da görüp sarı kartı çakıyor :)
- 3. Lig - 2. Lig ve 1. Lig olmalı,
- Oyuncuya ceza verilmeli.

Bunlar şimdilik aklıma gelenler ve yapılması hiçte zor olmayan şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

şut çekiyorum direkten dönüyor, kaleciden dönüyor başkası tamamlıyor ama maç sonu bana ratng düşük geliyor. Takımın her attığı gol de ya ben atıyorum ya da bir şekilde pozisyonu ben yaratıyorum assit olmasa bile ama sonra 6-6.5 rating...

Hayır en oynamasam takımın karşı kaleye gideceği yok. her top yan pas geri pas.

hala kanatlardan orta yapamıyoralr çıldıracam. Topu havaya dikseler gelişine ben indirecem ama otistik yapay zeka ile anca bu kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be 19 yaşındayım sonunda forvetin shootinginin 64 başlaması mallığından kurtulodum. Artık iyi gelişiyo özelliklerim, gol atıyorum attırıyorum. Milli takıma da seçildim. Sezon sonunda transfer istiyorum artık. Her güzel transfere rağmen GS ile oynanmıyo arkadaş. Hücum adamı alıyolar sürekli, hücum zaten iyi ama defans yok hem mal mal goller yiyoruz attığımızdan fazla oluyo. Kıçımızı yırtarak attığımız gollerden sonra koyuyo.

Hem de rakip biraz pres yapsa topu çıkartamıyoruz yarısahadan, top gelmiyo ama rating düşüyo tabi :(

Ama sonunda cidden keyif vermeye başladı bu mod. Kornerlerde yazıyorum 1.90lık golcümle sürekli :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...