Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:
mokoko said:
ya bi arkım yeni yukledi pes'si ama oyunu menusunde deli gibi kasıo oyun. ozellikle formation ekranında. ayarları en dusuğe getirmekte bi işe yaramadı. yardım edebilcek warmı acaba?

yeni pc alması konusunda yardım edebiliriz dsf

ya adamın pc'sinin ozellikleri bnmkinden daha iyi ama ben 40-60 fps arasında oynuorm medium ayarlarda. ztn sorunda bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Daha iyi" derken? Mesela bende 2.66GHz C2D vardı, arkadaşımda 3.6GHz Pentium D. Sayısal olarak daha iyi -ya da en azından kötü sayılmaz- gibi duruyor ama, ekrana 8-9 adamdan fazla girdi mi yavaşlıyodu oyun PES 2008'de, 2009'u denemedik bile daha açmayı. Super slow motion falan gibi yavaşlıyodu bi de, fps atlamak şeklinde değil. Sonradan farkettik ki Vista ile gelen ekran kartı driverlarını kullanıyomuş gerçi :p Düzgün driver çektik, bir de patch mı ne bulmuştu optimizasyon yapan, düzelmişti.

Patch gelmiş bu arada 1.10, ama hala son transferler yok. Ekim'in ortasında oyun çıkarıp 3 ay önceki transferleri görmezden gelen bir firma, süper.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben fransa liginde basladım. Tuloueueuse da ligin ilk yarısına kadar oynadım 10 macda oyuna sonradan girdim gol yada asist yapamadım. Devre arasında 350lik PSG teklifi geldi. Hemen oraya aktım Psg de 8 maçta forma giyebildim 2 gol 3 asist yaptım. Şimdi bu sezon da Psg de devam ediyorum. Bi kaç gol ve asistim var ilk 5 hafta olmadı daha.

oyuna gelince oyun çok cılgın zevkli değil çünkü takım arkadaşlarımız yapay zekadan meydana gelmişler ama ellerinden geleni yapıyorlar takdir ediyorum :)

bunun dısında pes2009 un ps3 de oynanması taraftarıyım, sıkıldığım icin bilgisayarda oynuyorum..

----

sampiyonlar ligi de deneyeyim dedim.
Zenit olarak oynadım grupdan cıkamadım ama Fenerbahce grupdan cıktı üstüne final oynadı Juventusa yenildi 2-0 :D
ilginçti.

Sampıyonlar ligi atmosferi güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Official patch bir tane zaten, 1.10 diye, ama gele gele forma gelmiş birkaç takıma. Alt tarafı 10MB bişey zaten, crackli exe patchden büyük :p Kadrolarda da bi gelişme göremedim, Baros hala Lyon'da, Shevchenko hala Milan'da değil. Fifa'dan 15-20 gün sonra çıkıp, üstüne patch çıkarıp, hala transferleri yapmamak da Japon aklı oluyor heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...