Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

beşiktaşı sen koydun di mi herhangi bi lige sonradan?
ben karar verdim amf olucam ama hangi ligi önerirsiniz?
bide ben açtığım forvet için ing. ligine bjk gs falan eklemiştim sıf türk takımlarına da gidebilmek için de gerek var mı öyle bişeye?
son olarak ben premier ligde başladım diyelim, sonradan ispanyaya falan gidebiliyorum di mi
Sosyal ağlarda paylaş

Şanslı adamlarsınız vesselam. Tam bilgisayarı almak için gidecekken dolar fırladı. Sonra belki düşer diye biraz bekledim. Ancak düşmesinin uzun bir zaman alacağını anlayınca 1.500 olsa da alayım dedim. Ancak ne var ki bugün 1.5570 seviyesine geldi. Gene vazgeçmek durumunda kaldım bilgisayar almaktan. Ah ah, ben de isterdim PES 2009 oynamayı...
Sosyal ağlarda paylaş

rubrubbakidibakbak said:
Şanslı adamlarsınız vesselam. Tam bilgisayarı almak için gidecekken dolar fırladı. Sonra belki düşer diye biraz bekledim. Ancak düşmesinin uzun bir zaman alacağını anlayınca 1.500 olsa da alayım dedim. Ancak ne var ki bugün 1.5570 seviyesine geldi. Gene vazgeçmek durumunda kaldım bilgisayar almaktan. Ah ah, ben de isterdim PES 2009 oynamayı...

yılbaşına kadar 2.00 civarına gelicek diyolar , ne kadar gecikirsen o kadar kötü..
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

allahım bütün defans maldonado gibi ileri değil yana veya geriye oynuyorlar paso.

Deli olacam bu yüzden. uzun boylu bir forvet yaptım hakan şükür hesabı. Takımda hiç bir kimse bana havadan top atmayı akıl etmiyor.

attığım gollerin bir kısmı kafa golü onlar da kornerden. kanat oyuncularının orta yaptığını görmedim daha. (en azından bana orta yapmıyorlar )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...