Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hani bi oyun vardı...

malsahibi

Öne çıkan mesajlar

küçükkene oynardık. futbol.
adamlar sahaya sabitlenmiş, kenarlarında çukurlar vardı. adamı gerip topu atardık.
onun netten oynanan versionu vardı bi ara.
siteyi hatırlayabilen var mı?[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

pegball güzeldir evet..[signature][hline]you did what you did to me, now it's history all you see things will happen while they can, i will wait here for my man tonight, it's easy when your big in japan...

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 20 Nisan 2004 19:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunun turnuvasını düzenlemiştim bir ara ortada kalmıştı :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zevkliydi ya.
Biz bu tahta olayını geliştirmiştik.Bende oyuncak hali vardı bunun krılmıştı
Kalelerini aldım kutunun içine koydum yandan teller geçirdim telleti büktüm adam haline getirdim langırt yaptım.

Bu konuyla ilgili oyuncak yapmak uzmanlık alanım olmuştu :)[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 21 Nisan 2004 13:10 tarihinde demiş ki:
Çok zevkliydi ya.
Biz bu tahta olayını geliştirmiştik.Bende oyuncak hali vardı bunun krılmıştı
Kalelerini aldım kutunun içine koydum yandan teller geçirdim telleti büktüm adam haline getirdim langırt yaptım.

Bu konuyla ilgili oyuncak yapmak uzmanlık alanım olmuştu :)

Ahaha
Kutlarım seni işte bunu bi Türk'den başka kimse yapamaz. :P[signature][hline]I Only Die For This Woman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...